Bral už někdo pordporu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.17 11:18
Bral už někdo pordporu?

Zdravím, chtěla jsem se zeptat jestli už někdo bral podporu. Mě vždy chodila kolem 12,13,14 v měsíci a teď stále nic. Nevím, jestli počkat nebo tam zavolat jestli se něco stalo.Jsem z Jihočeského kra­je…

Reakce:
Paola21
Závislačka 3635 příspěvků 16.02.17 11:22
@Anonymní píše:
Zdravím, chtěla jsem se zeptat jestli už někdo bral podporu. Mě vždy chodila kolem 12,13,14 v měsíci a teď stále nic. Nevím, jestli počkat nebo tam zavolat jestli se něco stalo.Jsem z Jihočeského kraje…

V Praze je výplatní den 10. den v měsíci.. Peníze přišly přesně. Být tebou tak tam zavolám radši

eumedon
Extra třída :D 13944 příspěvků 27.02.17 09:29

Já jsem bral podporu v roce 2002, ale s tímhle ti fakt neporadím.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

Druhý útočník podezřelý z vraždy pumpařky: Ulítával na bitkách a ojetinách

Policisté už zadrželi i druhého muže, který měl přepadnout čerpací stanici u... číst dále >

Příliš dlouhý rozchod? Co Kopřivová naznačuje svými nářky na Instagramu?

Buď má jejich vztah vážné a ohrožující trhliny, nebo celý národ podlehl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >