Boural jste někdo z vlastní blbosti?

6855
18.8.20 17:04

Boural jste nekdo z vlastni blbosti?

Jsem ohoblovala auto, jako fakt dost, desne se stydiiim :D podelte se, kdo jste taky neco provedl, at si neprijdu jak nejvetsi krava :D Pritel me podporil jak mohl, ale furt jsem to jeste nerozdejchala.

Příspěvek upraven 18.08.20 v 17:09

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1049
18.8.20 17:09

Chytla jsem hodiny v serpentinach v zatacce. Nic se nestalo, zustala jsem stat na silnici, ale v protismeru. Ve snaze rychle vycouvat nez do me nekdo napali ze spodu, bylo to dost neprehledny, jsem kufrem v te rychlosti nacouvala do svodidel :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60403
18.8.20 17:10

@Tarjei nedávno jsem rozparala auto zepředu dozadu, na dálnici jsme si nevšimla železa a přejela jo.. No dobrý, oprava 22 tis, ten den, co jsem vyzvedla auto že servisu, jsem pichla :mrgreen: :lol: pomůže :think: taky jsem se cítila jak debil.. Jinak buď ráda, že jsi to přežila.. Takhle je to ještě dobrý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6855
18.8.20 17:10

@glaubie ooo diky :D ja jsem desnej zmatkar..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1219
18.8.20 17:11

Pár měsíci starým autem jsem na soukromém poloprázdné parkovišti ohoblovala svůj roh o sousedovu oktávku :zed: Naštěstí to poznamenalo jen me auto. Škoda velká naštěstí nebyla, ale fakt nevím, jak se mi to povedlo :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6855
18.8.20 17:12

@martina.se hmmm taky pekny. Jo ono slo jen o muj prostorovy neodhad a kdyz jsem se zasekla, jeste jsem slapla na plyn. Nebylo v tom zadny jiny auto ani lidi. Jen sloup, uzka brana a ja :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1049
18.8.20 17:13

@Tarjei ja vozim auto na servis porad do jednoho mista… A uz si ze me delaji srandu, naposledy mi rekli, ze jediny co se na tom mym aute neopravovalo jsou dvere u ridice :mrgreen: :mrgreen: bud v klidu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6855
18.8.20 17:13

@Janee19 hele to ja vim naprosto presne, jak se mi to stalo. Slepice v akci, fakt :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6855
18.8.20 17:15

@glaubie :D tak tos me uklidnila. Ja byla v tomhle servisu par mesicu zpatky, ale ne svoji vinou. Tak si ze me taky asi budou brzo delat srandu. Jeste, ze mam havarijko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16186
18.8.20 17:19

Ja jsem na křižovatce prejizdela tramvajovy pas, pres tramvaj v zastavce jsem prehlidla zelene auto na pozadi stromu, co nejdriv jsem se snazila vypadnout z cesty te tramvaji, tak jsem letmo koukla znovu, auto asi v miste sloupku, proste jsem ho nevidela. Srazka me stala 6× vic nez druheho ridice k tomu nervy, nastesti se nikomu nic nestalo, ale nadavam si dodnes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24425
18.8.20 17:20

@Tarjei Já jela nepřiměřeně rychle, objížděla jsem cyklistu a na vyjetých, zamrzlých kolejích jsem dostala smyk, udělala hodiny a zalehla na bok do taluty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1715
18.8.20 17:20
@Tarjei píše:
Jsem ohoblovala auto, jako fakt dost, desne se stydiiim :D podelte se, kdo jste taky neco provedl, at si neprijdu jak nejvetsi krava :D Pritel me podporil jak mohl, ale furt jsem to jeste nerozdejchala.

Zatím ne a sama se tomu vlastně tak nějak divím. Nenechávám rozestupy a jezdím docela svižně a dlouhé trasy. Zatím jsem to tedy vždy ubrzdila, ale někdy to bylo snad opravdu na milimetry :lol:

Jednou jsem teda usnula na cestě ze služební cesty, ale naštěstí jsem měla z půjčovny chytré auto a samo zastavilo, jinak bych asi byla na kaši…

Hele stane se, nic si z toho nedělej :hug:

V autoškole nám kdysi jeden komisař říkal, že řidiči se dělí na dve skupiny - na ty, co už bourali a na ty, kteří teprve bourat budou :lol:

:mavam:

Příspěvek upraven 18.08.20 v 17:22

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
18.8.20 17:21

Neotočil jsem se a nacoval do auta za sebou. Na mém autě nic, na tom za mnou prasklý nárazník. Naštěstí to kámoš vzal v pohodě. Sehnal jsem někoho, kdo to uměl slepit (svařit), koupil lak a svépomocí jsem mu to opravil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3508

Stane se, hlavně že se nic nestalo. Já takhle před lety napálila před panelákem zaparkovaný auto, nekoukala jsem do zrcátka a najednou rána. Naše auto celkem ok, to nabouraný dopadlo hůř. No nechala jsem tam lístek a druhej den jsme to vyřešili. Loni v zimě jsem parkovala opět před panelákem, popředu k chodníku s celkem vysokým obrubníkem. Najela jsem tam tak chytře, že jsem se šprajcla a nemohla jsem vyjet, aniž bych něco neurvala. Tak musel přijet brácha, rozhoupat to a vyjet :mrgreen: stane se. Když jde jen o plechy, tak se nic neděje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6855

@Margery udelame predsevzeti, uz si nebudem nadavat ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama