Brát děti na porod?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Božislava
Ukecaná baba ;) 1414 příspěvků 07.01.17 20:20
Brát děti na porod?

To, že tatínkové, jsou přitomni při porodu, tak na tohle jsme si už zvykly, ale šokoval mně nový trend, kdy nastávající maminky chtějí brát s sebou do porodnice kromě partnera i syna nebo dceru. Není to už přes čáru?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

ksafnika
Ukecaná baba ;) 1498 příspěvků 07.01.17 20:21

Za mne teda NE. Pokud se jedna o male deti. Ovsem mam kamaradku, ktera v lete porodila druhe dite a byla u toho i jeji dcera, uz odrostla, ctrnactileta.To mi uz jako takovy zlo nepripada.

Příspěvek upraven 07.01.17 v 20:24

WERISKA
Vesmírná mluvilka 33144 příspěvků 07.01.17 20:21

To bych fakt neudělala :nevim:

pikola
Neúnavná pisatelka 19263 příspěvků 07.01.17 20:22

Tak v mnoha statech se bezne rodi doma a tam deti byvaji :nevim: Ja bych spis dite nebrala z praktickeho hlediska, kdo ho zabavi behem porodu?

sara1000
Kelišová 5554 příspěvků 2 inzeráty 07.01.17 20:23

Uprimne, ikdyz me mozna ostatni sezerou…Tak me to nijak nepohorsuje.
Ma prvni dcera, ktera mela nejake poneti o rom jak vypada porod me vytrvale premlouvala, ze chce byt u narozeni sestry.
Ve finale by mi to asi bylo i jedno..Ale spis me odrazuji veci typu, co kdyz se neco pokazi.To by z toho mohla mit trauma na cely zivot.
Proste rozum by jiste zvitezil nad srdcem…

sara1000
Kelišová 5554 příspěvků 2 inzeráty 07.01.17 20:25

A jeste dodam, kdyz bych rodila doma (coz nehrozi),tak bych to dceri dovolila…

rvhp
Kecalka 169 příspěvků 07.01.17 20:25
@Božislava píše:
To, že tatínkové, jsou přitomni při porodu, tak na tohle jsme si už zvykly, ale šokoval mně nový trend, kdy nastávající maminky chtějí brát s sebou do porodnice kromě partnera i syna nebo dceru. Není to už přes čáru?

No já nevím, ale myslím si, ze děti by měly zůstat doma. Bych se bála, ze si z toho odnesou nějaké trauma.

_BBQ_s
Echt Kelišová 9316 příspěvků 07.01.17 20:27

Chtit muzou, myslim a doufam, ze tohle v ceskym porodnicich zavedeno nebude.

Jana206
Nadpozemská drbna 26489 příspěvků 07.01.17 20:27

Ve vetsine ceskych porodnic k porodu nesmi osoba mladsi 15 let.

@pikola souhlasim.Taky nejsem uplne proti. Narozeni a smrt se u nas schovava za brany ustavu.

střepina
Neúnavná pisatelka 16648 příspěvků 07.01.17 20:28

Podle mě je to kravina, děti k porodu nepatří

Spojka2
Kecalka 179 příspěvků 07.01.17 20:32

Já byla u porodu bráchy. Bylo mi 15. A do teď jsem pyšná, že jsem ho držela jako první v náručí. Miluji ho jako syna a trápím ho jako bratra :mrgreen: A před par týdny jsme si to s maminkou vyměnily a ona byla u mého porodu a držela svou vnučku jako první :srdce:

lagherta
Kecalka 114 příspěvků 07.01.17 20:33

@rvhp Asi tak. Nikdo nevi, co v te male hlavicce probiha, kdyz neco takovyho uvidi a o zvukovych projevech nekterych rodicich zen nemluve…/zazila jsem v porodnici snad deset porodu primo na sale, nez jsem porodila ja, a jako prvorodicka jsem mela pocit, ze asi utecu…/ At si kazdy plka o nadherne veci- jako je zrozeni noveho zivota- ale pohled na to krasny urcite neni, sorry… :lol:

Luca82
Zasloužilá kecalka 1000 příspěvků 07.01.17 20:36
@lagherta píše:
@rvhp Asi tak. Nikdo nevi, co v te male hlavicce probiha, kdyz neco takovyho uvidi a o zvukovych projevech nekterych rodicich zen nemluve…/zazila jsem v porodnici snad deset porodu primo na sale, nez jsem porodila ja, a jako prvorodicka jsem mela pocit, ze asi utecu…/ At si kazdy plka o nadherne veci- jako je zrozeni noveho zivota- ale pohled na to krasny urcite neni, sorry… :lol:

Presne tak. Souhlas…

unuděná
Kelišová 5553 příspěvků 2 inzeráty 07.01.17 20:46

Osobne obdivuju i ty pritomne tatinky, ja jako dite bych si i z naprosto hladkeho porodu odnesla trauma, a to jsem byla techto vecech dost popredu a sestra se mi narodila kdyz mi bylo 8.Uz pohled na vsechny ty nastroje, porodnicke kreslo, trpici maminka, casto krev…Za me nikdy. U domaciho porodu maximalne pokud by projevili velky zajem a zpovzdali-od hlavy.

AnastazieB
Echt Kelišová 8365 příspěvků 07.01.17 20:48

Já myslím, že je to každého věc a ať si to každý udělá po svém. Nevím, proč bych to měla nějak hodnotit.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >