Boxovací pytel - kam zavěsit?

14.4.20 12:40

boxovací pytel - kam zavěsit?

Ahoj všichni, přeji hodně síly v téhle době koronavirové :-) koupila jsem synům boxovací pytel, ale nyní tak nějak nevím, jak jej zavěsit,, jak vysoko, aby třeba nerozbili lustr, okno apod… Máte to doma nějak vyřešené? Můžu poprosit o fotky? moc děkuj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9727
14.4.20 13:01

Tak asi zalezi jakej mate, velikost, vaha apod. A hlavne co mate za strop.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10104
14.4.20 13:05

Mezi futra?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
795
14.4.20 13:05

My jsme dostali od Jeziska taky takovy maly a moc jsem si s tim nevedela rady. Nakonec jsem to vyresila bez vrtani-mame doma takovou tu tyc mezi dvere (futra) na posilovani. Takze to detem privazu k te tyci podle vysky, kdyz zrovna maji naladu boxovat😉

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
256
14.4.20 13:18

Zalezi jakej to je? Jestli pro deti na hrani. Nebo klasicky „profi“ pytel. Detskej muzes hodit asi vsude kde ji misto. Klasickej boxerkej, bych dala na tyc. Aby sel prisoupnout ke zdi kdyz se nebude zrovna trenovat. Jinak byvaji i dosti tezky. Tak je potreba to dobre namyslet. Urcite to není na casty sundavani a je potreba kolem dosti mista. Taky zelezi jestli se do nej bude jen boxovat, nebo i kopat. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.4.20 13:21

Je to dětský pytel. líbí se mi nápad dát to mezi futra, a když se nebude používat, tak bych ho mohla zavěsit vedle :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
256
14.4.20 13:25

Tam je to asi fakt jedno. Jen bacha jestli je pod futrama prah. At se o nej neprizabiji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat