Bříško v prvním měsíci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veuča15
Povídálka 34 příspěvků 23.02.17 18:01
Bříško v prvním měsíci

Zdravim maminky, mám otázečku. Byla u mě kamarádka a když viděla moje břicho, ptala se mě zda jsem těhotná. A otázka zní, je možné aby šlo bříško vidět v prvním měsíci?

Reakce:

Avocado123
Zasloužilá kecalka 503 příspěvků 23.02.17 18:04

Rozhodne ne těhotně kvůli miminku. Mozna nafouklé břicho od plynu.

Uživatel je onlineTaky jedna
Extra třída :D 11918 příspěvků 23.02.17 18:05

V prvním měsíci fakt ne, podle břicha. Ale často jde poznat, že je žena těhotná, dřív, než jí vyleze břicho. Prostě vypadá jinak. Těhotně :nevim:

Popokatepetla
Závislačka 3147 příspěvků 23.02.17 18:06
@Taky jedna píše:
V prvním měsíci fakt ne, podle břicha. Ale často jde poznat, že je žena těhotná, dřív, než jí vyleze břicho. Prostě vypadá jinak. Těhotně :nevim:

Taky u mě jedna kamarádka takhle těhotenství odhalila, ještě když jsem žádné břicho neměla. Prý to na mě bylo uplně vidět, že jsem „v jinym stavu“

Niny
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 23.02.17 18:06

Prvni mesic, tzn. do 4. tydne…? Ne!
Obcas slycham, ze po 4-5. tydnu byvaji zeny nafoukle. Pak by mohlo byt neco jak brisko videt… Ale leda z toho nafouknuti.

Uživatel je onlineTaky jedna
Extra třída :D 11918 příspěvků 23.02.17 18:07
@Popokatepetla píše:
Taky u mě jedna kamarádka takhle těhotenství odhalila, ještě když jsem žádné břicho neměla. Prý to na mě bylo uplně vidět, že jsem „v jinym stavu“

Jo, někdo je na to vnímavější. Moje mamka to třeba poznala několikrát, často dřív, než to dotyčná vůbec sdělila okolí. Ale všechny o tom tedy věděly, myslím, že právě i to vědomí že je žena těhotná, jí změní výraz ve tváři a asi i chování a to pak lze nonverbálně zachytit.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31654 příspěvků 23.02.17 18:07

V prvnim urco ne, na jeho uplnym konci nejdriv zjistujes tehotenstvi.ve druhym to na me par lidi taky poznalo, u druhego a tretiho ditka.

Veuča15
Povídálka 34 příspěvků 23.02.17 18:09

Já ji to říkala, že jsem jen dobře napapaná, ale když mi to řeklo více lidí tak jsem se nad tím na chvíli zamyslela.

Martina D.
Ukecaná baba ;) 1779 příspěvků 23.02.17 18:13
@Veuča15 píše:
Já ji to říkala, že jsem jen dobře napapaná, ale když mi to řeklo více lidí tak jsem se nad tím na chvíli zamyslela.

A jsi teda těhotná nebo ne? :-)

Veuča15
Povídálka 34 příspěvků 23.02.17 18:14

To právě ještě nevím :-D už několikrát jsem si chtěla ráno udělat test když přítel odešel do práce, ale pokaždé jsem to zazdila :-D

Aletheia
Kelišová 6323 příspěvků 23.02.17 18:20

:lol: :lol: jistě že ne, ještě to není ani zformované, má to velikost zrnka rýže. Z čeho by se to břicho udělalo. Dítě břicho nedělá tak do cca minimálně 15 týdne. Do té doby jsou to nafouknutá břicha protože to hormony udělají nebo je matky vyskrkují na fotkách a radují se z toho :mrgreen:
Větší břicho máš možná z toho žes dneska ještě nebyla kakat :mrgreen:

Uživatel je onlineTunrida
Hvězda diskuse 47891 příspěvků 23.02.17 18:22

Někdo to pozná. Sestřenka byla v těch prvních týdnech jak v šestým měsíci :lol: Ale ona byla taky po ivf, tak něco byly hormony. U někoho se to projevuje jiným vizuálním vzhledem. Já to u prvního poznala taky sama na sobě ještě bez testu. Nebo teda měla jsem ten pocit, nevsadila bych si na to :lol:

Avocado123
Zasloužilá kecalka 503 příspěvků 23.02.17 18:22

Měla jsem v praci jednu holčičku a ta se me ptala jestli mam v brisku miminko, kdyz ho mam tak veliký. To bylo rok skoro rok pred otehotnenim ????

Sofie2013
Ukecaná baba ;) 2251 příspěvků 23.02.17 18:41

Tak v prvním měsíci to jsi max dva týdny od oplodnění, to opravdu podle břicha poznat nejde. Můžeš být akorát nafouklá nebo dobře najezená. Ale já třeba taky poznala těhotenství na dvou kamarádkách velmi brzy, ne podle břicha, ale byly prostě takové rozzářené :)

Ceblma
Stálice 74 příspěvků 23.02.17 20:57

Na mě to bylo poznat až v 5 měsíci, ale to jsem spíš vypadala, že jsem nacpaná

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Tichá válka mezi Plíškovou a Borhyovou? Snaží se navzájem trumfnout?

Zuří mezi Lucií Borhyovou a Karolínou Plíškovou nevyslovená válka? Vypadá to... číst dále >

Bizár dne: Bývalí reprezentační brankáři Hašek a Čech se mají moc rádi

Oba nastupovali v dresech české reprezentace, oba byli světově uznávanými... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >