Břicho dole 29tt, tvrdnutí, posouvání.. co to je?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.19 11:27
Břicho dole 29tt, tvrdnuti, posouvání.. co to je?

Ahoj, prosím o radu, jestli je to normální. Jsem prvorodicka, přesto se moc nesleduji a neřeším, ale po dnešku už asi začnu :D. Jsem ve 29tt, od začátku odpocivam na PN, teď už je mě trochu lip, tak mám náročnější týden - pondělí celodenní nákupy, úterý celodenní návštěva a dnes zubař a pak zase nakupy. Tahala jsem se s docela těžkými taskami. Najednou koukám v kabině, ze mám břicho nějak dole 8o. Dost mě to vyděsilo, vím, ze klesá až před porodem. Tak jsem si šla odpočinout do kavárny a tam vsedě se mi jakoby zase asi posunulo nahoru, protože vlevo nahoře pod zebry jsem měla obří bouli a cely břicho tvrdý jak kamen. Tvrdnuti už mám normálně, ale tohle bylo divny, ta boule. Je to ok? Mám trochu strach z předčasného porodu, břicho mi tvrdne fakt porad a magnesko nezabírá. Diky

Reakce:
Uživatel je onlineKriss Tina
Echt Kelišová 9499 příspěvků 21.03.19 11:37

Normální, mě se břicho posouvá podle toho kde je zrovna mimčo, ale sem poměrně hubená a malej je nohama dolů, takže mi kolikrát pod zebry vyleze velká boule= hlavička. Tvrdnuti mám taky, magnezko beru a dr mi řekla, že se mám vyvarovat těm činnostem co to tvrdnuti zhoršují, takže nesmím nic tahat (chlap mě pomalu nenechá nest ani pytlík rohlíků z krámu), nesmím dlouho chodit, zametat a vytirat apod. Jako 3 dny po sobě chodit celodenne po nákupech a tahat těžké tašky, tak mám břicho jak šutr taky. Tak když máš tu PN tak se šetři, nákupy můžeš dělat i online z domova z postele.

Váš příspěvek
Reklama