Brandeis Clinic Praha

733
18.5.16 10:00

brandeis clinic praha

Moc prosím o vaše zkusenosti s touto klinikou.uz jsem zkoušela všechny možné a jediná tahle mě objednala už na pátek. a bojím se strašně zubařů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24.10.16 20:44
@Bellinečka píše:
Moc prosím o vaše zkusenosti s touto klinikou.uz jsem zkoušela všechny možné a jediná tahle mě objednala už na pátek. a bojím se strašně zubařů

V případě, že máte velký strach ze zubního ošetření, Brandeis clinic jako jedna z mála klinik v ČR, nabízí i možnost ošetření zubů v tzv. analgosedaci. Anesteziolog vám navodí stav podobný spánku (není to ale celková anestezie) na čas, kdy Vás zubař ošetřuje. Budete jakoby pospávat, bolest cítit nebudete a ze zákroku si nebudete nic pamatovat. Běžně takto ošetřujeme jak dospělé, tak i děti. Jen je zapotřebí se předem dohodnout se zubařem, aby zabezpečil anesteziologa. Náš anesteziolog má letité zkušenosti, uspával například i prezidenta Václava Havla.
S přáním hezkého dne Anna Brandejs, ředitelka. V případě jakýchkoliv otázek, či připomínek, nebo zpětné vazby z ošetření pište na: anna. brandejs@bradeisclinic.cz., tel. 226 291 650, nebo 660

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama