Reklama

Břicho po císařském řezu diastaza

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Včelička992
Závislačka 3334 příspěvků 31.01.17 17:30
.

.

Příspěvek upraven 23.08.18 v 20:38

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

JaniceB
Extra třída :D 13151 příspěvků 4 inzeráty 31.01.17 17:53

@Včelička992 Ahoj. Na gynde po sestinedeli se urcite na to zeptej. Meli by poznat pohmatem. Osobne ale radim dojit spise do spitalu na chirurgii. Pokud je diastaza vetsi, operuji to na pojistovnu. Priprav se ale na to, ze jizva je obrovska…od boku az k boku a delaji to nekde mezi pupkem a kosti…takze zdaleka se nevejde do kalhotek. Poporodni pas muze zlepsit jen to, ze nezatinas tolik stale svaly a nebudou te tolik bolet zada. Rozhodne to ale vec nevyresi. Po dvojcatech, pri velkem mnozstvi plodovky a nebo velkem miminku, se to proste obcas stane. Vitej v klubu.

JaniceB
Extra třída :D 13151 příspěvků 4 inzeráty 31.01.17 17:55

@Včelička992 Gynekolog by ti mohl napsat zadanku na vysetreni na chirurgii a na ultrazvuk, kde by zmerili, jak to mas velke. Nicmene operaci se to resi az po zhubnuti a az tak rok po porodu. Drive to delat nechteji. A nedoporucuji pak dalsi tehotenstvi, protoze se to samozrejme stane znovu a to uz pak operaci nikdo nezaplati. Musela bys sama a stoji to cca 40-50 tisic.

Včelička992
Závislačka 3334 příspěvků 31.01.17 18:31

.

Příspěvek upraven 23.08.18 v 20:38

ejhle
Závislačka 2802 příspěvků 31.01.17 18:32

Mesic po porodu vzhled briska neres. Obzvlaste ne po cisari. Mela jsi tam ditka, nemuzes cekat, ze neco co se zvetsovalo 9 mesicu, ze splaskne za mesic. Po druhem. tehotenstvi mam diastazu velikosti krateru sopky-byla videt uz z kilometru 8o :roll: Taky jsem rodila cisarem. Zacala jsem cvicit- posilovat sikme brisni svaly, core, casem pridala power yougu. A diastaza krasne mizi. Hodne stesti.
Jo a ten pas jsem pouzivala hned oo navratu z porodnice.

janisska
Závislačka 3024 příspěvků 31.01.17 19:04

Rozhodně doporučuju vyhledat pomoc Ivy Fiš a jejího Centra pohybu po porodu. Výsledky mluví za vše a je vidět, že diastázy se dá ve většině případů zbavit i jen poctivým cvičením.

Včelička992
Závislačka 3334 příspěvků 31.01.17 19:32

.

Příspěvek upraven 23.08.18 v 20:39

Včelička992
Závislačka 3334 příspěvků 31.01.17 19:33

.

JaniceB
Extra třída :D 13151 příspěvků 4 inzeráty 31.01.17 19:39

@janisska Ta kopiruje program Tuppler ne?

janisska
Závislačka 3024 příspěvků 31.01.17 20:42

@JaniceB to nevim, co je. Vzdělává se v IQ Academy a me se diastaza po jejim Cviceni zmenšila ze 2prstu na čtvrt.

ejhle
Závislačka 2802 příspěvků 31.01.17 20:45

@Včelička992 ten pas je dobry jako podpora. Nejvice mi po cisari pomahal treba pri uklidu. Ale ze by diky pasu doslo k uprave bricha. Nemam ten pocit.

Tejina
Kecalka 171 příspěvků 13.02.17 11:24
@JaniceB píše:
@janisska Ta kopiruje program Tuppler ne?

Rozhodne zadny kopirovani to není. Tupler jsem prosla, je to hovadina. Rovnez se vzdělávám v IQ akademii a technika je zcela odlisna. Ivu Fiskandlovou doporučuju.

JaniceB
Extra třída :D 13151 příspěvků 4 inzeráty 13.02.17 12:12

@Tejina No a to mi chces tvrdit, ze diastazu umi cvicenim stahnout treba na 0,5 cm? Podle me to je nemozne. Ja cvicila jako blazen a neslo to poc 1 cm. A i ta Tupler technika rika, ze 1 cm je zahojena…a stejne i s tim 1 cm clovek proste bricho vyvalenejsi ma, kdyz nebude cvicit az do smrti jak o zivot - denne nekolikrat.

Tejina
Kecalka 171 příspěvků 13.02.17 14:42

@JaniceB Ano, chci presne tohle (po)tvrdit) ;) jsem toho zivoucim důkazem - jsem po dvojcatech, diastáza puvodne na ctyri prsty, pekne zafixovana nespravnym cvicenim, dnes opraveno na prst a verim si, ze uzvru uplne :D Julia Tupler vesi buliky na nos. Mam to tez odzkouseno, i přes poctive cviceni mi to vypojilo hluboky stabilizacni systém. Dodnes to napravuju, dodnes to boli. Jako blazen cvicit nemusíš, staci se ve spravne poloze valet na zemi a spravne dýchat. Pokud chces cvicit jako blazen, tak taky muzes, ale bez spravnyho drzeni tela si budes diastazu když ne zhoršovat, tak alespoň pekne fixovat. Diastaza totiž není jen stav po tehotenstvi a porodu, tu si muzes s prehledem vycvičit, stejne jako uplne s prehledem vysedet dlouhym sezenim na zadku…proste diastáza je o funkcnim pouzivani celého tela, nejen bricha.

Včelička992
Závislačka 3334 příspěvků 13.02.17 14:45

.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama