BRIMNES Rám rozkl. pohovky/2 zásuvky, bílá

13.3.17 11:39

BRIMNES Rám rozkl. pohovky/2 zásuvky, bílá

Ahojte, chtěla jsem se zeptat jestli někdo nemáte zkušenosti tady s těmi postelemi z Ikei
http://www.ikea.com/…ts/00228705/

http://www.ikea.com/…ts/20320128/

Chceme si udělat obývák + ložnici dohromady a potřebujeme ušetřit místo, takže jsem uvažovala tady o tom, ale nevím jaká je kvalita :(, cena je docela levná…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

13.3.17 11:46

@martinkaaa89 Tu druhou (Flekke) máme doma měsíc (v bílé barvě), kupovali jsme ji jako postel pro dítě. Tváří se celkem bytelně, rozkládání je velmi snadné, jen se vysune. A teda montáž je pěknej opruz, je tam kolem 100 šroubů :lol:. Rošt je napevno, klasický „prkýnkový“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Any11
13.3.17 11:49

@martinkaaa89 Meli jsme Brimnes pro dceru, pro deti dobry, pro kazdodenni spani dospelych bych ji teda nedoporucovala.

• Nahlásit
  • Citovat
13.3.17 11:55

@Any11 můžu se zeptat proč? My chtěli původně postel ve skříni, ale stojí to docela dost peněz a to se mi dávat nechce a taky to je obyč lamino :(, takže jsem přemýšlela o něčem takovém… Pak tam mají tady tuto http://www.ikea.com/…ts/50080315/ , ale to se mi moc nelíbí to čelo no, ještě to mají jenom v bílé barvě, bojím se že to bude dost razit v místnosti :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.3.17 11:59

@barbuchablond a je to trošku o něčem ten materiál??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Any11
13.3.17 12:01

@martinkaaa89 My ji dali rodicum a uz dvakrat ji opravovali (nam se jednou urvali kolecka, jim se ted rozlomila nejak vnitrni cast), nema to poradny rost (jsou to fakt jen prkynka viz vyse), predstava, ze to kazdy den rozdelavam, tak si myslim, ze to nevydrzi. Kdyz jsou dve matrace na sobe, je to hrozne vysoke.. Proste jako pohovka pro navstevy je to ok, na kazdodenni spani to proste podle mne neni.

• Nahlásit
  • Citovat
13.3.17 14:08

My Brimnes máme, ale tu manželskou postel. Máme k tomu i to čelo s poličkama - super věc :palec: S postelí jsme spokojení, máme na ní tlusté pružinové matrace a spí se nám úžasně už rok. Myslím že hodně záleží na matracích. Problémy zatím žádné, nic nevrže. Materiál je prostě dřevotříska a lamino - za ty peníze nic jiného nejde čekat :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.3.17 14:08

Tak je to kombinace materiálů, ale celkem mě to příjemně překvapilo. Je to snad odýhované, takže by to mohlo něco vydržet. Rozhodně to nebyl při montování tak děsný papundekl jako botník, co jsme tam taky kupovali. My to máme jen jako jednolůžko, protože jsme chtěli bílou postel a tahle se nám líbila. 2 matrace na sobě by asi vypadaly dost divně a každý večer stěhovat matraci :roll:
S roštem problém nemám, já teda radši klasiku prkna a kvalitní matraci, aspoň to vydrží, až po tom budou děti lítat. Spí se na tom dobře, už jsem zkoušela :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.3.17 11:28

@Kočičí duše tak super :), mohu se zeptat kde a jaké matrace jste kupovali?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.3.17 11:30

@barbuchablond tak to jsem ráda, asi do ní půjdeme, co bychom zase chtěli za ty peníze že? Jako ono to je stejně všechno na jedno brdo :D, nebo šikovný manžel trošku poupraví :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.3.17 12:29
@martinkaaa89 píše:
@Kočičí duše tak super :), mohu se zeptat kde a jaké matrace jste kupovali?

Taky v Ikei, ale název už si nevzpomenu :think: Zkoušeli jsme na prodejně všechny a tyto nám vyhovovaly nejvíc. Tak taky zkuste, uvidíte jaké sednou vám :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama