Jak roste břicho v třetím těhotenství?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.18 14:06
Bricho v tretim tehotenstvi

Ahoj,

jsem potreti tehotna a chtela jsem se zeptat, hak vam rostlo bricho u tretiho tehotenstvi? kdy si toho lidi zacali sami vsimat?
Po druhem porodu jsem cca rok a moc do formy jsme se nedostala, ale zase bych byla nerada, aby to bylo hned videt. Dekuji
 AnZ

Reakce:

1mila2
Kecalka 361 příspěvků 16.10.18 14:16

Tak ja jsem otehotnela 5mesicu po porodu. Stihla jsem teda zhubnout na predchozi vahu (na 83kg). No bricho jsem mela uz v 9tt, ale v 15tt jsem byla jak balo!!!! Ale kdyz jsem nekomu rekla ze jsem tehotna, tak mi neverili, protoze mysleli, ze jsem furt jen tlusta po porodu. Dnes ve 26tt si to nekteri mysli taky. Vsak s 10ti mesicnim ditkem v naruci asi nikoho nenapadne, ze cekame dalsi :roll:
Jinak jsem v druhem tehu pribrala na 103kg, takze „jen 20“. No a dneska uz mam 98, takze pribiram rychleji, to je to dojidani po holce :think:

xsaleen
Echt Kelišová 9172 příspěvků 16.10.18 14:29

Na me to bylo videt snad hned :jazyk:. Ale ja si myslela, že jsem stloustla :mrgreen:. Někteří to na me poznali az treba po 20tt a nekdo ne az skoro do porodu. Záleží na tve postavě i oblečení :mavam:

Janina_81
Ukecaná baba ;) 2231 příspěvků 16.10.18 14:37

První těhotenství - spousta lidí ani netušila, že jsem ve 25tt těhotná.
Druhé těhotenství - dvojčata, břicho začalo být vidět už kolem 9 týdne. Ukončeno ve 22tt.
Třetí těhotenství - myslím, že břicho začalo lézt pomalu hned po oplodnění. Neutajila jsem to do 12tt ani.

Ivčis
Závislačka 3836 příspěvků 16.10.18 17:18

Jsem teď 21tt a připadám si spíš jako tlustá ne těhotná. Ale břicho mám velké a to vše okolo roste s ním . Takže mám kolem tehotenskeho břicha peřinu a někdo by si mohl myslet že jsem tak tlustá . Viděla jsem to já snad od 10tt ale lidi asi až teď, nevím :oops: .

andelka83
Neúnavná pisatelka 19880 příspěvků 16.10.18 18:50

No, poměrně brzo. Já jsem to vnímala od 3 měsíce. Kdo nevěděl si ještě nevšiml. Vyloženě viditelné těhotenské bříško mám určitě od 20 tt. Teď ve 25 tt je to už úplně jasný. A přibírám taky poměrně rychle.

Celina
Závislačka 3290 příspěvků 16.10.18 20:09

A není to jedno? Každá jsme jiná a velikost bříška o ničem nevypovídá… :think:

Lenka_Hal
Kelišová 5284 příspěvků 16.10.18 20:11

S kazdym dalsim ditetem roste rychleji a rychleji.Pak uz zalezi jako mas figuru, jake nosis obleceni…

Lajka09
Závislačka 4699 příspěvků 16.10.18 20:35

Třetí těhotenství,13.tt a vydřená postava je v …trapu :palec: Vůbec nechápu, kde se to vzalo, své kalhoty sice ještě dopnu, ale s obtížemi.

Modesta
Ukecaná baba ;) 1888 příspěvků 16.10.18 20:41

No já s velkým úspěchem dopla kalhoty, které jsem nosila „zamlada“ a jsem zase v tom. Na mě to bylo vždycky okamžitě vidět, teď jsem v nějakým 4tt a už mám bříško. Ale já to měla tak pokaždé.

marca9
Stálice 100 příspěvků 31.10.18 19:33

Také by mě zajímalo jak rychle se děloha roztahuje, jsem po třetí těhotná teď 6tt a břicho mám už docela větší.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Co to dávali za nudu? Manželka Michala Dlouhého usnula v kině

Chodit do kina unavený se nevyplácí. Své o tom ví i herec Michal Dlouhý a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >