Bouličky od hráze nad varlata

Anonymní
30.5.21 21:15

Bouličky od hráze nad varlata

Ahoj, mám asi dost hloupý dotaz, ale je normální, že od hráze a nahoru mají muži malé bouličky? Když příteli přejedu po hrázi nahoru, má docela symetricky, po obou stranách malé měkké bouličky. Je to tak jak má být? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31800
30.5.21 22:30
@Anonymní píše:
Ahoj, mám asi dost hloupý dotaz, ale je normální, že od hráze a nahoru mají muži malé bouličky? Když příteli přejedu po hrázi nahoru, má docela symetricky, po obou stranách malé měkké bouličky. Je to tak jak má být? :nevim:

Bouličky na varlatech by měl vidět lékař. On sám si všiml nějaké změny?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3833
30.5.21 23:13

Ne, to mi neprijde ok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5295
30.5.21 23:25

Podle popisu těžko soudit. :nevim: „Po hrázi nahoru“ - kam? Dopředu, dozadu. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.21 09:25

@Russet Ne na varlatech, ale spíše po té hrázi a nahoru, jsou pod kůži a jsou měkké, zkusím vám sem dát obrázek, kde myslím. Jakoby po té žluté čáře. Když přejedu palci, (trochu musím pritlačit) Zkuste prozkoumat partnery a dejte mi prosím vědět :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
31800
31.5.21 09:35
@Anonymní píše:
@Russet Ne na varlatech, ale spíše po té hrázi a nahoru, jsou pod kůži a jsou měkké, zkusím vám sem dát obrázek, kde myslím. Jakoby po té žluté čáře. Když přejedu palci, (trochu musím pritlačit) Zkuste prozkoumat partnery a dejte mi prosím vědět :nevim:

Donuť ho jít k lékaři. Rakovina se netýká jen starých pánů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.21 09:39

@Russet Myslíte si že by to mohlo být až tak vážné..? Mně říkal, že je to normální.. :(

• Citovat
  • Nahlásit
31800
31.5.21 09:42
@Anonymní píše:
@Russet Myslíte si že by to mohlo být až tak vážné..? Mně říkal, že je to normální.. :(

On běžně sahá jiným mužům za varlata? Já si teda nemyslím, že bouličky pod kůží jsou normální. Nikde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat