Reklama

Boulička za uchem, máte s tím zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.18 06:23
Boulicka za uchem... Máte zkušenost?

Ahoj holky, minulý týden se mi za uchem udělala boulicka… Za pár dní se zmenšila, ale ted se mi zdá zase stejná, jak před tím… Nachlazena jsem byla tak před měsícem… Mám na krku a kolem uší ted hodně vřídků, tak me napadlo, jestli to s tím může souviset, nebo teď mám první menstruaci po porodu, tak jestli to může být tím… K dr. se chystám, ale tento týden má dovču… Děkuji.

Reklama

Reakce:

Sára 1
Echt Kelišová 8725 příspěvků 25.04.18 07:08

Nejsou to zvětšené uzliny? Taky jsem to mívala jednu dobu. Děti jsou často nemocné a uzliny mají zvětšené hodně často.

blumen
Hvězda diskuse 41146 příspěvků 25.04.18 07:48

Asi uzliny kvuli tem vridku. Zaleč ty vridky a uvidis, melo by to zmizet.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.18 09:32

@blumen děkuji za odpověď… Také mě to napadlo…protože boulicka se objevila zároveň s vridky…

blumen
Hvězda diskuse 41146 příspěvků 25.04.18 11:46
@Anonymní píše:
@blumen děkuji za odpověď… Také mě to napadlo…protože boulicka se objevila zároveň s vridky…

Neni zac. Doporucuji tee tre oil :-)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >