Reklama

Bradavice v těhotenství. Jak se jich zbavit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Victoria J
Kecalka 177 příspěvků 01.03.18 15:29
bradavice v těhotenství... jak se jich zbavit?

Ahoj holky,
mám takovou dost intimní otázku.
Udělalo se mi pár bradavic v genitáliích, né přímo ve vagíně, ale v okolí cca 5. Další mám v okolí bradavek, na jednom prsu jednu a na druhém dvě… Jak se dají léčit? četla jsem, že na to pomáhá jablečný ocet, je to tak?

Reklama

Reakce:

HankaSim
Nováček 3 příspěvky 25.06.18 14:44

Naše likvidace bradavic. Účinek ověřený!!!
Vážení, pokud vás či někoho vašeho blízkého trápí takové ty hnusné kořínkové bradavice, zlikvidujete je BEZBOLESTNĚ, RYCHLE a LEVNĚ. Jak??? Jednoduše - nezralým vlašským ořechem. Teď je prima čas, teoreticky až do doby, než začnou dozrávat a šlupky už budou sušší a ořechy budou pomalu praskat. Z ořechu ukrojte plátek, přiložte na bradavici, zalepte náplastí či jinak, prostě aby ořech byl na bradavici. Nejlepší je dát jej na noc. Má to grády. Přes den nic a večer nanovo. Asi před 20-ti lety jsem se takhle zbavila nevědomky bradavic, když jsem jako malá trsala šlupky z nezralých ořechů, abych se dostala k jádrům. A v současné době probíhá veleúspěšná likvidace u mojí dcerky. Pro názornost přikládám fotky. První bradavice je focena 25. 5., ta druhá 2. 6. - to jest za 7 dní. Porovnejte sami :-)
Vyzkoušely jsme mimo sezónu ořechů vše - od lékárny až po vlaštovičník…k prdu. Tohle je tutovka. Budu moc ráda, když budete tuhle zprávu sdílet, aby mohlo co nejvíce z vás zkusit elegantní a hlavně bezbolestnou metodu. Dcerka je z toho, jak jí bradavička zmizela, úplně na větvi. Všude se ráda chlubí. Budu moc ráda, když mi dáte zpětnou vazbu, že se vám také zadařilo;-) ;-)

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >