Bradavice v těhotenství. Jak se jich zbavit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Victoria J
Kecalka 179 příspěvků 01.03.18 15:29
bradavice v těhotenství... jak se jich zbavit?

Ahoj holky,
mám takovou dost intimní otázku.
Udělalo se mi pár bradavic v genitáliích, né přímo ve vagíně, ale v okolí cca 5. Další mám v okolí bradavek, na jednom prsu jednu a na druhém dvě… Jak se dají léčit? četla jsem, že na to pomáhá jablečný ocet, je to tak?

Reakce:
HankaSim
Nováček 3 příspěvky 25.06.18 14:44

Naše likvidace bradavic. Účinek ověřený!!!
Vážení, pokud vás či někoho vašeho blízkého trápí takové ty hnusné kořínkové bradavice, zlikvidujete je BEZBOLESTNĚ, RYCHLE a LEVNĚ. Jak??? Jednoduše - nezralým vlašským ořechem. Teď je prima čas, teoreticky až do doby, než začnou dozrávat a šlupky už budou sušší a ořechy budou pomalu praskat. Z ořechu ukrojte plátek, přiložte na bradavici, zalepte náplastí či jinak, prostě aby ořech byl na bradavici. Nejlepší je dát jej na noc. Má to grády. Přes den nic a večer nanovo. Asi před 20-ti lety jsem se takhle zbavila nevědomky bradavic, když jsem jako malá trsala šlupky z nezralých ořechů, abych se dostala k jádrům. A v současné době probíhá veleúspěšná likvidace u mojí dcerky. Pro názornost přikládám fotky. První bradavice je focena 25. 5., ta druhá 2. 6. - to jest za 7 dní. Porovnejte sami :-)
Vyzkoušely jsme mimo sezónu ořechů vše - od lékárny až po vlaštovičník…k prdu. Tohle je tutovka. Budu moc ráda, když budete tuhle zprávu sdílet, aby mohlo co nejvíce z vás zkusit elegantní a hlavně bezbolestnou metodu. Dcerka je z toho, jak jí bradavička zmizela, úplně na větvi. Všude se ráda chlubí. Budu moc ráda, když mi dáte zpětnou vazbu, že se vám také zadařilo;-) ;-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

První slova Vojnara po rozchodu: Kopačky přišly před Vánoci, přestal jsem pít

Co stojí za rozchodem Petra Vojnara a matky jeho syna Sebastiana Andrey?... číst dále >

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >