Bral už někdo pordporu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.17 11:18
Bral už někdo pordporu?

Zdravím, chtěla jsem se zeptat jestli už někdo bral podporu. Mě vždy chodila kolem 12,13,14 v měsíci a teď stále nic. Nevím, jestli počkat nebo tam zavolat jestli se něco stalo.Jsem z Jihočeského kra­je…

Reakce:

Uživatel je onlinePaola21
Závislačka 3518 příspěvků 16.02.17 11:22
@Anonymní píše:
Zdravím, chtěla jsem se zeptat jestli už někdo bral podporu. Mě vždy chodila kolem 12,13,14 v měsíci a teď stále nic. Nevím, jestli počkat nebo tam zavolat jestli se něco stalo.Jsem z Jihočeského kraje…

V Praze je výplatní den 10. den v měsíci.. Peníze přišly přesně. Být tebou tak tam zavolám radši

eumedon
Extra třída :D 13612 příspěvků 27.02.17 09:29

Já jsem bral podporu v roce 2002, ale s tímhle ti fakt neporadím.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Články z Expres.cz

Šafářová oslavila Fed Cup s parťačkami i přáteli. Plekanec ale pořád nikde!

Tenisovou kariéru sice pomalu končí, přesto si Lucie Šafářová náramně... číst dále >

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >