Boulička za předními zuby

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Xanona
Stálice 82 příspěvků 16.12.16 19:31
Boulička za předními zuby

Zdravím, poslední dobu jsem si všimla, že synovi(7let) zapáchá z pusy i když důkladně dodrzujeme zubní hygienu. Dnes jsem mu pusu prohlížela a zjistila jsem, že má za horními zuby-jednickami malou bouličku, vypadá jako bradavička. Zuby ho prý nebolí, napadlo mě, jestli to není váček. Příští týden s tím půjdeme k zubaři, ale přesto mi vrtá hlavou, co by to mohlo být. Nesetkal se nekdo z vas z necim takovym? Mam pocit, že ta boulicka je původce toho zápachu..

Reakce:

MARKETAB81
Závislačka 3606 příspěvků 16.12.16 21:03

A to jsou uz druhé zuby?

Xanona
Stálice 82 příspěvků 17.12.16 08:46
@MARKETAB81 píše:
A to jsou uz druhé zuby?

Ano jsou. Ale nikde známka po kazu, proto mě to dost zaráží, jak by tam ten zánět vznikl. Na podzim jsme byli u zubaře.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Matěj von Osečany a život na zámku: Kozy jim přerůstají přes hlavu!

Zámecký pán Matěj Stropnický si na svou usedlost nedávno pořídil také... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >