Brigáda na benzínce-od kolika let?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kakajicko69
Kecalka 155 příspěvků 02.01.17 19:51
Brigáda na benzínce-od kolika let?

Ahoj má tu někdo zkušenosti s brigádou na benzínce? Jak si tam zařídit brigádu, od Kika let se tam může, co si vzít sebou… :mrgreen:

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 13015 příspěvků 1 inzerát 02.01.17 19:54

@Kakajicko69 řekla bych že musí být plnoletý, je tam práce s penězi a někde i hmotná odpovědnost :think:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63374 příspěvků 3 inzeráty 02.01.17 19:54

@Kakajicko69 No, jelikož se tam pracuje s penězi, tak tipuju od 18, dřív můžeš mít těžko hmotnou odpovědnost.

Litta
Extra třída :D 13488 příspěvků 02.01.17 20:06

Proč zrovna benzinka? To je asi tak poslední, co by mě lákalo, ješte navíc nezletilou. Smrad a nebezpečí, hmotná odpovědnost a poměrně nepřehledné pracoviště. A ideálně směna v noci. :lol:

ka2ka
Extra třída :D 13015 příspěvků 1 inzerát 02.01.17 20:08

@Litta a pěkný dyška :lol:

Tunrida
Hvězda diskuse 47895 příspěvků 02.01.17 20:09
@ka2ka píše:
@Litta a pěkný dyška :lol:

Fakt?

Kakajicko69
Kecalka 155 příspěvků 02.01.17 20:16

Já myslela umyvani oken což je bez smlouvy takže žádná odpovědnost za peníze. Já lidem umyju okna a oni mi pokud chtějí dají třeba deset dvacet korun a ty já si nechám :D

mjituska
Kecalka 308 příspěvků 02.01.17 20:18

Od 18

ka2ka
Extra třída :D 13015 příspěvků 1 inzerát 02.01.17 20:36
@Tunrida píše:
Fakt?

jojo ne jedný jsem měla 500kč za 6h a to už je víc jak 10 let na druhý nic moc ale byla hodně zastrčená

Kriss Tina
Kelišová 5633 příspěvků 02.01.17 20:42

Ja myslim ze by slo i od 15,ne kazdej zamestnanec dela za kasou, muzes doplnovat zbozi atd… benzinky sou soukromi to zalezi na domluve s majitelem, ale abych rekla pravdu pritel tam chvil delal a nic moc teda…

Helileli
Závislačka 2978 příspěvků 02.01.17 20:52
@Kakajicko69 píše:
Já myslela umyvani oken což je bez smlouvy takže žádná odpovědnost za peníze. Já lidem umyju okna a oni mi pokud chtějí dají třeba deset dvacet korun a ty já si nechám :D

Teda tohle jsem na benzince nevidela uz leta, prijde mi, ze vsude maji kyblicek se sterkou k dispozici a kdo chce, tak si sklo osmrdla.
Ale tak pokud to chces zkusit, tak asi tak, ze prijdes na benzinku, nechas si zavolat vedouciho a zeptas se, jestli by pro tebe neco nemel.
Nicmene sis na to vybrala spatny rocni obdobi.

Jestli chces brigadu, tak jdi nekam doplnovat zbozi, budes mit vydelek jisty. Nebo nekam za kasu, fastfood, ale tam budes mit zarucene hmotku, ale muzou to delat i mladistvi.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Selfie expert Dáda: Na Instagramu vypustila další zlo. Co dělá špatně?

Je jí dvaašedesát, ale sociální sítě si zamilovala, jako by byla teenagerka.... číst dále >

Takhle paří Hanzlík! Vínečko, pusinky s přítelkyní a tulení se k Doleželové

Legendární herec Jaromír Hanzlík (70) to tedy umí roztočit! I přestože už je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >