Brečíte, když na vás manžel křičí?

Anonymní
8.2.21 23:33

Brečíte, když na vás manžel křičí?

Manžel je trochu cholerik. Nikdy nevím, co ho vytočí. Dneska zjistil, že máme v ložnici místo LED žárovek ty, co žerou víc než 10× víc než LED, a protože objednával ledky už jinam, řekl, že vymění i ty v ložnici. To jsem nechtěla. Vyhazovat je, když fungují. Navíc mi vyhovuje barva, on tvrdil, že objednal stejnou, ale objednal jich o několik míň, tak by to spolu neladilo. Financne spotřebu vubec resit nemusime. Ale chapu, ze je to neekologické. Ale to jsme už ani nestihli probrat. Ja řekla jen jednu jedinou větu, a to, že je tam chci nechat a jeho to hrozně rozčílilo. Normálně bych to zvládla, ale jsem unavená a těhotná 2 mesice před porodem a prostě jsem ten jeho tón a řev nezvládla a rozbrečela se. Ještě predtím jsem mu v klidu říkala, jestli na mě chce opravdu křičet kvůli žarovkám. Pak jsem ho i poslala pryč, že to nechci už rešit. Ale pořád do mě šil až jsem to nedala a rozbrečela se navíc před synem. Ten hned tatu posilal pryc a rikal at me nechá napokoji. To me rozbrecelo jeste vic. Že se mě zastává muj sestilety syn. Pak se me syn snazil utesit. Citim se strašně špatně, ze brecim pred synem. Bohuzel to neslo zadržet. Manzel je ted na me naštvanej. Asi jsem se jen potrebovala vypovidat. Nevím co dělat..už jsem zvykla, že na mě křičí, asi ho takhle dokážu vytočit jen já svým iracionálním chováním. Ale nevím, jak to změnit.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21202
8.2.21 23:37

Jediný, koho je mi líto je váš syn. Aby musel v šesti letech bránit mámu proti tátovi, to prostě chceš. Zasloužili byste oba dva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1055
8.2.21 23:39

Proč s ním jsi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.21 23:45

Jako dítě jsem taky zažívala, že jsem bránila jednoho rodiče před druhým a dala bych vám pár facek oběma. Chlapovi, že se neumí ovládat a tobě, že si s ním pořídíš dvě děti. Obě si ponesou pěkný následky do budoucna. Těch dětí je mi fakt líto. Tomu idiotovi bych dala nůž na krk, buď se sebou něco začne dělat nebo odcházím. V tomhle by děti žít neměly. ach jo…

• Citovat
  • Nahlásit
241
8.2.21 23:46

Nebrečím, protože na mě manžel nekřičí. Pokud by to dělal, asi bych s ním už nebyla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
679
8.2.21 23:46

Muz na me nekrici, vlastne si nepamatuju jediny vztah, kde by na me partner rval. Začít na me nekdo rvat kvuli zarovkam, vysmeju se mu, poslu ho k psychologovi a nasledne do zadele. Jak sis s timhle zvladla udelat druhé dite nepochopim. Jestli ti na detech záleží, dej tomu svymu cholerikovi na vybranou, bud pujde do terapie resit svoje chovani, nebo podepíše rozvodovy papiry, v tomhle vyrustat, chudak kluk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.21 23:47
@roba18 píše:
Proč s ním jsi?

Většinu času se chová normálně. Něco ho naštve tak max párkrát do měsíce. Brečím výjimečně. Umím to přecházet a kočírovat. Umím se i ozvat, ale teď jsem to nějak nedala. Je skvělej táta. Věnuje se synovi nadstandardně. Přijde mi, že ke mě se chová dobře. Jen ty občasné výbuchy, kdy za to vlastně můžu já. Řešili jsme to, prosila jsem ho, ať změní formu…neřve…ale nedokáže se ovladnout. Prý ho to prostě tak hrozně naštve, že to nedokáže. Kdokoliv ho zná, nevěřil by tomu. Jeho rodiče vědí, že umí vypěnit, ale to jsou jediní..Jeho máma je hrozně hodná. Vždycky to přejde.

• Citovat
  • Nahlásit
1323
8.2.21 23:47
@terien píše:
Jediný, koho je mi líto je váš syn. Aby musel v šesti letech bránit mámu proti tátovi, to prostě chceš. Zasloužili byste oba dva.

Taky jsem si rikala. Chudak kluk. Sla bych hlavne za malym a vysvetlila mu to nejak. Oro mluvte si s manzelem nejak v klidu, sami. Takto se problemy neresi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5540
8.2.21 23:54

Manžel na mě nekřičí ani neřve. Neznám to ani z žádného předešlého vztahu nějaké kriceni. Tak hlavně, že jste si pořídili další dítě, které bude svědkem takových eskapád. Zajděte si k doktorovi na nervy oba. On je prostě uječený a ty labilní. Skvělá kombinace k malým dětem :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
679
8.2.21 23:55
@Anonymní píše:
Většinu času se chová normálně. Něco ho naštve tak max párkrát do měsíce. Brečím výjimečně. Umím to přecházet a kočírovat. Umím se i ozvat, ale teď jsem to nějak nedala. Je skvělej táta. Věnuje se synovi nadstandardně. Přijde mi, že ke mě se chová dobře. Jen ty občasné výbuchy, kdy za to vlastně můžu já. Řešili jsme to, prosila jsem ho, ať změní formu…neřve…ale nedokáže se ovladnout. Prý ho to prostě tak hrozně naštve, že to nedokáže. Kdokoliv ho zná, nevěřil by tomu. Jeho rodiče vědí, že umí vypěnit, ale to jsou jediní..Jeho máma je hrozně hodná. Vždycky to přejde.

Ten te ma tak bozsky zpracovanou. No vlastne je to pan dokonaly, rve jen parkrat do měsíce, rozbreci te taky jen obcas, kromě toho, kdyz na tebe rve a ponizuje te tak pred vlastnim synem je to uuuuzasnej tatinek. A vlastně za to muzes ty, protože sis dovolila mit nazor na zarovky 8o No, co ti na to rict, v hloubi duse vis, ze to zdaleka v poradku neni, ze si v tom vybiras zustat ty je jedna vec, ale jestli si myslis, ze po techto zážitcích ho někdy budou deti popisovat jako uzasnyho tatinka, tak uz ses taky pěkně mimo. Protože ten brajgl v hlave, co malymu diteti zustane, kdyz musi vstoupit mezi dva milovany rodice a jednoho z nich branit, to si ten chudak opravdu nezaslouží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2090
8.2.21 23:59

Stane se. Ale před synem by se asi stávat nemělo a chlap by se měl krotit… A ty nebul :P :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 00:03
@Trojlístek
@Trojlístek píše:
Manžel na mě nekřičí ani neřve. Neznám to ani z žádného předešlého vztahu nějaké kriceni. Tak hlavně, že jste si pořídili další dítě, které bude svědkem takových eskapád. Zajděte si k doktorovi na nervy oba. On je prostě uječený a ty labilní. Skvělá kombinace k malým dětem :(

Máš pravdu. Normálně nejsem takhle labilní. Ale v těhotenství to proste nezvládám reagovat odpovídajícím způsobem. Jinak urcite i normálně mimo těhotenství zvladám hůř, když na mne někdo řve. Jako dítě mě táta mlátil a poznamenalo mě to asi částečně.

• Citovat
  • Nahlásit
1055
9.2.21 00:04
@Anonymní píše:

Prosimtě prober se. Za co můžeš Ty? Za to, že jsi řekla svůj názor na výměnu žárovek? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 00:04
@alena1995 píše:
Stane se. Ale před synem by se asi stávat nemělo a chlap by se měl krotit… A ty nebul :P :hug:

Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 00:08
@roba18 píše:
Prosimtě prober se. Za co můžeš Ty? Za to, že jsi řekla svůj názor na výměnu žárovek? 8o

Já si právě říkám, že i kdyby byl v právu on, tak přece na mě nemá křičet. Já na něj taky nekřičím. On na svoje zaměstnance nekřičí. Proč na mě jo? Ale fakt nevím, jak mu to říct, že takhle to dál nemúže být.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat