Bradavky po odstavení

22
9.5.17 11:27

Bradavky po odstavení

Dobrý den, prosím o radu. Jsem dva týdny po odstavení 22 měsíčního syna, odstavovali jsme postupně zhruba dva měsíce, bez potíží. Všimla jsem si že teď mám bílé jakoby ucpané bradavky. Jinak jsem bez potíží, žádné bolesti, svědění, teploty… Čím to může být a mám nějak řešit? Nerada bych měla komplikace při dalším kojení, jsem v 16 tt. Díky moc za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

708
9.5.17 11:47

@Alesim já tedy ještě kojím, ale když jsem vypustila noční kojení stalo se mi to také. Měla jsem ucpané mlékovody, ale u mě to tedy bylo doprovázeno s bolestí a nalitymi prsy. Pomohlo až (teď to bude asi trochu nevhodné :oops: ) propíchnutí jehlou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
9.5.17 12:23

@Luwinka No já právě nic necítím, vůbec žádné příznaky ucpání nebo jiné obtíže. Když jsem kojila, na začátku jsem taky měla takovou jednu tečku, a taky jsem propichovala… ale ted mám jako by celou tu bradavku bílou.. jako by tam bylo zaschlé mlíčko… nevím, jestli to mám něčím vyčistit, anebo jestli se to časem upraví samo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
708
9.5.17 12:33

@Alesim vzhledem k tomu, že už nekojíš a potíže nemáš tak bych tomu asi dala čas, popř. to zkusila vyčistit nějakým olejíčkem..kdyby to nezmizelo asi bych pro jitotu zašla k lakt. poradkyni nebo na gyndu.. vím, že teda existuje i nějaký syndrom bílé bradavky, ale to bys asi měla problémy už při kojení :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
9.5.17 12:42

@Luwinka Ten olejicek bych mohla zkusit. Jaký bys doporučila? Mám doma mandlový, mažu tím malého i sebe. Tak snad to nebude horší..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.5.17 13:12

Také jsem to měla, pokud myslíme totéž..podle mě zaschlé mléko, vždycky jsem jen vyčistila. Občas se mi to maličko udělá ještě teď 2,5 roku po skončení kojení :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
9.5.17 13:16

@Popokatepetla Tak to jsem ráda, že nejsem sama, kdo to měl (má).. díky a vrham se na čištění :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
708
9.5.17 13:20

@Alesim slunecnicovy, mandlovy urcite taky nemuze skodit..dej vedet, jestli se povedlo :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
13.5.17 12:00

@Popokatepetla @Luwinka Uff, holky, tak je to všechno dobrý, bradavky už jsou v pohodě.. díky moc za rady a kojení zdar. Tedy mě to čeká zase až na podzim, ale už teď se moc těším 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama