Brala některá v těhotenství Desloratadin Activis?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KikušaYasmin
Kecalka 115 příspěvků 23.04.18 17:35
Brala některá v těhotenství Desloratadin Activis?

Ahoj, brala některá z vás v těhotenství Desloratadin Activis? Jsem 17. Tt a začala mi alergie na pyly… Rýma, exemy, bolest hlavy atd,… Před těhotenstvím jsem brala právě Desloratadin, názory jestli můžu nebo nemůžu jsou pokaždé jiné, tak bych potřebovala vědět, jestli některá brala, a jestli bylo všechno v pořádku… Děkuji :think:

Reklama

Reakce:

elen-ka
Extra třída :D 11855 příspěvků 1 inzerát 23.04.18 18:05

@KikušaYasmin Zavolej si dr., jinak já tenkrát brala v těhotenství volgnostin. Desloratin beru nyní.

Venceslavka
Kecalka 218 příspěvků 23.04.18 18:16

Brala a v pohodě. Gynekolog mi řekl, že můžu všechny antialergika. Alergie se mi ale v těhotenství dost zlepšila, stačilo mi tak asi 20 tablet za celou dobu.

KikušaYasmin
Kecalka 115 příspěvků 23.04.18 18:43

Děkuji, zítra tam brnknu :)

cell
Echt Kelišová 7993 příspěvků 1 inzerát 23.04.18 18:45

Ano, úplně v pohodě. Každé jaro mám pšíkám, kašlu, smrkám tolik, že by se to miminko v břiše pěkně vyskákalo. 1 tbl denně je úplně ok

KikušaYasmin
Kecalka 115 příspěvků 23.04.18 19:12

@cell moc děkuji :)

malekote2131
Kecalka 106 příspěvků 23.04.18 21:21
mimo tema

Chci se moc omluvit, ale ted sem se registrovala a nemuzu jeste psat nove temata tak se chci na vas tady obratit o radu a pomoc protoze sem v koncich :-(.. Je tady nejaka maminka pripojena ted?

KikušaYasmin
Kecalka 115 příspěvků 23.04.18 21:40

Co potřebuješ, můžu ti pomoct?

malekote2131
Kecalka 106 příspěvků 23.04.18 21:46
:-(

Je mi to az trapne ze si jdu pro radu za vama… Pritel chtel porad miminko a kdyz sem mu minuly tyden oznamila ze sem tehotna tak pronesl ze ted se to nehodi ze nejsou penize ze az za dva roky. Tak sem byla u lekare o preruseni a mam ho naplanovane na pristi tyden ale zitra to ho musim zaplatit ale pritel ze tolik penez nema… ze si to miminko bohuzel pry musime nechat. Ale s tim jak to rekl mam strach aby mi to pak nevycital nebo nebyl hnusny az se to male narodi :'(. Vubec nevim co mam delat :-(

KikušaYasmin
Kecalka 115 příspěvků 24.04.18 06:10

Tak mu řekni, ať peníze sežene on… Hlavně to nedělej potají…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama