Reklama

Brigáda ve Švýcarsku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tarei
Povídálka 27 příspěvků 06.02.18 11:26
Brigáda ve Švýcarsku

Ahoj holky, je mi 18 a mám přítele ve Švýcarsku, přesněji v Zürichu. V létě, nejlépe na celý srpen bych tam chtěla vyrazit na nějakou brigádu, ale je opravdu těžké cokoli sehnat. Napadla mě au pair..bohužel hledají vždy minimálně na dva měsíce. Není tu někdo z vás kdo by věděl třeba o nějaké agentuře, nebo nebyla jste některá taky na brigádě, nebo nějaké stránky.. prostě cokoli. Budu vděčná za cokoliv!
Děkuju moc :)

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >