Bratr se rozhodl zemřít - nešťastná láska

Anonymní
5.9.20 23:09

Bratr se rozhodl zemřít Nešťastná láska

Ahoj

Vloni jsem tady psala už jeden příspěvek kdy jsem vám představila mého bratra. Takže zkráceně bratr měl přítelkyni která mu dala kopačky. Jeho životní láska do které byl blázen. Skončilo to tak že začal pít což nedělal začal si na pití brát prášky. Uzavřel se. Přestal komunikovat s rodinou kamarády jen znal cestu z práce domů a zpět.

Dopadlo to tak že nebýt mámy která mu šla uvařit a vyprat tak už by tady nebyl. Našla ho v bezvědomí na zemi po spolykani několika prášku zapite tvrdým alkoholem. Takže sanitka nemocnice vypumpovani žaludku psychiatrické vyšetření a šup akutně na léčení.

Na léčení strávil pár týdnů, začal být normální někdy po dvou týdnech kdy se začal bavit se sestřičkami úplně v pohodě že se divili jak takový člověk může mít takový zkrat.

Po návratu byl chvíli v pohodě Chvíli komunikoval a pak zas zkrat. Prostě se přihlásil přes nějaký profil na Facebook své ex přítelkyně (ona má jeho v ignoraci) no a výsledek ona udělala velikou změnu zhubla hodně kil změnila si účes nějaký tetování piercing a to hlavní má přítele dva metry vysokého svalnateho fitness trenéra.

Takže konečná. Když dojdu k závěru může být na sebe pyšný. Začala mu selhavat ledvina s játry taky něco má. Zdravotní stav tají o tom se nebaví tak jako o ničem dalším. Jen jeho krásný silný slova že už na vanoce tady nebude že cítí jak se konec blíží.

Když se ho zeptal manžel proč nejde skočit pod vlak nebo se oběsit Tak odpověď že se toho bojí co přijde. Že by byl rád kdyby odešel nečekaně a náhle na nějakou zástavu.

Hodně holek mi psalo tady že to je jen protest ale bohužel není. Myslí to opravdu vážně.

Omlouvám se za anonym, je to citlivé téma.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2577
5.9.20 23:14

Chápu lidí co se zabijí kvůli vážné nemoci. Ale nezabít se a jen ničit život sobě i všem kolem je ubohost. Nicméně pokud sám nechce, tak s ním nikdo nic nezmůžete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
897
5.9.20 23:29

To je mi lito… kolik toho musel za rok vypit, ze uz mu selhavaji ledviny i jatra? Vubec si neumim takovou situaci predstavit. Mozna se pletu, ale zda se mi ze se cilene lituje, viz ty jeho slova ze na vanoce uz tu nebude. Drzte se cela rodina

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1226
5.9.20 23:35

Můj bratr se zabil, kvůli neshodám v rodině a nešťastné lásce.

Nejdřív několik výhrůžek, několikrát psychiatrie, opět výhrůžky smrtí, psychiatrie a zase ty výhrůžky, noční volání mamce, že se zabije a neudělal to. Ale jednou přijeli policajti, brácha se zabil před očima tě své vyvolené, která mu city ovšem neopětovala. Nechal dopis na rozloučenou, že se cítí sám…

A závěr? Pokud někdo chce umřít, opravdu umřít ac se boji, tak k tomu jednou stejně sám dojde a udělá to, ač bude třeba deset let o tom jen mluvit. Myslím, že pokud nedokáže pomoc lékař, terapie, přátelé a ani rodina a on cítí, že jediný člověk, který mu pomůže je člověk, který mu pomoc nechce - udělá to.

Je mi to moc líto, bratra zachrání buď jiná (což tím, že se upnul na ex nehrozí) a nebo rodina, pokud to rodina zvládá. Teď z odstupem času, bych mého bratra pochopila, dala mu radu, řekla mu kolik životu tím zničí, pomohla bych mu žít lépe a to je vše, rozhodnout zda chce umřít by musel sám…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.9.20 23:38
@Anonymní píše:
Ahoj

Vloni jsem tady psala už jeden příspěvek kdy jsem vám představila mého bratra. Takže zkráceně bratr měl přítelkyni která mu dala kopačky. Jeho životní láska do které byl blázen. Skončilo to tak že začal pít což nedělal začal si na pití brát prášky. Uzavřel se. Přestal komunikovat s rodinou kamarády jen znal cestu z práce domů a zpět.

Dopadlo to tak že nebýt mámy která mu šla uvařit a vyprat tak už by tady nebyl. Našla ho v bezvědomí na zemi po spolykani několika prášku zapite tvrdým alkoholem. Takže sanitka nemocnice vypumpovani žaludku psychiatrické vyšetření a šup akutně na léčení.

Na léčení strávil pár týdnů, začal být normální někdy po dvou týdnech kdy se začal bavit se sestřičkami úplně v pohodě že se divili jak takový člověk může mít takový zkrat.

Po návratu byl chvíli v pohodě Chvíli komunikoval a pak zas zkrat. Prostě se přihlásil přes nějaký profil na Facebook své ex přítelkyně (ona má jeho v ignoraci) no a výsledek ona udělala velikou změnu zhubla hodně kil změnila si účes nějaký tetování piercing a to hlavní má přítele dva metry vysokého svalnateho fitness trenéra.

Takže konečná. Když dojdu k závěru může být na sebe pyšný. Začala mu selhavat ledvina s játry taky něco má. Zdravotní stav tají o tom se nebaví tak jako o ničem dalším. Jen jeho krásný silný slova že už na vanoce tady nebude že cítí jak se konec blíží.

Když se ho zeptal manžel proč nejde skočit pod vlak nebo se oběsit Tak odpověď že se toho bojí co přijde. Že by byl rád kdyby odešel nečekaně a náhle na nějakou zástavu.

Hodně holek mi psalo tady že to je jen protest ale bohužel není. Myslí to opravdu vážně.

Omlouvám se za anonym, je to citlivé téma.

hele, natvrdo, je to jeho rozhodnuti, jeho zivot. Chapu, ze vas to boli, protoze jste jeho rodina a mate ho radi, nicmene, on ma pravo nakladat s jeho zivotem jak uzna za vhodne.

Jinak, otazka tveho manzela je naprosto k veci. Tak kdyz chce umrit, ma prikrocit k cinu a ne fnukat, jak on uz tady nechce byt. Mozna se mylim, ale myslim si, ze vedome ci podvedome mozna doufa, ze se zpravy o jeho zdravotnim stavu dostanou k jeo ex a ona pochopi, jak moc mu ublizuje a vrati se k nemu. Je to samozrejme nesmysl, nicmene lidem ve stavu tveho bratra logicke mysleni moc nefunguje.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.9.20 23:44

@ocean.mama ono i ty léky jsou zásah do jater, ledvin, mamka téměř nepila a málem si oddělala játra praskama na bolest zad :zed:

Zakladatelko je mi to líto, i když popravdě já tyto lasky jako z románu nechápu… Nemůžete mu ukázat, že je ve světě milion dalších a pro jedno kvítí Slunce nesvítí?

• Citovat
  • Nahlásit
874
5.9.20 23:45

Je to smutné. Samozřejmě, že je to jeho život a jeho rozhodnutí, ale dost to zasahuje i do vašeho života. Zkoušeli jste i vy, jako rodinní příslušníci, nějakou terapii? Nebo mluvili jste s někým v té léčebně o tom, jak se k němu máte chovat? Někomu pomůže, když mu otevřete okno, když mluví o skoku z okna, někomu ne. Což jemu evidentně nepomohlo. Jak dlouho byl na léčení?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
186
6.9.20 00:19

To je strašný, on si vůbec neuvědomuje, že tím ničí všechny ostatní okolo.On si cíleně ubližuje aby umřel, odvahu na skok pod vlak, oběsit se nemá, ale umřít chce na selhání. Určitě jste už s ním mluvili všemi možnými způsoby. Na můj vkus bych se neudržela a řekla mu at za mnou nechodí, že se nemůžu koukat na to jaká je z něj troska, at si jde umřít, na vánoce ti zapálím svíčku. Víc se s takovým člověkem nedá dělat a nikdo mu v tom nezabrání.
Možná, kdyby neměl koho ničit, tak by se vzpamatoval, kdo ví. Nedokázala bych se koukat na to, jak umírá, radši at mi přijde parte, ale vidět to nechci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.9.20 05:43

Co nejrychleji ho dostaňte na psychiatrii nebo ať alespoň zavolá na krizovou linku. Budou si tam s ním povídat psychologové a třeba ho přesvědčí k návštěvě lékaře. Ale jednejte rychle, než bude pozdě.

• Citovat
  • Nahlásit
2362
6.9.20 06:15

Potřebuje terapii, ovšem musí chtít. Nejspíš nechce. Je dospělý, odpovědný za své činy a může se rozhodnout, tudíž i když kolem toho budete skákat celá rodina a děsit se toho, nic s tím nenaděláte, nemůžete ho hlídat jak malé dítě. Jediné, co můžeš, je nabídnout mu, ze mu pomůžeš najít terapii. Ten rozchod mohl klidně být jen spouštěč něčeho, co v něm dřímalo, můze být citlivější, mít blbou chemii v mozku a to se těžko řeší bez pomoci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1154
6.9.20 07:05

Myslím, že by měl být v léčebně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2081
6.9.20 07:35

Určitě patří do léčebny, nenechte se psychicky vydírat a donutte ho, ať nastoupí léčbu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48748
6.9.20 07:56

Ahoj. Ty, jako jeho sestra s ním můžeš promluvit a třeba i spolu někam zajít na pivo. Dlouhodobě je to u něho na psychoterapii s cílem zbavit se závislosti na jedné holce. Ty ho znáš nejlépe- zkus ho seznámit s nějakou svojí kamarádkou. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
494
6.9.20 08:30

Uplne mi trne, kdyz si predstavim, ze se ten trouba zabije natolik demonstrativne, ze zpusobi treba vykolejeni vlaku. Nebo skoci, ale zrovna nekdo dole pujde :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14426
6.9.20 08:51

Evidentně je utopen v těžké depresi - je v psychiatrické péči? je v psychoterapii? bez toho se to nezlepší.

Ostatně onen rozchod jen už dlouho probíhající depresivní onemocnění vyostřil - nic takového jako náhlý zrkat člověka co je jinak v pohodě neexistuje. Jen ten člověk je příliš vyděšený a příliš nesnáší sám sebe, aby okolí neukazoval jen masku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama