Brigáda v těhotenství, je to bezpečné?

108
2.12.20 14:00

Brigáda v těhotenství, je to bezpečné?

Ahoj, vlastně nevím jestli tento dotaz není hloupý.
Jsem konec 13tt, mám nabídku nastoupit na brigádu do jednoho malého obchůdku s kosmetikou a drogerií. Byla bych jen na pokladně, jednalo by se o 2-3dny v týdnu na 4hodinové směny. Žádné velké potíže nemám, jen mě pobolívá v podbříšku a občas chytají záda. Šly byste do toho? Na jednu stranu bych hrozně ráda šla přivydělat si a na druhou stranu mám paniku, aby se něco nestalo a já třeba nepotratila. Co jsem těhotná, tak to se strachem o sebe občas přeháním, dříve přeci ženský pracovaly až do porodu a neschopenky neměly :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5592
2.12.20 14:02

Představ si že lidi chodí v těhotenství i na 12tky do daleko náročnější práce, než sedět u pokladny..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2273
2.12.20 14:03

Dneska taky zensky pracuji takrka do porodu a neschopenku nemaji :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
349
2.12.20 14:05

Jo, prehanis, par hodin v drogerce na pokladně :lol: v klidu bez, po porodu budes ještě vzpominat jak to bylo fajn mezi lidma denně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5592
2.12.20 14:07
@Ernais píše:
Dneska taky zensky pracuji takrka do porodu a neschopenku nemaji :roll:

Ty co jsou hysterický ze budou sedět 3× v týdnu 4 hodiny u pokladny jo. :mrgreen: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4771
2.12.20 14:08

Já dělala v bille 12náctky až do 7mého měsíce… chtěla jsem dýl, to už manžel zakázal :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.20 14:10

Já jsem na dítě zůstala sama, takže jsem pracovala téměř do konce těhotenství a ještě fyzicky (těhotenství jsem před zaměstnavatelem tajila, protože jsem lezla i do výšek - 5-ti metrů, tahala těžké věci, pracovala na nohách i do noci, 12- ctky, atd…) a samozřejmě se nic nestalo. Vezmi si, že děti mívají feťačky, alkoholičky a ty ty děti vážně nešetří a taky nepotratí. Já bych vůbec neváhala a šla :palec: Protože jestli potratit máš, tak se to stane, ikdyž se celý nehneš z postele. Takže za mě bych do toho šla :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
16116
2.12.20 14:10
@Andriyss píše:
Ahoj, vlastně nevím jestli tento dotaz není hloupý.
Jsem konec 13tt, mám nabídku nastoupit na brigádu do jednoho malého obchůdku s kosmetikou a drogerií. Byla bych jen na pokladně, jednalo by se o 2-3dny v týdnu na 4hodinové směny. Žádné velké potíže nemám, jen mě pobolívá v podbříšku a občas chytají záda. Šly byste do toho? Na jednu stranu bych hrozně ráda šla přivydělat si a na druhou stranu mám paniku, aby se něco nestalo a já třeba nepotratila. Co jsem těhotná, tak to se strachem o sebe občas přeháním, dříve přeci ženský pracovaly až do porodu a neschopenky neměly :D

Proč bys nemohla 3× týdně čtyři hodiny pracovat u pokladny v drogerii? 8o 8o 8o
To jako druhá varianta je sedět až do porodu doma? 8o

Nebo k tomu máš ještě nějakou jinou práci, ke které by to bylo jako navíc? To bych pak dotaz chápala, takto nějak nerozumím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6007
2.12.20 14:11

Šla bych hned, jen mít hlídání pro ty tři satany :lol: Běž a užij si to, těch pár hodin je fajn :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8161
2.12.20 14:12

@Andriyss Pokud je těhotenství v pořádku pak ano…pokud bys krvácela a měla jiné problémy tak by tě Dr nechala doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20286
2.12.20 14:12

Uplne v pohode bych sla, snazsi praci, nez sedet 8 hodin tydne za pokladmou v malem kramku, uz si nedovedu predstavit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61700
2.12.20 14:17

Zdravé těhotenství práce neohrozí, proto se na mateřskou nastupuje až 6 týdnu před porodem.. Nebala bych se toho.. Ani v tomto období

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
316
2.12.20 15:01

Nějak si moc neumím představit, co by na tom bezpečného nebylo. Pokud jsi zdravá, těhotenství je v pořádku, tak proč ne. To by každá nastávající maminka měla proležet devět měsíců v posteli?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6142
2.12.20 15:05

Pracovala jsrm az do nastupu na mateřskou a to jsme měli zrovna účetní závěrku, takže jsem byla kolikrát v práci i 12h. Klidně bych šla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat