Britax B-Agile4 nebo Valco Baby Snap 4?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
anetka89
Povídálka 40 příspěvků 02.11.14 23:17
Britax B-Agile4 nebo Valco Baby Snap 4?

Zdravím, prosím vás mohl by mi někdo poradit který kočárek je lepší sporťák? jestli britax b-agile 4 nebo Valco baby snap 4? nemohu se rozhodnout. výhody nevýhody. Nekopání do brzdy, apod. Syn je celkem veliký, tak potřebuje prostor, aby i se zimním fusakem byl bez nějakého velkého „mačkání“ ;) Jedna podmínka kočárku, aby se vešel do malého kufru u auta. děkuji moc všem za rady. Anetka

Jak maminky hodnotí Valco Baby Snap 4

Reakce:
my_nickname
Ukecaná baba ;) 1417 příspěvků 02.11.14 23:59

Pro me bylo rozhodujici, ze britax se sklada vnitrkem (prostor, kde prcek sedi) ven, v kufru by se mi uspinil a je tezsi..ty dve kila tam jsou znat.

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 03.11.14 01:01

@anetka89 mně by vadila síťka v prodloužení boudy u Britaxe. Plus Snap je lehčí. U snap navíc vím o možnosti dokoupit zadní nafukovací kola. Snap je opravdu lehký, až mě překvapil!!

Kelsey
Hvězda diskuse 45373 příspěvků 03.11.14 06:54

Záleží jak máš velké dítě, my byli tento týden zkusit ten valco snap 4, strašně se mi líbil.
Ovšem náš 1,5r. je celkem veliký, vypadá tak o rok starší a pro něj je valco malý.
Vypadá v něm jak vyrostlý student, neměl místo na sezení pořádně.
Takže jsme to zavrhlí, že je to prostě kočárek pro drobnější děti, ale je krásný, je lehký a splňuje vše co od kočáru očekávám, škoda že máme doma takového golema.
Britax jsme chtěli jít taky zkusit, ale nenašli jsme ani v jednom obchodě.

doumi
Kelišová 5011 příspěvků 03.11.14 09:16

Taky jsem se rozmýšlela mezi těmito adepty a vybrala jsem nakonec Valco. Jsem spokojená, prcek taky :) Je lehoučký, snadno ovladatelný, do tyčky nekopu (mám 174 cm a vcelku dlouhý krok). Líbí se mi polohování zádíček na „šňůrce“. Parádní je prodlužovací boudička. Jen mám ještě starý model bez polohování nohou, u nových modelů je od výrobce polohování.

anetka89
Povídálka 40 příspěvků 03.11.14 11:25

No já mám 175cm tak to by mělo být v pořádku aspoň doufám. narychlo jsem si koupila sporťák abych malého netahala (má přes 11kilo) a z kopání do brzdy šílím pokaždé když někam jdu. :( myslela jsem že bude v pohodě ale nevyhovuje mi a syn je v něm „napasovaný“ vzhledem svou velikostí co má :)

Ladie
Závislačka 4656 příspěvků 08.11.14 08:10

Ony jsou ty kočárky opravdu skoro stejné. Kamrádka měla Valco, já jsem měla Britax a v porovnání na 95% to samé (rozměry, kolečka, košík, polohování, prodlužovací stříška, okýnka, madlo…). Shrnula bych to tak, že Valco je lehčí na úkor materiálů (je to prostě tenký šusťák), které jsou u Britaxu mnohem kvalitnější.

anetka89
Povídálka 40 příspěvků 09.11.14 09:05

A zeptám se Ladie u toho britaxu byla stříška v pohodě? myslím to prodloužení, tam je přeci jen síťka, u Valca neprofoukne ani nesvítí sluníčko..díky

Ladie
Závislačka 4656 příspěvků 09.11.14 10:11

@anetka89 naprosto v pohodě. Já jsem to prodloužení použila asi 2×, když jooo hodně svítilo sluníčko (je tam černá síťka, takže proti sluníčku jako dělaná). Jinak stříška krásně kdyje i tak, takže prodloužení jsem neměla potřebu používat :nevim:

anetka89
Povídálka 40 příspěvků 09.11.14 12:35

No valco je sice lehčí ale na živo mě popravdě moc nenadchl ten materiál. takový papundekl :) s prominutím. a u britaxu mi láká že tam není ta brza spojená. ale zase když se prý složí je to jakoby vnitřkem kde mimi sedí -takže se ušpiní…ještě jedna otázka britax má nánožník v ceně nebo ne a pláštěnku?

Ladie
Závislačka 4656 příspěvků 09.11.14 13:55

@anetka89 nene, u Britaxu není nic v ceně (teda asi záleží na obchodě, kde budeš kupovat.
Popravdě - já nánožník nikdy nepoužívala. Nejen u Britaxu, ale ani u jiných sporťáků :nevim: Stačil teplý fusak :nevim:

Ladie
Závislačka 4656 příspěvků 09.11.14 13:58

Já osobně bych Valco nechtěla ani zadarmo :? Kór když každý druhý kočárek, co potkám, je právě Valco :?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Pohřeb Věry Bílé: Bendig poslal polibky, průvod lidí míří na hřbitov

Dnes od 10.45 hodin probíhá pohřeb romské zpěvačky Věry Bílé, která nedávno... číst dále >