Bože! Mám tak nudného chlapa, že se asi zcvoknu!

Anonymní
15.5.21 08:46

Bože! Mám tak nudného chlapa, že se asi zcvoknu!

Ženy, co mám dělat. Já už to doma s partnerem nedávám. Začínám k němu mít už hrozný despekt. Celý podzim, zimu i teď jaro tráví čas tak akorát tím, že chodí do práce, dlouho předlouho spí a volný čas, kterého má habaděj, leží na gauči a čumí do mobilu a hraje si na něm hry. Zjistila jsem, že si už absolutně spolu nemáme co říct, veškeré moje snahy, např. vyrazit na kolo, vyrazit na výlet, cokoli… Končí tím, že ne, je covid. Ne, je zima. Ne, počkej až bude léto. Jenže mně je 30 a chci žít ten život trochu aktivně, když už se nemůže nikam do společnosti, tak vyrazit aspoň na kolo, trochu se hýbat, vyrazit do přírody, na procházku. Kdežto on se chová, jak kdyby mu bylo 60. Sedí a sedí. Pomóc. Já se asi zblázním!!! :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6392
15.5.21 08:50

:roll: Co takhle rozchod, trolle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32213
15.5.21 08:52
@Anonymní píše: Ženy, co mám dělat. Já už to doma s partnerem nedávám. Začínám k němu mít už hrozný despekt. Celý podzim, zimu i teď jaro tráví čas tak akorát tím, že chodí do práce, dlouho předlouho spí a volný čas, kterého má habaděj, leží na gauči a čumí do mobilu a hraje si na něm hry. Zjistila jsem, že si už absolutně spolu nemáme co říct, veškeré moje snahy, např. vyrazit na kolo, vyrazit na výlet, cokoli… Končí tím, že ne, je covid. Ne, je zima. Ne, počkej až bude léto. Jenže mně je 30 a chci žít ten život trochu aktivně, když už se nemůže nikam do společnosti, tak vyrazit aspoň na kolo, trochu se hýbat, vyrazit do přírody, na procházku. Kdežto on se chová, jak kdyby mu bylo 60. Sedí a sedí. Pomóc. Já se asi zblázním!!! :zed: :zed: :zed:

Máš dvě možnosti.

Bud s ním budeš, občas si zanadáváš, ale zůstaneš anebo se rozejdeš :)

Ale nikdo ho nepředělá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8478
15.5.21 08:52

A tu „pomóc“ si predstavujes jak? Ze se ma nekdo z nas dostavit k vam domu a vykopat ho z gauce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1027
15.5.21 08:53
@Anonymní píše: Ženy, co mám dělat. Já už to doma s partnerem nedávám. Začínám k němu mít už hrozný despekt. Celý podzim, zimu i teď jaro tráví čas tak akorát tím, že chodí do práce, dlouho předlouho spí a volný čas, kterého má habaděj, leží na gauči a čumí do mobilu a hraje si na něm hry. Zjistila jsem, že si už absolutně spolu nemáme co říct, veškeré moje snahy, např. vyrazit na kolo, vyrazit na výlet, cokoli… Končí tím, že ne, je covid. Ne, je zima. Ne, počkej až bude léto. Jenže mně je 30 a chci žít ten život trochu aktivně, když už se nemůže nikam do společnosti, tak vyrazit aspoň na kolo, trochu se hýbat, vyrazit do přírody, na procházku. Kdežto on se chová, jak kdyby mu bylo 60. Sedí a sedí. Pomóc. Já se asi zblázním!!! :zed: :zed: :zed:

Máte děti? Jestli ne, nechápu, co řešíš, můžeš odejít klidně hned. Jestli jo, je to trochu horší, ale i to se dá řešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32213
15.5.21 08:54
@Tableta píše: :roll: Co takhle rozchod, trolle.

Tohle možná nebude trolling.

Líných, shnilých chlapů, kteří jen na gauči čumí do mobilu je spousta a ženských trpitelek, co si rády zanadávají, ale zůstávají jak věrní psi, také… 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11112
15.5.21 08:54

Tak vyraz sama, s kamarádkama atd :nevim: Třeba ho to trkne a přidá se. Když ne, a pojede pořád stejnej režim, tak rozchod, když takhle žít nechceš. Co jinýho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2965
15.5.21 08:56

Nejak nechapu, co ti brani zit zivot aktivne, vsak vyraz na kolo ci za zabavou a nevymlouvej se na partnera, snad te neprivazuje doma za nohu, ne? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20713
15.5.21 09:04

Pořid si děti pak oceníš možnost si na pět minut na gauč sednout

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50443
15.5.21 09:12

Vyrážej ven sama. Buď mu to dojde a začne chodit někdy ven s tebou, nebo je a pak takový vztah nemá moc cenu, protože každý chcete volný čas trávit úplně jinak. Já bych takovýho chlapa věděl sebe mít nemohla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5058
15.5.21 09:13
@Ernais píše:
Nejak nechapu, co ti brani zit zivot aktivne, vsak vyraz na kolo ci za zabavou a nevymlouvej se na partnera, snad te neprivazuje doma za nohu, ne? :nevim:

Tak to muze byt singl, kdyz je na vsechno sama :nevim: s takovym pecivalem bych nebyla, co s nim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6773
15.5.21 09:14
@Tableta píše: :roll: Co takhle rozchod, trolle.

Tohle nebude troll. Jen podprumerna spisovatelka tohohle serveru, ktera neni moc bystra a mysli si, ze jeji situaci vyresi zakladani takovych blbosti :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
964
15.5.21 09:18

Co sis vzala, to máš :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8520
15.5.21 09:21

Já se nechci pouštete do debat, kdo se víc nadělá, a kdo ne, podel zaměstnání a pohlaví, ale taky záleží co dělá..
Pokud ty doma nemáč exttra co na práci, máš třeba sedavé zaměstnání, tak se třeba třepeš na pohyb.. Pokud on třeba má práci, kde pracuje fyzicky, tak je rád, že se poválí…
Já to vidím i ted, kdy manžel většinu času pracoval v kanceláří a upélně byl por něj unik, že vyjede na kolo. Ted když začal víc i pracovat, okolo domu, a víc fyzické práce, tak už se taky mění..
Když jsem ted byla s dětmi doma, když nechodily do školy, tak jsem se taky jsem utíkala ven, nějakou aktivitu, ne doma.. Ted chodím do práce vstávám ve 4, mám leh, oumanuální práci,, ale i tak domácnost, a toto, tak taky by se mi moc nechtělo někde na výlet aktivně na kolech a tak
Teprve ted se začne po výletech a tak, třeba si o tom promluvit..je pravda, že kazdý víkedn se nemůže válet..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17242
15.5.21 09:22

Na co si stezujes? Si dospělá a zbraň u hlavy ti nikdo nedrží, aby si s ním byla ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat