Braly jste torecan? A kdy Vam skoncily tehu nevolnosti?

1094
1.11.19 19:16

Braly jste torecan? A kdy Vam skoncily tehu nevolnosti?

Mam zhruba od 6tt silne tehu nevolnosti, nekdy v 7tt jsem se dopracovala k celodenimu a celonocnimu zvraceni, proste non stop. Dostala jsem tedy torecan cipky a zatim mi funguje dat si jeden a na tri dny se to sklidni do nevolnosti bez zvraceni, ktera se postupne zase stupnuje. Bojim se ale tech ucinku na plod, bral jste ten torecan nekdo dlouhodobe jako ja a miminko byll v poradku? Jsem ted podle stari plodu 11tt, kdy vas nevolnosti presly? Uz si nepamatuji presne u starsi, ale urcite to bylo dele nez ve 12tt jak se pise na netu. Diky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

158
1.11.19 19:38

Torecan jsem nebrala, ale chodila jsem na vitaminove infuze k homeopatce. Zvracela jsem hodne od 5.tt do 7.mesice. Pres to vsechno nechutenstvi, malo jidla a zvraceni jsem sla rodit s +32kg :see_no_evil:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.11.19 19:46

Torecan jsem brala. Nechutenství a zvracení mě přešlo po ukončení prvního trimestru. Někdy mě bylo tak zle, že jsem ani nemohla vstát z postele. Ale stálo to za to :lol: teď mám 1.5 letého Filípka :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1094
1.11.19 19:47
@LuciMik94 píše:
Torecan jsem nebrala, ale chodila jsem na vitaminove infuze k homeopatce. Zvracela jsem hodne od 5.tt do 7.mesice. Pres to vsechno nechutenstvi, malo jidla a zvraceni jsem sla rodit s +32kg :see_no_evil:

Vitaminove infuze k homeopatce? O co jde? Nedokazu si pod tim spojenim nic predstavit. Mrla jsem dojem, ze homeopatie je laktoza plus 0,0000000001 aktivni latky. Me tedy homeopatie nefungovala. Zkousela jsem i nedavno sirup na kasel ( omylem - prodali me ho coby tehotne v lekarne). Jinak jsi dobra. Ja pak zvracim vsechno i vodu, takze bych skoncila v nemocnici na kapackach podvyzivena/dehydratovana, torecan by me tam dali taky. Takze pro me lepsi vzit si cipek doma a muzu se starat o dite.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13355
1.11.19 19:49

Torecan jsem měla a nevolnosti mi skončily pokaždé v 32tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1094
1.11.19 20:46
@Gemini91 píše:
Torecan jsem brala. Nechutenství a zvracení mě přešlo po ukončení prvního trimestru. Někdy mě bylo tak zle, že jsem ani nemohla vstát z postele. Ale stálo to za to :lol: teď mám 1.5 letého Filípka :srdce:

Diky:-) Tak snad to u nas taky bude v poradku..)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33
2.11.19 10:20

Bylo mi jednu dobu tak zle ze jsem neudržela ani vodu, torecan mi napsala lékařka ale nevzala jsem si ho, věřím ze pomáhá ale když si člověk čte co zo je za svinstvo :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama