Břicho v 15 jako po porodu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.19 17:15
Břicho v 15 jako po porodu

Ahojky. Chtěla bych se zeptat, jestli je v 15 normalni mit bricho jako je na fotce? Nekde jsem cetla, ze to ma byt po porodu, tak se trochu bojim…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Pipet
Generální žvanilka 24252 příspěvků 21.04.19 17:44

A to je jako půdorys, nebo co?

Kriss Tina
Extra třída :D 10165 příspěvků 21.04.19 17:47

Dej fotku toho břicha tahle vlna je dost nicneříkající :D

Prof. Farnsworth
Echt Kelišová 7865 příspěvků 21.04.19 17:56
@Kriss Tina píše:
Dej fotku toho břicha tahle vlna je dost nicneříkající :D

Prostě má pneumatiku. Což je, bohužel, u dnešních mladých holek dost častý jev. Dalším příznakem budou špeky, co vylézají po stranách z kalhot.

Meredithx
Kecalka 278 příspěvků 21.04.19 17:58

Nechápu. Čeho se jako bojíš? Snad vím, jestli mám špekaté břicho. Nebo jsi porodila, že máš břicho jako po porodu? :nevim:

P4ja
Echt Kelišová 9112 příspěvků 21.04.19 17:58
@Anonymní píše:
Ahojky. Chtěla bych se zeptat, jestli je v 15 normalni mit bricho jako je na fotce? Nekde jsem cetla, ze to ma byt po porodu, tak se trochu bojim…

Tak pokud se nehybes a cpeš se, pak ano, můžeš mít i v 15ti břicho jako po porodu. Jen bacha jde to obráceně, takže teď máš břicho jako po porodu a za chvíli můžeš vypadat jak před porodem. 8o

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34442 příspěvků 1 inzerát 21.04.19 18:20

Nerozumím moc obrázku 8o. Takže bohužel těžko můžeme posoudit tvary a rozměry tvého těla. Ale jestli máš faldy a převisy v dospívání, je něco velmi špatně. Holce tvého věku by ještě měla lézt žebra a měla bys mít velmi výrazný štíhlý pas. Podle toho se od pradávna poznávalo, že se jedná o mladé a plodné stvoření, protože žena s pupkem je buď těhotná, nebo už za zenitem. :nevim: Léčíš se s něčím? Chodíš k dětskému lékaři? Bavila ses s ní/m o tvé obezitě? Jak vypadá tvoje rodina? Jak se stravujete? Jak sportujete? To jsou všechno otázky, na které je potřeba odpovědět, opravdu těžko posoudíme z jedné zvláštní křivky. ;) Klidně se víc rozepiš, od toho tu diskuze jsou, takto ti nikdo nemůže nic poradit.

Příspěvek upraven 21.04.19 v 18:38

Rive
Ukecaná baba ;) 1792 příspěvků 21.04.19 18:22
@Anonymní píše:
Ahojky. Chtěla bych se zeptat, jestli je v 15 normalni mit bricho jako je na fotce? Nekde jsem cetla, ze to ma byt po porodu, tak se trochu bojim…

A čeho se bojíš? Že jsi porodila a nevšimla si toho?

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34442 příspěvků 1 inzerát 21.04.19 18:23
@Prof. Farnsworth píše:
Prostě má pneumatiku. Což je, bohužel, u dnešních mladých holek dost častý jev. Dalším příznakem budou špeky, co vylézají po stranách z kalhot.

Nene, to se stát nemůže už nikomu, bederky už vyšly z módy, dnes se nosí toto :. ;)

Příspěvek upraven 21.04.19 v 18:31

Kukacka123
Závislačka 3378 příspěvků 21.04.19 18:24
@Rive píše:
A čeho se bojíš? Že jsi porodila a nevšimla si toho?
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: moje prvni myslenka, nez jsem docetla komentare
mado
Kelišová 5112 příspěvků 21.04.19 18:28

Dnes ty špekaté náctky chodí nacpané do elasťáků, což vypadá taky šíleně.

Prof. Farnsworth
Echt Kelišová 7865 příspěvků 21.04.19 18:31
@mado píše:
Dnes ty špekaté náctky chodí nacpané do elasťáků, což vypadá taky šíleně.

Jo, jít za takovou holkou po ulici je o život. Úplně je slyšet, jak ta lycra bojuje o to, aby vydržela v celku. Co by se stalo, kdyby nevydržela si ani nechci představit. To by bylo minimálně o vystřelení oka :mrgreen:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2018 příspěvků 21.04.19 18:45

Není to normální, je to klasický špek. Ale dnes se to nesmí říkat, protože jakmile to některá slyší, šup a je z ní anorektička. Dnes jsou v módě plus size modelky. Bohužel.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.19 13:43

Ale já tlustá nejsem. Váhou se blížím k podváze, tak proto mě znepokojuje ten tvar.

IvaX
Ukecaná baba ;) 1983 příspěvků 22.04.19 13:55

Vyfoť jen to břicho, ať to máš anonymně. Podle té vlnovky ti někdo těžko poradí.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama