Brigada z domova,prace pri RD

Anonymní
4.3.21 12:54

Brigada z domova,prace pri RD

Ahoj maminky,

mate zkusenost s nejakou praci z domova? Ma predstava je prace s Pc-prepisy, neco nahravat, kontrolovat, opravovat, pisemne doplnovat..spise ne telefonovani a zadne nabizeni cehokoli.Ted delam jednu podobnou praci z domova, ale brzy mi bude koncit. Dostala jsem se k ni nahodne, nevim, co vse je dnes mozne, zname moc nemam, ze by mi neco nabidli. Hodne praci je take podvod, takze neco overeneho.Nebo nejake tipy, pod cim treba hledat(pojmy) praci(pozice)..na internetu.Vim,ze je snad mozne i doplnovat eshopy.Ev.kdyz ne prace z domova, tak co jste jeste delaly krome uklidu, doplnovani zbozi, letaku..Dite mi nikdo nepohlida, takze je ale pro me nej neco z domova. Pripadne diky za tipy.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
993
4.3.21 13:48

Jsem zvědavá na nabídky :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7440
4.3.21 14:15

Kdybych o něčem věděla, tak se o nabídku ucházím sama a možná většina zdejších mamin na rd. :mrgreen: Já občas vidím nabídku korekce textů, ale požadují vzdělání v oboru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7494
4.3.21 16:05

Co chces přepisovat a opravovat, když tvůj psaný projev je otřesný? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.3.21 16:19

@Cenarius Nemyslim si, ze muj psany projev je otresny. Neptala jsem se na hodnoceni sebe sama, ale na tipy na praci. Krasny den.

• Citovat
  • Nahlásit
7494
4.3.21 19:05
@Anonymní píše:
@Cenarius Nemyslim si, ze muj psany projev je otresny. Neptala jsem se na hodnoceni sebe sama, ale na tipy na praci. Krasny den.

V tom případě máš víc sebevědomí než soudnosti. Nediv se potom, že se nikdo neozve ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9256
4.3.21 19:57

@Cenarius Co je na jejím projevu otřesného?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46800
4.3.21 20:25

Tak na prepisy cehokoli na PC to neni. Neovlada zaklady psani. @Lendeš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9256
4.3.21 20:53

@matkabagristy Předpokládám, že píše na mobilu, navíc hovorově v diskuzi na netu. To není potřeba řešit nějaké mezery za čárkami a tečkami nebo stylistiku. Neznamená to, že by stejně psala v práci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.3.21 00:53

@Lendeš Ano, ano. Presne tak! Vy jste na to kapla! Pisi na mobilu a v diskusi, nepisi diplomku! Proto zde take oslovuji maminky a ne potencionalniho zamestnavatele! ;)

@matkabagristy A predstavte si, ze i tu diplomku jsem byla schopna napsat(na statni skole),take jsem psala clanky na verejny portal. Krome toho jsem pusobila nekolik let i jako soudni zapisovatelka -protokolujici urednik.

Jo a studovala jsem OA, takze zaklady psani mam v malicku a umim lepe nez kdokoli jiny.Mimo jine jsem uspesne slozila i statnice ze psani na stroji.Na stroji, nikoli na mobilu…!:)

Nehledam praci spisovatelky, da se delat i mene odborna prace tohoto charakteru, kterou delam i nyni a zamestnavatel je se mnou naprosto spokojen :)

Otresne psany projev vypada jinak. A takove projevy vidame i verejne od novinaru.

Mam pocit, ze nektere zenske maji potrebu porad nekoho hodnotit a zvysovat si tak sve ego.

Krasny den!

• Citovat
  • Nahlásit
46800
5.3.21 09:06

Mne je fuk, jak kdo pise na epipi. Ve svem uvodnim prispevku hledas praci, napr. prepisy na PC. Potencionalniho zamestnavatele jsi odradila.
Je to, jako bych ja napsala hledam mysto ucitelky cestiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat