Reklama

Brigáda na benzínce-od kolika let?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kakajicko69
Kecalka 151 příspěvků 02.01.17 19:51
Brigáda na benzínce-od kolika let?

Ahoj má tu někdo zkušenosti s brigádou na benzínce? Jak si tam zařídit brigádu, od Kika let se tam může, co si vzít sebou… :mrgreen:

Reklama

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12661 příspěvků 1 inzerát 02.01.17 19:54

@Kakajicko69 řekla bych že musí být plnoletý, je tam práce s penězi a někde i hmotná odpovědnost :think:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62494 příspěvků 3 inzeráty 02.01.17 19:54

@Kakajicko69 No, jelikož se tam pracuje s penězi, tak tipuju od 18, dřív můžeš mít těžko hmotnou odpovědnost.

Litta
Extra třída :D 13430 příspěvků 02.01.17 20:06

Proč zrovna benzinka? To je asi tak poslední, co by mě lákalo, ješte navíc nezletilou. Smrad a nebezpečí, hmotná odpovědnost a poměrně nepřehledné pracoviště. A ideálně směna v noci. :lol:

ka2ka
Extra třída :D 12661 příspěvků 1 inzerát 02.01.17 20:08

@Litta a pěkný dyška :lol:

Tunrida
Hvězda diskuse 47174 příspěvků 02.01.17 20:09
@ka2ka píše:
@Litta a pěkný dyška :lol:

Fakt?

Kakajicko69
Kecalka 151 příspěvků 02.01.17 20:16

Já myslela umyvani oken což je bez smlouvy takže žádná odpovědnost za peníze. Já lidem umyju okna a oni mi pokud chtějí dají třeba deset dvacet korun a ty já si nechám :D

mjituska
Kecalka 307 příspěvků 02.01.17 20:18

Od 18

ka2ka
Extra třída :D 12661 příspěvků 1 inzerát 02.01.17 20:36
@Tunrida píše:
Fakt?

jojo ne jedný jsem měla 500kč za 6h a to už je víc jak 10 let na druhý nic moc ale byla hodně zastrčená

Kriss Tina
Závislačka 4708 příspěvků 02.01.17 20:42

Ja myslim ze by slo i od 15,ne kazdej zamestnanec dela za kasou, muzes doplnovat zbozi atd… benzinky sou soukromi to zalezi na domluve s majitelem, ale abych rekla pravdu pritel tam chvil delal a nic moc teda…

Helileli
Závislačka 2753 příspěvků 02.01.17 20:52
@Kakajicko69 píše:
Já myslela umyvani oken což je bez smlouvy takže žádná odpovědnost za peníze. Já lidem umyju okna a oni mi pokud chtějí dají třeba deset dvacet korun a ty já si nechám :D

Teda tohle jsem na benzince nevidela uz leta, prijde mi, ze vsude maji kyblicek se sterkou k dispozici a kdo chce, tak si sklo osmrdla.
Ale tak pokud to chces zkusit, tak asi tak, ze prijdes na benzinku, nechas si zavolat vedouciho a zeptas se, jestli by pro tebe neco nemel.
Nicmene sis na to vybrala spatny rocni obdobi.

Jestli chces brigadu, tak jdi nekam doplnovat zbozi, budes mit vydelek jisty. Nebo nekam za kasu, fastfood, ale tam budes mit zarucene hmotku, ale muzou to delat i mladistvi.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama