Bozkavate sa pri sexu?

190
29.11.20 16:38

Bozkavate sa pri sexu

Dobry den viem že to sem nepatrí moja priateľka to pri sexe nechce lenže mne to pripada dost neosobny sex ja sa rad pri sexe bozkavam lenže priateľka to veľmi nemusi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1139
29.11.20 16:41

A?
Někdo holt jo, někdo ne, tak to střídejte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4282
29.11.20 16:46

Nevím, ale nedokážu si představit sex bez líbání.

A mimo sex ji líbání nevadí? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1030
29.11.20 16:48

Než jsem přišla na eMimino, tak mě ani nenapadlo, že by se někdo při sexu mohl nelíbat (s výjimkou teda toho, že se traduje, že se nelíbají prostitutky se svými zákazníky:-). Ale holt lidi jsou různý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12261
29.11.20 16:55

Tak asi záleží na tom, jaký ten sex je. Nebo to máte vždycky stejně? Někdy je to dlouhé romantické milování s líbáním, jindy třeba trvdá rychlovka na kuchyňské lince… Záleží na situaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.20 17:06

No popravde, pusa na krk me dela dobre, ale u milovani me vadi. Staci, ze manzel vic funi a uz je mi to neprijemne… mozna je to taky tak :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
190
29.11.20 17:06

@Prof. Farnsworth misionárska poloha vetšinou alebo ona na mna lenže ona to ona sa nechce bozkavat mimo sexu hej ale to len take cmuk

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
190
29.11.20 17:08

@Mochomurka83 mimo sexu len taky cmuk pri sexe skoro vôbec

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
190
29.11.20 17:09

@Lulina999 ja mam rad sex z bozkavanim ona zas nie mimo len take cmuky mne to tam chyba je to ako neosobny sex

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3543
29.11.20 17:16
@Prof. Farnsworth píše:
Tak asi záleží na tom, jaký ten sex je. Nebo to máte vždycky stejně? Někdy je to dlouhé romantické milování s líbáním, jindy třeba trvdá rychlovka na kuchyňské lince… Záleží na situaci.

Asi tak. Já osobně hlasuju spíš pro to druhé, romantické oslintávání mě nějak nebere. :oops: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.20 17:21

My se právě libame většinou jenom u sexu. Když se chci líbat jen tak, tam manžel automaticky myslí, že chci sex :D Jinak jsme podle něj na nějaký ocicmavani stáří :?

• Citovat
  • Nahlásit
3428
29.11.20 17:22
@Adrasteia píše:
Asi tak. Já osobně hlasuju spíš pro to druhé, romantické oslintávání mě nějak nebere. :oops: :mrgreen:

Tak líbání nemusí být jen romantické unylé oslintavání. Takový poctivý vášnivý francouzský polibek může být dobrá předzvěst i trochu drsnějšího způsobu sexu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.11.20 17:23

Ano :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3543
29.11.20 17:24
@akavi píše:
Tak líbání nemusí být jen romantické unylé oslintavání. Takový poctivý vášnivý francouzský polibek může být dobrá předzvěst i trochu drsnějšího způsobu sexu :mrgreen:

To nepopírám, ale prostě sama na líbání nejsem, ať už je jakékoliv. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12732
29.11.20 17:25
@Krotor567 píše:
Dobry den viem že to sem nepatrí moja priateľka to pri sexe nechce lenže mne to pripada dost neosobny sex ja sa rad pri sexe bozkavam lenže priateľka to veľmi nemusi

Pokud ji předtím v předehře orálně uspokojíš, tak se ji ani nedivím :lol: to prostě málo která holka má ráda :nevim: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat