Bříško mezi 6-7 týdnem dvojčátka?

Anonymní
20.9.21 15:14

bříško mezi 6-7 týdnem dvojčátka?

Dobrý den chtela bych se zeptat… čekám dvojčátka jak má být bříško velké mezi 6-7 týdnem… řekla bych že ro na me jde uz hodně poznat…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
538
20.9.21 15:16

Jestli myslíš 7tt to jsem ani nevěděla, že dvojčátka mam :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64749
20.9.21 15:16
@Anonymní píše:
Dobrý den chtela bych se zeptat… čekám dvojčátka jak má být bříško velké mezi 6-7 týdnem… řekla bych že ro na me jde uz hodně poznat…

Záleží i, po kolikáté jsi těhotná.. potřetí jsem měla pupek od 7 TT takový, že si všichni mysleli, že už je porod na spadnutí :mrgreen: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35744
20.9.21 15:22
@Anonymní píše:

Někdy si najdi, jak velké je „dvojčátko“ v sedmém týdnu. Jsi jen nafouklá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.9.21 15:23

No je to moje první tehotenstvi, jsou to dvojvajecna dvojcata a ty se prý poznají brzi mam to potvrzené od doktora… ale opravdu mi přijde že ro bříško mám velké :D

• Citovat
  • Nahlásit
3394
20.9.21 15:25
@Anonymní píše:
No je to moje první tehotenstvi, jsou to dvojvajecna dvojcata a ty se prý poznají brzi mam to potvrzené od doktora… ale opravdu mi přijde že ro bříško mám velké :D

Ver, ze jsi jen nafoukla, bricho ti zacne rust tak mozna za 2 mesice

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23017
20.9.21 15:26

Embrya mají pár milimetrů, děloha není roztažená. Jsi jen nafouklá, nemáš těhotenský břicho. V 6tt jsem s dvojčatama neměla žádný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.9.21 15:30

@Janli dekuji, jen mě to zajímá, právě ale každý mi říká ze je to na mě vidět… no možná sem opravdu nafoukla a jw pravda ze ro mozna budou i nejka ta kila na vic vždy sem byla hubená tak se jim snazim dopravat vse na xo mají chuť :) :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23017
20.9.21 15:34

Ty to v 7tt už oznamuješ? To jsi celkem odvážná… Vidět to na tobě není, to buď ujištěná..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35744
20.9.21 15:35
@Nikolka272 píše:
@Janli dekuji, jen mě to zajímá, právě ale každý mi říká ze je to na mě vidět… no možná sem opravdu nafoukla a jw pravda ze ro mozna budou i nejka ta kila na vic vždy sem byla hubená tak se jim snazim dopravat vse na xo mají chuť :) :lol:

Věř, že na tobě dvojčata vidět budou. Ale teď jsi prostě nafouklá. Mají pár milimetrů!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64749
20.9.21 15:36
@Anonymní píše:
No je to moje první tehotenstvi, jsou to dvojvajecna dvojcata a ty se prý poznají brzi mam to potvrzené od doktora… ale opravdu mi přijde že ro bříško mám velké :D

Tak to jsi pak jen nafouklá.. poprvé jsem měla břicho až tak v 7 měsíci a to ještě malinkate.. hlavně mazat, strie jsou sviňa :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.9.21 15:37

Neoznamila sem, rikam ze lidi si všimli sami nikomu sem o sem to neřekla tak se ptám zda je to normalni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35744
20.9.21 15:38
@Nikolka272 píše:
Neoznamila sem, rikam ze lidi si všimli sami nikomu sem o sem to neřekla tak se ptám zda je to normalni

A to jsi jim hned opáčila, ano, jsem těhotná? Kým se to obklopuješ, když mají potřebu komentovat nafouklý pupek? Živíš se modelingem a fotíš prádlo? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10009
20.9.21 15:40
@Anonymní píše:

Břicho má každá jinak velké…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.9.21 15:41

@Russet vy nemáte rodinu která vás zná a ví jak vypadáte? Já ano tak si myslím ze je ro normani ze lide ve vašem okolí si všimnou ze se svama neco děje nemyslíte?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat