Boulička v podpaží po námaze

437
18.2.21 07:46

Boulička v podpaží po námaze

:roll: Zdravím, prosím o zkušenosti. Minulý týden jsem musela odtahat hromadu dřeva na topení, jelikož manžela bolely záda. Byla to pěkná fuška a další den mě začalo pořádně bolet rameno a z toho celá ruka. Zároveň jsem si objevila pod tou samou paží bouličku, která tam den předtím ještě určitě nebyla. Rameno a ruka už mě skoro neboli, ale boulička pořád je. Máte zkušenost? Je něco, čím urychlit vstřebání? Nechci plašit a běhat po doktorech…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
114
18.2.21 08:56

@LaEllaX ja mam dlouhodobe zvetsene uzliny na vicero mistech a kdyz se mi objevila i v podpazi byla jsem s tim u doktora. Ten rekl ze to muze byt prave z namahy. Uzlina je tam ale stale. Takze tezko rict. Muze to byt i z holeni. U vas bych rekla ze je to opravdu z te namy a ze se to vstreba. U me ty ostatni uzliny pochazi nejspis z prodelane a nelecene mononukleozy. Mam uz je roky a na nic se neprislo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
18.2.21 09:23

Mě se jednou objevila malá boulička uprostřed ramene směrem ke krku. Zvětšila se pádlováním na raftech a pěkně bolela. Zašla jsem s tím na ultrazvuk kde mi řekli že to je tuková boulička. Poté mi doporučili chirurgii. Jelikož to bolelo tak jsem neváhala. Tam mi to vyřízli a teď mám klid. Jinak hned na druhé ruce v podpaží mám asi to samé jako vy. A to už mám snad od dětství. Když jsem byla na tom ultrazvuku, tak kontrolovali i druhou stranu a na to nic neříkali. Stejně tak když jsem byla na ultrazvuku prsou. Takže pokud to nebolí nebo se to nezvětšuje tak bych se toho nebála. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat