Bránili by ste mladej láske?

26.1.15 13:20

Branili by ste mladej laske?

Obcas sa na tomto fore vyskytne (a obcas aj odo mna) kriticke slovo voci pedofilom. Ja osobne nezastavam nazor, co sa pomalicky zacina sirit zo zapadnej Europy a Australie, ze pedofilia je len orientacia ako homosexualita, priznam sa dobrovolne.
A tak ked som (ovplyvnena clankami o juvenilnej justicii) brouzdala netom, natrafila som na tento nenapadny clanocek.

A zaujimal by ma vas, nazor, mamicky… branili by ste ‚mladej laske‘, keby vase dieta zbalil pedofil?

http://www.pedofilie-info.cz/…sbalit-dite/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6047
26.1.15 13:24

Homosexual nikomu neubližuje, pedofil ano. Takže mi je jedno, pod co se to bude řadit, ale je to trestný čin. :! :!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.1.15 13:28

@kve-tinka no ale ten pedofil na tych strankach pise, ze ten vztah by bol bez sexualnej ceresnicky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
417
26.1.15 13:33
@Bábi Zlopočasná píše:
@kve-tinka no ale ten pedofil na tych strankach pise, ze ten vztah by bol bez sexualnej ceresnicky.

jo vám by nevadilo kdyby si pak doma honil při představě na vaše dítě? mě už jen z toho jak to píšu je na :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.1.15 13:37

Porad je to nechutny. :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7014
26.1.15 13:39

Prijde mi to jako drazdeni hada bosou nohou. On asi chce balancovat na te hranici pripustneho chovani se k detem, aniz by se jich jakkoli dotkl svou sexualitou, misto aby je zcela eliminoval ze sveho zivota.
Je otazkou, jestli bychom toto my sami delali, travili bychom cas s pohlednym mladikem o samote, s vedomim, ze ho pritahujeme? Ja osobne ne. Tudiz bych nenechala toto delat ani sve dite.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6047
26.1.15 13:40
@Bábi Zlopočasná píše:

Ufiknout koule a nazdar, nějaká čerešnička…bych ho hnala svinským krokem!!! :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6047
26.1.15 13:42

Nikdy jsem se touhle věcí nezabývala, ale zdá se mi to, nebo je jenom PEDOFIL? Jako že tohle páchají jenom muži?!?! :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.1.15 13:42

Ale zatial vzdy ked som tu nieco napisala proti pedofilom, tak som bola zotreta jak maly fagan, ze tomu nerozumiem a pedofili nie su zli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
824
26.1.15 13:44

No mně se to snad jenom zdá.. Nebo to někdo myslí vážně? Opravdu???

Příspěvek upraven 26.01.15 v 13:46

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
jaaaaaana
26.1.15 13:45

@Bábi Zlopočasná píše:

Tak to je hruza. nakopat do (I) a ufiknout koule, aby zadna ceresnicka nemohla byt. Nikdy nezaruci, ze se mu to nevymkne.

Příspěvek upraven 26.01.15 v 13:52

• Citovat
  • Nahlásit
1781
26.1.15 13:45

Hodně by mi vadilo, kdyby mi dítě řeklo, že na něj u školy čekává „kamarád“, hrají spolu fotbal nebo chodí na zmrzlinu. Je to divný. I bez čerešničky.
Měla bych strach. Dospělý chlap by si měl najít dospělé kamarády nebo kamarádky. Nevím, proč by měl lozit za mým dítětem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2231
26.1.15 13:47

Odkaz mi blbne, takze na ten mozna juknu pozdeji. Jinak-pedofil neni nebezpecny. V pr*eli je kdyz tam je navic nejaka sadisticka porucha, ‚pravy‘ pedofil by diteti nikdy neublizil

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12426
26.1.15 13:49

@Bábi Zlopočasná oni třeba nejsou zlý nebo nechtějí být. Ale nevěřím tomu, že by odolali jen tak sexuální touze se dítěte dotknout, pohladit nebo i víc.
Pokud bych o tom věděla, určitě bych nedovolila aby se moje dítě s někým takovým scházelo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62216
26.1.15 13:49

@Bábi Zlopočasná kdyby mi na dítě hrábnul pedofil, tak hrábnu já na něj a bude to naposledy, co to provedl.. je to úchylný, nechutný :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat