Boulička po očkování TBC zčernala

Anonymní
2.8.13 14:17

Boulička po očkování TBC zčernala

Syna očkovali před třemi měsíci proti tuberkulóze. Časem se mu udělala boulička, která začala hnisat (to vím, že je běžné). Dnes jsem si ale všimla, že boule nahoře zčernala. Nemáte někdo zkušenost, je to normální?
Prohlídnout mu to určitě nechám, ale nevím, jestli to teď přes víkend vydrží, nebo jestli to mám řešit rychle…
Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

21860
2.8.13 14:20

OT: Ale ono se ještě očkuje proti TBC?? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
2.8.13 14:21

@Seizdra
rizikove skupiny nebo dobrovolne jako samoplatce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
2.8.13 14:23
@Anonymní píše:
Syna očkovali před třemi měsíci proti tuberkulóze. Časem se mu udělala boulička, která začala hnisat (to vím, že je běžné). Dnes jsem si ale všimla, že boule nahoře zčernala. Nemáte někdo zkušenost, je to normální?
Prohlídnout mu to určitě nechám, ale nevím, jestli to teď přes víkend vydrží, nebo jestli to mám řešit rychle…
Díky.

zavolala bych doktorce nebo respektive tam, kde ho ockovali. nikdo jiny ti lip neporadi, co je bezna reakce a co uz ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13075
2.8.13 14:26

.

Příspěvek upraven 03.02.14 v 17:47

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20554
2.8.13 14:46

Nechala bych to být..doktoři se v tom akorát zbytečně budou,,drapat,, a mačkat hnis..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2504
2.8.13 15:09

Aj, tak to se mi nějak nezdá. Já bych minimálně doktorovi co nejdříve zavolala.
:mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
166
2.8.13 15:10

Určitě by jsem s ním zašla. Syna jsem nechávala také očkovat. Byl v pohodě až si pak začal stěžovat že ho to bolí a místo bylo zarudlý. Všimla jsem si že se mu kolem udělal velký „koláč“. Nakonec jsme k dr dojížděly 10týdnů. Vždy to rozřízly a vymačkaly veškerý hnis..a že ho bylo. Po doléčení napsaly synovy d okarty že se žádné přeočkování nedoporučuje z důvodu extrémně silné reakce na očkovací látku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4785
2.8.13 15:13

No nevim, asi bych s tim jela. Cerna kuze je vetsinou nekroza. Pokud to neni zaschly strup.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama