Brání mi milenec mít normální vztah?

Anonymní
2.5.21 19:43

Bráni mi milenec mít normální vztah?

Ahoj všem, nadpis prosím berte trochu s nadhledem, není to myšleno doslova. V lednu jsem to ukončila po delší době s milencem (trvalo to roky, s přestávkami) a od doby, kdy jsem ho poznala, jsem neměla normální vztah. Jednou přišel manipulátor a podruhe šílený žárlivec. Před tím jsem měla dlouholeté vztahy s normálními chlapi, ehm kluky :) Je možné, ze ma na to vliv citova zainteresovanost k milenci? Ze mi tak, jak se říká, stal mezi dverma? Nebyla jsem do nej zamilovaná, ale v hlavě jsem ho měla až až. Vždy jsem si myslela, ze se s nim jednou za par týdnu uvidím a až se najde někdo na vztah, ukončím to. To se nestalo a proto mě zajímají vaše zkušenosti. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3386
2.5.21 19:46

Tak s milencem žádný vztah není normální. Ženská, která si udržuje milence napříč vztahy není podle mě na normální vztah vhodná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31295
2.5.21 19:47
@Anonymní píše:
Ahoj všem, nadpis prosím berte trochu s nadhledem, není to myšleno doslova. V lednu jsem to ukončila po delší době s milencem (trvalo to roky, s přestávkami) a od doby, kdy jsem ho poznala, jsem neměla normální vztah. Jednou přišel manipulátor a podruhe šílený žárlivec. Před tím jsem měla dlouholeté vztahy s normálními chlapi, ehm kluky :) Je možné, ze ma na to vliv citova zainteresovanost k milenci? Ze mi tak, jak se říká, stal mezi dverma? Nebyla jsem do nej zamilovaná, ale v hlavě jsem ho měla až až. Vždy jsem si myslela, ze se s nim jednou za par týdnu uvidím a až se najde někdo na vztah, ukončím to. To se nestalo a proto mě zajímají vaše zkušenosti. Děkuji

Ano. Normální není mít přítele a milence.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3938
2.5.21 20:04
@Anonymní píše:
Ahoj všem, nadpis prosím berte trochu s nadhledem, není to myšleno doslova. V lednu jsem to ukončila po delší době s milencem (trvalo to roky, s přestávkami) a od doby, kdy jsem ho poznala, jsem neměla normální vztah. Jednou přišel manipulátor a podruhe šílený žárlivec. Před tím jsem měla dlouholeté vztahy s normálními chlapi, ehm kluky :) Je možné, ze ma na to vliv citova zainteresovanost k milenci? Ze mi tak, jak se říká, stal mezi dverma? Nebyla jsem do nej zamilovaná, ale v hlavě jsem ho měla až až. Vždy jsem si myslela, ze se s nim jednou za par týdnu uvidím a až se najde někdo na vztah, ukončím to. To se nestalo a proto mě zajímají vaše zkušenosti. Děkuji

Pokud ho máš v hlavě, cítíš k němu určitý druh lásky. Ano, myslím, že si podvědomě ani žádného partnera nechtěla a spíš doufala, že milenec se stane partnerem. Mít milence a přítele nepovažuji za nic hrdinského, ale za zoufalé. Takže za mě jedině dobře, žes nikoho zatím nepotkala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.5.21 20:12

Já to po prvních příspěvcích radši upresnim, protože mě nenapadlo, ze to pochopíte takhle špatně. U prvního vztahu jsem milence predtim nevidela 4 měsíce, když se ozval, napsala jsem mu, ze mam přítele a už se neuvidíme. U druhého přítele jsme se predtim neviděli myslím 3 měsíce. Scházeli jsme se opravdu velice sporadicky, chyběl nám obou sex, což je myslím u zdravých lidi normální.

• Citovat
  • Nahlásit
10619
2.5.21 20:25

Já měla takového milence taky a problém najít si partnera nebyl. Vždycky jsme se scházeli jen v tom období, kdy jsme byli oba svobodní a při vztahu to včas ukončili. Byl zároveň mým přítelem (neplést s partnerem), probírali jsme spolu opravdu vše. Dnes jsme oba ve šťastném manželství a přesto ho ráda vidím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.5.21 21:16

Já měla milence, kvůli kterého jsem se rozešla s přítelem. byl to takový impuls. milenec měl vztah, já měla milence. nechtěla jsem víc. ale stejně si zpětně myslím, že mě to ovlivnilo dost a ještě dlouho po něm mi nebyl nikdo dost dobrý

• Citovat
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
2.5.21 21:25

Pro me je milenec nekdo, koho miluju, ale neni mozny oficialni vztah. Takze za me to logicky nejde, mam ho plnou hlavu a on taky dela vse pro to, abych nemela vystrcena tykadla.

U tech vasich nahradniku jen na sex nevim, no :nevim: treba by to slo..

Kazdopadne zakladatelko zvlastni dotaz. Proc to tak resis ted, kdyz on je pryc? Ted jsi volna a az budes pripravena mit vztah, tak nejakeho super kluka potkas, neboj :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
14536
3.5.21 08:41

Pokud nejsi zamilovaná, tak ti to nebrání v ničem.. A je jedno, jestli je to milenec, přítel nebo manžel… 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36708
3.5.21 09:59
@Anonymní píše:

od ledna jsi už měla dva vztahy?
Co si třeba dát oddych pár měsíců a pak nového přítele delší dobu otˇukávat, než s ním vztah navážeš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
803
3.5.21 10:07
@Pudloslava píše:
od ledna jsi už měla dva vztahy?
Co si třeba dát oddych pár měsíců a pak nového přítele delší dobu otˇukávat, než s ním vztah navážeš?

K čemu přesně má být ten oddych pár měsíců? Aby byla víc nadržená? Nového přítele delší dobu ošukávat, než s ním naváže vztah, s tím by se dalo souhlasit :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36708
3.5.21 11:52
@Kutil Tom píše:
K čemu přesně má být ten oddych pár měsíců? Aby byla víc nadržená? Nového přítele delší dobu ošukávat, než s ním naváže vztah, s tím by se dalo souhlasit :palec:

aby si nenabrkavala nejaky prevozniky? neni to fair ani k nim. nadrzenosti zeny netrpi tak, jak muzi a kdyztak se da vyresit svepomoci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
287
3.5.21 11:53

V normálním vztahu vám brání představy o milenci ve vaší hlavě, ne milenec samotnej,…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1289
5.5.21 14:17

K tématu se nevyjádřím, jen se podivuji nad tím kdo stanovil co je a co není normální? Nějaká příručka? Bible? Nebo to, že já to tak mám a moji známí také, tak je to normální? Tomu se fakt směju, a teď bez ohledu na téma :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat