Brigáda v Kauflandu - zkušenosti

Anonymní
21.7.21 20:26

Brigáda v Kauflandu - zkušenosti

Zdravím, zítra jdu na pohovor ohledně brigády do Kauflandu, konkrétně by mělo jít převážně o pultový prodej. Byl/a některý/á z vás na této pozici, nebo celkově na brigádě v Kauflandu? Všude čtu samé hrůzy, takže kdyby měl někdo nějaké pozitivní zkušenosti, byla bych moc ráda, děkuji :lol: :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9406
21.7.21 20:33

Já tam pracuju, a je to pobočka od pobočky. Co se týče lahůdek… Je to celkem náročné, není možné si jit odpočinout/zakouřit atd. Prostě zaprah furt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.7.21 20:34

@xsaleen a mohu se zeptat na ten pohovor? Na co se připravit, na co se ptají, jak to probíhá a tak? :)

• Citovat
  • Nahlásit
5074
21.7.21 21:53
@xsaleen píše:
Já tam pracuju, a je to pobočka od pobočky. Co se týče lahůdek… Je to celkem náročné, není možné si jit odpočinout/zakouřit atd. Prostě zaprah furt

no tak to na dalších místech také ne. Kolegyně si šla dnes chvíli odpočinout psychicky na 3 minuty na wc. Od rána bylo živo, jsme fakturantky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13995
21.7.21 21:58

Ako všade na brigáde ;) budeš určite celú dobu obsluhovať, zamestnankyne si budú chystať tovar. Dostaneš sa maximálne na wc a prestávku. Z pohovoru si ťažkú hlavu nerob, aspoň u nás je málo brigádnikov a berú všetko. Ak máš nejaké skúsenosti nezabudni ich spomenúť, budeš mať malé plus ak by tam náhodou mali na výber z brigádnikov. Čo sa týka správania, kolektív je všade iný a vždy sa nájde niekto protivný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.7.21 22:17
@Anonymní píše:
Zdravím, zítra jdu na pohovor ohledně brigády do Kauflandu, konkrétně by mělo jít převážně o pultový prodej. Byl/a některý/á z vás na této pozici, nebo celkově na brigádě v Kauflandu? Všude čtu samé hrůzy, takže kdyby měl někdo nějaké pozitivní zkušenosti, byla bych moc ráda, děkuji :lol: :srdce:

Proboha proč lahůdky, to tě ukecali? Tam to je nejhorší dřina, nikdo tam nikdy nevydrží dlouho. Tohle bych v životě nikomu nedoporučila, hrozná dřina lidi fakt hrozný, aby měli přesně, 10dk tak aby jsi snad krajela kolečko kolikrát na půl, strašnýho bordela všude. Po téhle pravovní zkušenosti už si z pultu ani nic nekupuji, fakt tam se dá prodat cokoli. Ve skladu nám kolikrát prošel salám, prostě se nakrají a prodá, však kdo to pozná že? Hlavně že si lidi myslí, že to je čerstvý. A ještě k tomu mi doma chlap furt říkal, že ze mě furt cítí ten salám, a po příchodu domů mi pak už ani nechtěl dávat pusu na uvítanou, tak jsem jim řekla, že končím, že ty lahůdky nemůžu dělat, no dali mě na doplnování a po půl roce jsem už měla svoji práci na stálo jinde. Doporučila bych ti, aby jsi se ozvala hned u pohovoru, že by jsi radši skládala konzervy na police, než, ty lahůdky, veř mi i pokladna je lepší. Pak dělat zelináře je dřina, protože bedny se zeleninou šileně váží, ale pořád je to čistější práce než na těch lahůdkách.

• Citovat
  • Nahlásit
1898
21.7.21 22:44
@Anonymní píše:
Proboha proč lahůdky, to tě ukecali? Tam to je nejhorší dřina, nikdo tam nikdy nevydrží dlouho. Tohle bych v životě nikomu nedoporučila, hrozná dřina lidi fakt hrozný, aby měli přesně, 10dk tak aby jsi snad krajela kolečko kolikrát na půl, strašnýho bordela všude. Po téhle pravovní zkušenosti už si z pultu ani nic nekupuji, fakt tam se dá prodat cokoli. Ve skladu nám kolikrát prošel salám, prostě se nakrají a prodá, však kdo to pozná že? Hlavně že si lidi myslí, že to je čerstvý. A ještě k tomu mi doma chlap furt říkal, že ze mě furt cítí ten salám, a po příchodu domů mi pak už ani nechtěl dávat pusu na uvítanou, tak jsem jim řekla, že končím, že ty lahůdky nemůžu dělat, no dali mě na doplnování a po půl roce jsem už měla svoji práci na stálo jinde. Doporučila bych ti, aby jsi se ozvala hned u pohovoru, že by jsi radši skládala konzervy na police, než, ty lahůdky, veř mi i pokladna je lepší. Pak dělat zelináře je dřina, protože bedny se zeleninou šileně váží, ale pořád je to čistější práce než na těch lahůdkách.

A kde kupuješ salámy? :mrgreen: Dělala jsem u lahůdek, ale jiná firma a všude je to stejné :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat