Boulička za uchem, máte s tím zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.18 06:23
Boulicka za uchem... Máte zkušenost?

Ahoj holky, minulý týden se mi za uchem udělala boulicka… Za pár dní se zmenšila, ale ted se mi zdá zase stejná, jak před tím… Nachlazena jsem byla tak před měsícem… Mám na krku a kolem uší ted hodně vřídků, tak me napadlo, jestli to s tím může souviset, nebo teď mám první menstruaci po porodu, tak jestli to může být tím… K dr. se chystám, ale tento týden má dovču… Děkuji.

Reakce:
Sára 1
Echt Kelišová 8903 příspěvků 25.04.18 07:08

Nejsou to zvětšené uzliny? Taky jsem to mívala jednu dobu. Děti jsou často nemocné a uzliny mají zvětšené hodně často.

blumen
Hvězda diskuse 42799 příspěvků 25.04.18 07:48

Asi uzliny kvuli tem vridku. Zaleč ty vridky a uvidis, melo by to zmizet.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.18 09:32

@blumen děkuji za odpověď… Také mě to napadlo…protože boulicka se objevila zároveň s vridky…

blumen
Hvězda diskuse 42799 příspěvků 25.04.18 11:46
@Anonymní píše:
@blumen děkuji za odpověď… Také mě to napadlo…protože boulicka se objevila zároveň s vridky…

Neni zac. Doporucuji tee tre oil :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >