Bradykardie pomalý srdeční rytmus u školáka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hanisv
Kecalka 377 příspěvků 05.10.18 04:34
Bradykardie pomalý srdeční rytmus u školáka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Můj synek 9 let, při kontrolním EKG kvůli závodnímu plavání mu našli synusovou bradykardii, nebolí pomalý srdeční rytmus. Dnes máme jít na kontrolní EKG podle něho se uvidí, co dál. Máte někdo s tímto u dětiček zkušenosti? Malej plave už pátý rok. Bojím se, co bude dál. Jinak na něm nepozoruji nic, co by mělo být špatně. Normálně roste, je aktivní, normálně jí, nemá problémy s únavou, atd.

Reakce:
Prtulak
Kecalka 346 příspěvků 05.10.18 07:05

@hanisv a není to právě tím sportováním? U sportovců je běžné, že mají pomalejší puls. Ale nevím, zda to platí i u dětí. :nevim:

hanisv
Kecalka 377 příspěvků 05.10.18 07:08

@Prtulak doktorka mi předběžně řekla, že ano, ale chtěla jsem jestli s tím někdo z rodičů nemá vlastní zkušenosti. Snad to u nás bude ten případ.

BaMaK
Závislačka 2841 příspěvků 36 inzerátů 05.10.18 07:17

@hanisv Neboj, prostě je trénovaný a je to v pohodě…aspoň bude proklepnutý a budeš mít jistotu, že je zdravý. Důležité taky je jak srdíčko reaguje na zátěž-zkus navrhnout ergometrii …šlape na kole a sleduje se EKG ;)

hanisv
Kecalka 377 příspěvků 05.10.18 07:20

@BaMaK děkuju moc. Doufám v to. Že je to jeho kondičkou.

BaMaK
Závislačka 2841 příspěvků 36 inzerátů 05.10.18 07:24

@hanisv NA 99,9% ano ;) …nemoc většinou provází zrychlení srdce, nebo by bylo vidět něco špatného už na to prvním EKG, nebo by syn měl problémy-omdlíval, spatně se dýchalo… :mavam:

hanisv
Kecalka 377 příspěvků 05.10.18 07:26

@BaMaK s tímto problémy nejsou. Je aktivní, v pohodě, kolikrát říkám, že bych potřebovala kus jeho energie bDěkuju moc moc moc za povzbuzení.

BaMaK
Závislačka 2841 příspěvků 36 inzerátů 05.10.18 07:30
BaMaK
Závislačka 2841 příspěvků 36 inzerátů 05.10.18 07:31

@hanisv Až z něj bude olympíjský vítěz zamlouvám si podepsanou fotku :mrgreen:

hanisv
Kecalka 377 příspěvků 05.10.18 07:34

@BaMaK máte jí u mě :lol: za tu podporu klidně celý balík :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Nejdrsnější kritika Sparty: Rosický na to nemá, Křetínský je analfabet, říká Luhový

Dlouho bylo ticho, teď ale z úst Milana Luhového (55) zazněla jedna z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >