Brazilský keratin před a po zkušenosti

• Fotoalbum (5)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
628
26.2.14 21:52

Brazilsky keratin pred a po zkusensti

Ahoj maminky, chci se vas zeptat, zdali jste nejaka z Vas byla na Brazilskem keratinu, zajima me vysledek, vlasy pred a vlasy po, cena, zdali je jednotna, nebo podle delky vlasu, jak to probiha a tak. :lol: Me po tehotenstvi dost vypadaly vlasy, mela jsem je delsi, ale nechala jsem si je ostrihat na mikado, naivne jsem si myslela, ze vysledek bude lepsi, ale bez vyzehleni je to katastrofa, balzamy moc pouzivat nechci, druhy den mam pak hned mastnou hlavu, poradite mi?? :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6050
26.2.14 21:58

@Makikki Já teda neporadím, ale můžeš zatím vyzkoušet přírodní(domácí)masky na vlasy, určitě najdeš i nějakou diskusi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1640
26.2.14 22:16

Skoc si pro methionin do lekarny, stoji to sto pade a je to uzasny:-) me se po tom vlasy daly do poradku:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
182
26.2.14 22:19

@Makikki Ahoj, ja jsem bras. keratin podstoupila… Bylo mi receno, ze to pak bude fungovat tak, ze si jen umyju vlasy, necham uschnout a budou vypadat jak kdybych je vyzehlila…bez prace. Tak jsem zato dala tenkrat pro me silene penize a jediny vysledek byl, ze se mi brutalne mastily vlasy - musela jsem je umyvat denne max. ob den…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1287
7.4.14 11:33

Ahojky, tak já jsem brazilský keratin podstoupila minulý pátek. Měla jsem podobné problémy, už skoro deset let mi dost padají vlasy, po porodu úplně katastrofa, totálně se mi taky obměnila struktura na suché, krepaté, vlnité, i dkyž jsem je vždy měla rovné! Tak jsem do toho šla. První dojem byl naprosto super!!!Vlasy uhlazené, opravdu krásně lesklé…do té doby, než jsem si včera umyla hlavu. Přitom jsem na to měla od kadeřnice spieciální šampony. Dokonce mi řekla, že nevadí, když si ji umyju hned druhý den, že to na to nemá vliv, přitom jsem všude četla, že se musí počkat 72 hod, což jsem tedy nedodržela.
No, výsledek je takový, že vlasy jsou tedy samozřejmě lepší, než byly předtím, krepaté nejsou skoro vůbec, rovnější jsou taky, ale rozhodně už nevypadají jako vyžehlené, což mě mrzí nejvíc.
Kdybyste chtěly, můžu sem pak hodit nějaké fotečky, jak jsem vypadala před a po ;) Upřímně-já jsem za to dávala necelých 2500 Kč - i s těma šamponama, ale nevím, jestli bych do toho šla znovu :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.4.14 20:50

Ahoj koukala jsem na Vaše příspěvky a já dala za BK 2400 + 570 šampon + 570 kondicioner. měla jsem jej od GK brazil keratin. bohužel jsem dopadla podobně. vlasy jsem sice nemyla 3 dny což byla síla, ale efekt asi jako vy. Jsou hladké měkké, lehko upravitelné, ale rozhodně ne rovné. mám s nimi o hodně méně práce, než doposud, čekala jsem, ale něco naprosto jiného. na jiném servru jsem se dočetla, že jsou i jiné z USA a mají lepší recenze. bude to pravděpodobně v kvalitě BK. ne každý výrobce umí asi zázraky :-(.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1287
28.4.14 08:00

@zuzoušek1 Ano, taky si myslím to samé, co ty. Prostě je to o kvalitě a pravděpodobně ta moje kadeřnice měla nějaký mín kvalitní keratin, proto to takhle dopadlo. Já jsem si včera poprvé vyžehlila vlasy-den předtím jsem si je umyla a nechala volně uschnout. Ráno jsem je pak na 160 st. přežehlila a je pravda, že je tedy mám rovné, ale přeci jen to není úplně ono.. a hlavně to nechci dělat pořád, vlasy to podle mě dost huntuje. I když kadeřnice mi řekla, že to teplo žehličky zaktivuje znovu ten keratin a nevadí to.Tak nevím.
Každopádně tu kúru podstoupím za měsíc znovu a uvidím, jestli bude efekt znatelnější.
Jinak jsem si ještě všimla, že ty spodní vlasy mám takové zvláštní-nahoře vlnité a konce rovné-i když si to nepřežehlím. Nevíte, čím to může být? Napadlo mě, že ten keratin prostě špatně chytil po celé délce toho vlasu :nevim: Nebo fakt nevím, ale vypadá to dost divně, spíš jako bych ty vlasy měla zkažené…
Ale jinak celkově jsou určitě hebší a hladší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2035
28.4.14 08:12

Ahoj holky, ja BK nemam primo zkusenost, ale kamoska si ho kupuje na aukru cas od casu, a aplikuje si ho sama doma. Musim uznat ze vlasy ma fakt pekne :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1287
28.4.14 08:19

@Emisis Taky jsem si o tom domácím dost zjištovala. Nemusí to být určitě špatné, ale já jsem na tohle šla z toho důvodu, že na to momentálně nemám čas, jsem ráda, že si umyju dvakrát týdně hlavu :P Ono s ročním prckem to ani jinak nejde, prostě nemám čas si to dělat doma. Ale uvidím, jak to bude po té druhé aplikaci a pak se rozhodnu, jak dál.
Já mám vlasy hodně melírované, ale ted mi to odrůstá-už mám tak 6 cm odrosty, ale chci to nechat ještě zregenerovat a pak jen doplnit odrosty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1287
28.4.14 08:20

Jinak super stránky jsou brazislkykeratin.cz. Dokonce tam můžete zavolat a oni fakt dobře poradí. Já si třeba tam odsud ted budu objednávat šampon, kondicionér a kúru na vlasy po keratinu, protože to, co mám od té své kadeřnice mi smrdí :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.5.14 08:17

Ahoj holky. Já jsem se rozhodla, že ´do BK jdu znovu se svojí kamarádkou. koupím si jej domů, jen ještě nevím jaký a uděláme si to doma. u kadeřnice zaplatím zbytečně moc. Vadí mi ty obrázky PŘED a PO kdy vám ukážou naprosto vyžehlené vlasy. Ty obrázky po, by měly být po umytí vlasů :D. jinak je to o ničem. :D Dost mě překvapila reakce o žehlení a znovu aktivaci keratinu. také to zkusím. já přisuzuji nerovnoměrnost rovnosti stáří vlasu. konce jsou jinak suché, než u hlavy, tak mohli jinak zareagovat. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1287
1.5.14 17:14

@zuzoušek1 Přesně tak, souhlasím s tebou! Oni to vyfotí hned po té kúře, no jasně že to jsem měla taky krásně hladký a NAPROSTO rovný! Když se ty vlasy pak umyjou, tak je to naprosto jiný…
Jinak já jsem si tu žehličku koupila a musím říct, že to tedy šlo opravdu rychle a hladce, nastavila jsem to na 160 st-tedy na tu nejnižší teplotu, protože mám strach, aby to vlasy až tolik neničilo a opravdu to šlo dobře. Vydrželo mi to cca dva dny opravdu vyžehlené.
Spíš mě ale pořád trápí, že mi ty vlasy i přesto po umytí jdou trošku do krepu. Ty konce mám hodně vysušené a vlastně ted nemůžu používat ani žádné olejíčky, protože prý když to obsahuje ten chlorid sodný, tak to prostě na ten BK nezle použít…
Jinak sem dám fotku, jak to vypadalo po tom vyžehlení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1287
1.5.14 17:17

BK po umytí a vyžehlení

Tak takhle to vypadalo po umytí a následném vyžehlení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.5.14 18:57

To máš tedy asi hodně nekvalitní BK. to i já mám hezčí vlasy. takhle podobně vypadali moje vlasy před použitím BK. nyní je mám lepší a když si je vyžehlím, tak hladké. žehlit to jde daleko rychleji než dříve a déle to vydrží. konečky mám měkké a poddajné a pokud si je po umytí podtočím, tak drčí až do dalšího umytí, což jsem před tím vůbec neznala. i tak jsem přesvědčená, že jsou kvalitnější BK, než mám já. :-O. také jsem si nyní koupila naprosto úžasnou kulmu. dáš si ji na vlasy oni se to do ní zavinou a jsou z toho naprosto dokonalé lokny. vlasy to vyžehlí i natočí zároveň. četla jsem ještě jinou diskuzi na BK na jiném portále a asi se začtu opětovně, abych si vybrala. tobě to také doporučuji. také najít věrohodnou kamarádku co ti to udělá. změň svou kadeřnici na BK.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1287
1.5.14 20:52

@zuzoušek1 Děkuji za povzbuzení :,( Nevím, jestli jsi viděla moje vlasy před BK, mám tady fotky, vypadaly naprosto jinak.Ale každopádně nevíš, co všechno jsme s vlasama zkusila za posledních 10 let, kdy mi začaly totálně vypadávat a od té doby mám na hlavě tak 1/3 vlasů, co jsem mívala. Takže jsem teď ráda za to, co na hlavě ještě mám a určitě si nemyslím, že by to bylo nějak špatné. Vlasy mi padají víc neustále, ale s tím už jsem se bohužel smířila, na příčinu se nikdy nepřišlo.
Ted rok po porodu je to zase horší, ale věřím tomu, že se to zase zlepší.
Co se týče kulmy, tak já chci mít vlasy hladké a ne lokny, takže do té bych nešla, nemám důvod. Jestli máš ale vlasy pevné a kvalitní, tak proč ne.
Co se týče toho BK, tak fakt nevím, jestli ta značka je kvalitní, nebo ne. Myslela jsem, že to bude nějaká ta značka CoCo, ale na šamponu mám KeraPrime, BEOX, tak fakt nevím, co to bylo zač :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat