Bouřky! To zase bude škod v ČR :-/

6955
4.8.13 19:06

Bouřky! To zase bude škod v ČR? :-/

Ahojky holky, zakldáám téma, na česko se začínají valit bouřky, u nas aučína uz foukat vítr, začíná docela tma, a valit bouřka, jak pak je to u vás?? TAky se to tam připravuje na bouřku??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

210
4.8.13 19:09
@tumpach píše:
Ahojky holky, zakldáám téma, na česko se začínají valit bouřky, u nas aučína uz foukat vítr, začíná docela tma, a valit bouřka, jak pak je to u vás?? TAky se to tam připravuje na bouřku??

Praha už je po :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black

U nás je tma, malinko vítr a jinak nic, doma na chcípnutí :poblion: ale četla jsem na seznamu, že je to mazec.

• Nahlásit
  • Citovat
31603

U násbyla první bouřka už v noci, řachy jak z děla a před chvílí skončila druhá - přivála mi před barák kontejner na tříděný odpad :mrgreen:

A za bouřky jsem ráda, konečně se pročistil vzduch a dá se tu dýchat, včera večer jsem usínala přikrytá mokrýma plínama, jinak bych asi zdechla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6755
4.8.13 19:10

V Praze je po bouřce, ale pořád prší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5254
4.8.13 19:10

Vysočina, Nové Město, masakr! Kroupy. Chlap je na rybách, samozřejmě bez telefonu, ach jo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6755
4.8.13 19:11

@Jasněnkaa Ta tvoje profilovka :mrgreen: :mrgreen: Jsem se trochu lekla :? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lindsay15

@Gladys Že by Ti ta bouřka chtěla něco naznačit? :think: :lol:

Jinak u nás včera zablejskalo, zafučelo a šlo to pryč…Dneska nás to nějak přeskočilo :nevim: Třeba ještě něco bude…

• Nahlásit
  • Citovat
31603

A co se škod týká, tak tady u mě nic nezpůsobila, to ty vytrvalé deště byly mnohem ničivější, pak jsme nemohli jít do lesa a dělníci se tam div nepřetrhli, kolik měli práce s kácením, aby to někomu pak nespadlo na hlavu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6955
@elfans píše:
Vysočina, Nové Město, masakr! Kroupy. Chlap je na rybách, samozřejmě bez telefonu, ach jo.

No nezávidím, tady fouká celkem silný vítr, tma jak v ranci,. a prší, bouřka zatím tedy ne!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47759
4.8.13 19:12

U nás už řádila včera v noci, teď je tu další a jsem za ně šťastná, protože to dusno už bylo šílený :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3328

U nás byla bouřka už na dnešek. Byl docela velký foukej, pár sousedům uletěli kytky z balkonů, ale jinak nic drastickýho. Hlavně se tím deštěm krásně vyčistil vzduch, takže se nádherně spalo, i náš mladej vydržel chrnět do půl osmý, což je paráda :). Teď už se zase dělá černo a začíná bouřit, ale zatím se nehne ani lísteček.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
chatwenna

A Vsetin to zase urcite obejde..
My tady proste chcipneme vedrem :-D

V Becve jsou asi tak dva centimetry vody a milion chciplych ryb :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
6955
4.8.13 19:13
@Gladys píše:
A co se škod týká, tak tady u mě nic nezpůsobila, to ty vytrvalé deště byly mnohem ničivější, pak jsme nemohli jít do lesa a dělníci se tam div nepřetrhli, kolik měli práce s kácením, aby to někomu pak nespadlo na hlavu

no tak ta v pondělí u nás v okolí napachala docela dost skod, vsude stromy spadlí, takže ani nejezdili vlaky.

Příspěvek upraven 04.08.13 v 19:14

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8286
4.8.13 19:13

Tak u nás na českokrumlovku se zatáhlo, vítr fičel o stošest tak jsme se těšili, protože nám zahrada už šustí jak je suchá tráva a dofoukalo a nic z toho nebylo, ani kapička, sakra :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama