Brigáda nebankovní půjčky

Anonymní
22.10.20 17:27

Brigáda nebankovní půjčky

Dobrý den dámy, mám možnost mít u jedné nebankovní společnosti brigádu. K zaměstnání. Jako obchodní zástupce.
Info jak to chodí atd, to vše jsem googlovala, ale nikde není info. Kolik je reálný výdělek. Je mi jasné, že je to od počtu lidí, které mám svěřené, od uzavření smluv atd. Ale jestli je tady nějaká OZ, která by mi třeba řekla její nejmenší měsíční provizi a největší třeba anonymně. Děkuji, užívejte den

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6221
22.10.20 17:49

Reálný výdělek je přímo úměrný vašim schopnostem. Přesně podle toho, kolik toho prodáte. Zvlášť pokud to máte na živnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.20 18:52
@Anonymní píše:
Dobrý den dámy, mám možnost mít u jedné nebankovní společnosti brigádu. K zaměstnání. Jako obchodní zástupce.
Info jak to chodí atd, to vše jsem googlovala, ale nikde není info. Kolik je reálný výdělek. Je mi jasné, že je to od počtu lidí, které mám svěřené, od uzavření smluv atd. Ale jestli je tady nějaká OZ, která by mi třeba řekla její nejmenší měsíční provizi a největší třeba anonymně. Děkuji, užívejte den

Na to ti nikdo přesně neodpoví - někdo bude mít 20 aktivních smluv, někdo 100. U společnosti co jsem já, se provize vyplácí týdně. Také záleží kolik lidí budeš mít co skutečně zaplatí /najde se dost lidí, co nezaplatí vůbec, najde se dost lidí, kteří zaplatí výrazně méně než mají/. Odvíjí se to od určitých % výběrů (jako objem na finance i na počet smluv) a od toho se odvíjí vyplácené % dle provizního systému. Také je třeba ten svůj kmen rozšiřovat, takže dělat nové smlouvy. Největší tlak je na nové klienty, kteří u společnosti úvěr ještě neměli či už je to delší dobu. Také je třeba nabízet další úvěry tvým stávajícím klientům. Také musíš počítat s náklady - na PHM, telefon, odpracovaný čas apod. Pokud nemáš zaměstnání na HPP a nebo nejsi na RD/MD apod. je třeba počítat, že musíš platit zálohy na sociální a zdravotní (což je tuším aktuálně minimálně 5000 Kč dohromady měsíčně), také abys tuto práci mohla dělat, je třeba složit zkoušky u ČNB, které teda nejsou nejlehčí. Také je třeba počítat s tím, že ne všechna klientela je tzv. běžný lid, jsou to kolikrát lidi ze sociálně slabých rodin (může být u klienta doma nepořádek, smrad, případně to může být alkoholik apod). Také nepočítej s tím, že se ti podaří uzavřít každá smlouva, na kterou dostaneš kontakt. Jednak je konkurence velká a druhák vzhledem k RPSN ti, kteří jsou alespoň trochu inteligentní, si tu půjčku nevemou. Také neplatiče budeš muset objíždět (a hledat je doma), kontaktovat je telefonem apod. Anonym z důvodu spousty informací a uvedení pracovní pozice. Jinak smazat.

• Citovat
  • Nahlásit
4147
23.10.20 06:59
@Anonymní píše:
Na to ti nikdo přesně neodpoví - někdo bude mít 20 aktivních smluv, někdo 100. U společnosti co jsem já, se provize vyplácí týdně. Také záleží kolik lidí budeš mít co skutečně zaplatí /najde se dost lidí, co nezaplatí vůbec, najde se dost lidí, kteří zaplatí výrazně méně než mají/. Odvíjí se to od určitých % výběrů (jako objem na finance i na počet smluv) a od toho se odvíjí vyplácené % dle provizního systému. Také je třeba ten svůj kmen rozšiřovat, takže dělat nové smlouvy. Největší tlak je na nové klienty, kteří u společnosti úvěr ještě neměli či už je to delší dobu. Také je třeba nabízet další úvěry tvým stávajícím klientům. Také musíš počítat s náklady - na PHM, telefon, odpracovaný čas apod. Pokud nemáš zaměstnání na HPP a nebo nejsi na RD/MD apod. je třeba počítat, že musíš platit zálohy na sociální a zdravotní (což je tuším aktuálně minimálně 5000 Kč dohromady měsíčně), také abys tuto práci mohla dělat, je třeba složit zkoušky u ČNB, které teda nejsou nejlehčí. Také je třeba počítat s tím, že ne všechna klientela je tzv. běžný lid, jsou to kolikrát lidi ze sociálně slabých rodin (může být u klienta doma nepořádek, smrad, případně to může být alkoholik apod). Také nepočítej s tím, že se ti podaří uzavřít každá smlouva, na kterou dostaneš kontakt. Jednak je konkurence velká a druhák vzhledem k RPSN ti, kteří jsou alespoň trochu inteligentní, si tu půjčku nevemou. Také neplatiče budeš muset objíždět (a hledat je doma), kontaktovat je telefonem apod. Anonym z důvodu spousty informací a uvedení pracovní pozice. Jinak smazat.

Tak to radeji do marketu..nebankovni pujcky jsou v podstste asi stejne eticke jako praktiky smejdu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.20 23:46

@lilith1 tak někdo tu práci dělat musí. Pokud vím, tak zákazník dostane předem smlouvu a je seznámen s podmínky, teď to záleží na něm. Buď ber nebo nech být. úplně jsem čekala tuhle reakci… :mrgreen:… Pořád si myslím, že lepší vydělávat peníze, než si půjčovat. Jsem sama se synem a peníze na víc se mi určitě hodí. A pak tady nemusím zakládat příspěvek o tom jak nemám na nájem. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
4147
25.10.20 06:45
@Anonymní píše:
@lilith1 tak někdo tu práci dělat musí. Pokud vím, tak zákazník dostane předem smlouvu a je seznámen s podmínky, teď to záleží na něm. Buď ber nebo nech být. úplně jsem čekala tuhle reakci… :mrgreen:… Pořád si myslím, že lepší vydělávat peníze, než si půjčovat. Jsem sama se synem a peníze na víc se mi určitě hodí. A pak tady nemusím zakládat příspěvek o tom jak nemám na nájem. :zed:

Muzes delat brigadu v marketu..lide kteri si nebank pujcku chteji zalozit to delaji vetsinou o. n,line..a ano je to amoralni..lide kteri nedosahnou na pujcky od banly ktere je take nabizi jak na bezicim pasu by je dostat nemeli. Jinak je to prusvih..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
25.10.20 12:13

Jenom bych ráda podotkla, že jestli tuto práci chcete dělat, pak si ji nedávejte do životopisu. Někteří budoucí zaměstnavatelé lidi, kteří pracovali jako šmejdi, nechtějí a budete mít tedy zhoršený vstup na pracovní trh. Vypozorováno z okolí u známých, kteří pak chtěli sehnat slušnou práci např. jako obchodní zástupci či účetní. U pásu a pokladny je to fuk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat