Reklama

Bouličky na hrázi po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 01:23
Boulicky na hrazi po porodu

Ahoj, jsem 4 týdny po porodu, byka jsem hodně šitá.. Už se mi to lepšilo a teď mám u vchodu do pochvy ( možná i vevnitř - to mám pořád napuchle tak nevím :nevim: ) boulicky, prd tam vidím, tak nevím barvu.. Kdyz to mackam tak nic neteče, akorát to tam mám všude celé mokré - ale hnis to není.. Poradíte co s tim? Na gyndu nejdu.. Třeba to stačí něčím mazat?? Prosím o radu, po tom porodu už nechci aby se mi v tom někdo rypal.. :zed:

Přečtěte si článek: Šestinedělí po porodu. Na co se připravit?

Reklama

Reakce:

beruska9
Extra třída :D 10555 příspěvků 10.09.18 01:37

Hlavne se v tom nerypej ty bych rekla, nehoji se ti jeste stehy? Aby sis tam nezanesla infekci jeste. A na tu gyndu dojdi za 2 tydny minimalne na kontrolu po sestinedeli.

brumi
Kelišová 6382 příspěvků 10.09.18 05:54
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem 4 týdny po porodu, byka jsem hodně šitá.. Už se mi to lepšilo a teď mám u vchodu do pochvy ( možná i vevnitř - to mám pořád napuchle tak nevím :nevim: ) boulicky, prd tam vidím, tak nevím barvu.. Kdyz to mackam tak nic neteče, akorát to tam mám všude celé mokré - ale hnis to není.. Poradíte co s tim? Na gyndu nejdu.. Třeba to stačí něčím mazat?? Prosím o radu, po tom porodu už nechci aby se mi v tom někdo rypal.. :zed:

můžou se ti ještě hojit stehy,každopádně nijak do toho nesahej,každý den poctivá sprcha jak je doporučedno,kdyby to bolelo tak na gyndu dřív,jinak na šestinedělí určo. A mě bouličky zůstaly dodnes po prostředním porodu,prostě se stáhla špatně tkáň,ale čím dýl to je jsou ty bouličky menší…

Tichošlápek
Echt Kelišová 9566 příspěvků 10.09.18 07:42

Taky mam takto zhojene siti. Proste tam kde byly stehy zůstala vyboulena tkáň. 4 týdny po porodu se ještě dočišťujes, to muze byt to mokro. Uvidíš na kontrole po sestinedeli. A hlavně tam nesahej, můžeš si zatáhnout infekci do ran.

rena621
Ukecaná baba ;) 1212 příspěvků 10.09.18 09:01

Ja 3 roky po porode mam porad boule. Pamatka :(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.18 00:52

To jsou teda vyhlídky :think: :( No dám tomu čas,nemám ponětí co to je,stehy tam ještě cítím no a ani to nebolí :think: jinak tam nijak nesaham.. Jen když jsem se sprchovala

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Švédka chce být rekordmankou a touží po největším pozadí na světě

Natasha Crownová (24) se považuje za modelku. Podle svých vlastních slov je... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama