Bože, vem si můj život zpět

Anonymní
12.3.21 14:23

Bože, vem si můj život zpět

Dobrý den,

Už mě dnes nic nepřesvědčí, že se vše zase v dobré obrátí. Už mám 30 let a již bych měla mít za sebou nějaké úspěchy, jako stálého partnera, stálou práci či i dítě. Bohužel, ve svých 25 jsem poznala prvního kluka, kterého bych byla schopná rozmazlovat a uctívat, jako krále. Nebudu se tím nyní zdržovat, vztah nevyšel. Nyní jsem cca 4 rokem s jiným. Pravda, mame občas italskou domácnost, né každý má harmonický vztah. Je to první partner, se kterým bydlím se vším všudy. Možná jsem udělala chybu, ale otevřela jsem jeho messenger. To napadlo myslím i jiné, a určitě znáte i příběh, že psal jiným holkám. Což platí i v mém případě, nejhorší snad bylo, že jednu pomocí messengeru požádal i o ruku, s tím, že už nechce být single. Mé tělo se v tom přeplo do stavu úzkosti, s kterými trpím už od detství. Jako teeneger a dítě pro mě život nebyl lehký. Byla jsem ve škole šikanována a mamka mi nikdy nic nevěřila, musela jsem to vydržet až do konce 9. Ročníku ZŠ. Můj úplně 1 vztah v životě, taky nebyl žádný med. Z milého Ex přítele se zrodil trýunitel a veznitel. Povedlo se vsak utect a jiz ho nikdy nespatrit.
Už to tu nedávám, kazdym dnem se mi to prijizdejici metro libi vic a dost casto premyslím, že ho obejmu :zed:. Dnes jsem se zkusila priskrtit i paskem na kalhoty, ale porad tam není odvaha. Pratele nemam, rodina je za okresem meho mesta, v techto opatreni me za nimi vubec nepusti, s nim je mi v jedne mistnosti dost ouzko. A je strasne moc těžké se zde sverovat lidem, co nikdy toto nezazili a ktere neznam, kteří by me mohli mozna mohli udat, protoze i vse se dnes da dohledat.
Takze vlastne ani nevim, rika se ze sverenim mi spadne kamen ze srdce, ale kdyz se sverim s nekym z mych známých, že chci zemřít, nepochopí mě a budou mě mít za ještě většího blbce

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6398
12.3.21 14:26

Vyhledej odborníka, nebuď na to sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
979
12.3.21 14:27

Kontaktuj telefonickou linku bezpečí.

@admin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
983
12.3.21 14:43

Kontaktuj odborníka a zkus si s ním promluvit spousta lidí nemá ve 30 taky žádné úspěchy a děti to vše přijde neboj se 😊..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
346
12.3.21 14:48

Neblbni, prosím. To, že je ve třiceti život na prd, nebo ti tak přijde, neznamená, že ve čtyřiceti nebudeš šťastná. A pak až do smrti :-) Jestli se ti nechce volat na nějakou anonymní linku, dojeď na riaps nebo jiné krizové centrum, bývají u psych. léčeben. s někým si promluv a uvidíš, že ti bude líp. Nejsi první ani poslední, komu je teď blbě. Tvůj život má cenu!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8851
12.3.21 14:48

Najdi dobrého psychologa, jsou i na pojišťovnu. Nevím, odkud jsi. Než ho najdeš, zavolej na nějakou linku - čísla najdeš na netu. Najdi si i třeba tady spřízněnou duši, změň život od základu. Zažila jsem hodně, o život mi už taky šlo (polytrauma, autonehoda). Štěstí jsem našla až těsně před čtyřicítkou. Stojí za to žít a nedělat publikum někomu, kdo o to nestojí. Teď, když to prožíváš a nevidíš do budoucna ani za roh, je to těžký, ale až najdeš jednou k sobě toho pravého a ohlédneš se, budeš si ťukat na čelo, proč jsi v tomto setrvávala. Jen hlupák čeká, že se něco změní, když dělá stále to stejné (to řekl myslím Einstein). Prostě vezmi život do svých rukou a udělej změny. Kdyby to šlo, jdi na čas k rodině, určitě by se to i za této situace nějak dalo zařídit (potřeba péče). Hoď se marod, vyhledej rodinu, dej si čas, choď k psycholožce, čti, povídej si, oprosti se od toho špatného. Neházej sama klacky pod nohy, prostě se zvedni a jdi za lepším, můžeš! Hodně štěstí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20445
12.3.21 14:49

To tvůj život vidí na chlapovi? Tak místo té sebelitisti začni hledat sama sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
296
12.3.21 14:55

Nedělej žádná unáhlená rozhodnutí, která pak už nejdou vzít zpět. Žádný chlap za to nestojí. Doporučuji najít odborníka, nyní jsou možné i online konzultace. Jako akutní řešení zavolej na nějakou krizovou linku. Ve 30 toho máš ještě tolik před sebou :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31090
12.3.21 15:00
@Anonymní píše:
Dobrý den,Už mě dnes nic nepřesvědčí, že se vše zase v dobré obrátí. Už mám 30 let a již bych měla mít za sebou nějaké úspěchy, jako stálého partnera, stálou práci či i dítě. Bohužel, ve svých 25 jsem poznala prvního kluka, kterého bych byla schopná rozmazlovat a uctívat, jako krále. Nebudu se tím nyní zdržovat, vztah nevyšel. Nyní jsem cca 4 rokem s jiným. Pravda, mame občas italskou domácnost, né každý má harmonický vztah. Je to první partner, se kterým bydlím se vším všudy. Možná jsem udělala chybu, ale otevřela jsem jeho messenger. To napadlo myslím i jiné, a určitě znáte i příběh, že psal jiným holkám. Což platí i v mém případě, nejhorší snad bylo, že jednu pomocí messengeru požádal i o ruku, s tím, že už nechce být single. Mé tělo se v tom přeplo do stavu úzkosti, s kterými trpím už od detství. Jako teeneger a dítě pro mě život nebyl lehký. Byla jsem ve škole šikanována a mamka mi nikdy nic nevěřila, musela jsem to vydržet až do konce 9. Ročníku ZŠ. Můj úplně 1 vztah v životě, taky nebyl žádný med. Z milého Ex přítele se zrodil trýunitel a veznitel. Povedlo se vsak utect a jiz ho nikdy nespatrit.
Už to tu nedávám, kazdym dnem se mi to prijizdejici metro libi vic a dost casto premyslím, že ho obejmu :zed:. Dnes jsem se zkusila priskrtit i paskem na kalhoty, ale porad tam není odvaha. Pratele nemam, rodina je za okresem meho mesta, v techto opatreni me za nimi vubec nepusti, s nim je mi v jedne mistnosti dost ouzko. A je strasne moc těžké se zde sverovat lidem, co nikdy toto nezazili a ktere neznam, kteří by me mohli mozna mohli udat, protoze i vse se dnes da dohledat.
Takze vlastne ani nevim, rika se ze sverenim mi spadne kamen ze srdce, ale kdyz se sverim s nekym z mych známých, že chci zemřít, nepochopí mě a budou mě mít za ještě většího blbce

https://www.csspraha.cz/…linka-duvery

Než uděláš nějakou číčovinu, co nepůjde vzít zpátky. Tam jsou zvyklí na všechno možné. Poradí ti líp, než my tady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31090
12.3.21 15:01
@Anonymní píše:
Dobrý den,Už mě dnes nic nepřesvědčí, že se vše zase v dobré obrátí. Už mám 30 let a již bych měla mít za sebou nějaké úspěchy, jako stálého partnera, stálou práci či i dítě. Bohužel, ve svých 25 jsem poznala prvního kluka, kterého bych byla schopná rozmazlovat a uctívat, jako krále. Nebudu se tím nyní zdržovat, vztah nevyšel. Nyní jsem cca 4 rokem s jiným. Pravda, mame občas italskou domácnost, né každý má harmonický vztah. Je to první partner, se kterým bydlím se vším všudy. Možná jsem udělala chybu, ale otevřela jsem jeho messenger. To napadlo myslím i jiné, a určitě znáte i příběh, že psal jiným holkám. Což platí i v mém případě, nejhorší snad bylo, že jednu pomocí messengeru požádal i o ruku, s tím, že už nechce být single. Mé tělo se v tom přeplo do stavu úzkosti, s kterými trpím už od detství. Jako teeneger a dítě pro mě život nebyl lehký. Byla jsem ve škole šikanována a mamka mi nikdy nic nevěřila, musela jsem to vydržet až do konce 9. Ročníku ZŠ. Můj úplně 1 vztah v životě, taky nebyl žádný med. Z milého Ex přítele se zrodil trýunitel a veznitel. Povedlo se vsak utect a jiz ho nikdy nespatrit.
Takze vlastne ani nevim, rika se ze sverenim mi spadne kamen ze srdce, ale kdyz se sverim s nekym z mych známých, že chci zemřít, nepochopí mě a budou mě mít za ještě většího blbce

Jo a v tvé stituaci je normální, že se cítíš blbě. Rodina daleko, přítel tě zradil, do toho ta covid věc, to by se cítil blbě každý. Fakt tam brnkni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1077
12.3.21 15:04

Myslíš, že sebevražda je řešení? Vyhledala bych odborníka, jsi mladá, co pro tebe znamená úspěch?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7447
12.3.21 15:15

Znáš pořekadlo „pro jedno kvítí slunce nesvítí“? Chápu, že je tahle doba dost těžká, možná jsi měla jinou představu, jak ve 30ti bude vypadat tvůj život. Rozhodně to není důvod, proč život ukončit! Jaký máš vztah s rodinou? Umíš si představit, jakou díru by jsi jim v jejich v životech způsobila? Nemysli na sebe a své trápení, mysli na druhé, kteří tě mají rádi! Jakmile bude možnost, od chlapa se odtěhuj, ať je jen součástí tvé minulosti. Zatím doporučuji kontaktovat třeba praktického lékaře, že tě trápí úzkosti. Může ti vypsat žádanku dál. Abys to nějak vydržela, co třeba věnovat se nějakému sportu? Ať nemusíš být zalezlá doma, co si po práci chodit zaběhat? Okysličíš hlavu, vyplaví se ti endorfiny, v klidu si promyslíš, jaké kroky k odchodu od chlapa můžeš podniknout.
Každá situace má řešení, i když ji teď možná nevidíš. Nikde není napsáno, že třeba za 5 let budeš nejšťastnější žena na světě, může se ti dařit v práci, můžeš mít skvělého chlapa, můžeš se těšit z dětí… Drž se, zase bude líp! :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
234
12.3.21 15:33

Jestli tě myšlenky na sebevraždu už přivedly k nějakému sebepoškozování, jak píšeš, tak opravdu ještě dneska zavolej na linku důvěry. Mají i chat, jestli nechceš volat. Pomůžou ti, ať neuděláš něco, co už nepůjde vzít zpátky.

https://www.csspraha.cz/…linka-duvery

Jestli máš dobré vztahy s někým z rodiny, ozvi se jim aspoň telefonicky nebo přes Skype a vypovídej se. Když uvidí, že na tom nejsi dobře, odsuzovat tě nebudou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14327
12.3.21 15:40

Dobrý den,

uživatelky tu již nabídly mnoho užitečných odkazů. Věříme, že odborná pomoc by byla užitečná. Pokud Vám můžeme být z naší strany nějak nápomocné, neváhejte nás kontaktovat v soukromé zprávě.

Za eMimino
Natálie

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3324
12.3.21 15:51

Jed za svoji rodinou. Ve tvém případě jde o život, věřím že to případná kontrola pochopí, nebuď sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat