Břicháč Tom kniha

Anonymní
17.5.20 21:36

Břicháč Tím kniha pdf

Dobrý den, nemáte někdo 29 denní plán v pdf? Bylo by možné mi to zaslat na mail, ktery bych vám poslala. Knihu jsem jednou měla, bohužel jsem ji půjčila hned po koupi a už se nevrátila. Proto si nechci kupovat další.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64601
17.5.20 21:42
@Anonymní píše:
Dobrý den, nemáte někdo 29 denní plán v pdf? Bylo by možné mi to zaslat na mail, ktery bych vám poslala. Knihu jsem jednou měla, bohužel jsem ji půjčila hned po koupi a už se nevrátila. Proto si nechci kupovat další.

A myslíš, že tohle šíření je ok? Není.. Najdi si to na netu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54613
17.5.20 21:56

Koupila jsem si radne knihu. Ne, nebudu ji sirit dal. Tohle sockovani je ubohe. Chces knihu? Tak si ji kup znovu. Snad vis, kdo si ji pujcil nebo ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4740
17.5.20 22:40

Vyžádej si ji od toho, komu jsi ji půjčila. To je snad jednodušší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9798
18.5.20 05:59
@Anonymní píše:
Dobrý den, nemáte někdo 29 denní plán v pdf? Bylo by možné mi to zaslat na mail, ktery bych vám poslala. Knihu jsem jednou měla, bohužel jsem ji půjčila hned po koupi a už se nevrátila. Proto si nechci kupovat další.

Si děláte srandu ne? Tomu máme věřit? Pokud vám ji nevrátil, tak snad ji chtějte zpět ne? A jinak zrovna tohodle autora bych koupí knihy velmi rád podpořil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6726
18.5.20 07:13
@Anonymní píše:

Pujc si ji v knihovně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1414
28.5.20 10:24

Na uloz to jsou knihy Bricháče Toma ke stažení.
Napiš mi sz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat