Reklama

Britax B Dual - bezpečnostní pásy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PerličkaM.
Povídálka 39 příspěvků 28.01.17 10:15
Britax b dual - bezpečnostní pásy

Ahoj holky,
chci se zeptat kdo máte zkušenosti s tímto kočárkem nebo podobným typem. Koupila jsem z druhé ruky celkem v dobrém stavu, teprve zkoumám co a jak. Paní jsem se ptala na kde co, přesto jsem si nevšimla, že u sportovní korbičky je jen trojbodový bezpečnostní pás. Mě to nepřipadá v dnešní době normální, tak mě to ani nenapadlo. Značka odpovídá a vypadá to tak od výroby. Nevím, co s tím, zda je toto běžné, když to tak koupíte, jestli se dají třeba nekde sehnat ty pětibodové, které by šly upevnit předpokládám na ty kolečka, které jsou u pásů. Prosím poraďte, jestli jste to tak měli někdo a co s tím. Děkuji.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

kotyk
Echt Kelišová 7843 příspěvků 28.01.17 10:52

B-Dual měl pětibodovky. Nejsou ty horní šouplé za potah za těma dírama na protažení?

PerličkaM.
Povídálka 39 příspěvků 28.01.17 12:21

@kotyk Právě že ne a navíc by to tam ani nebylo jak chytit. Z vrchní části toho čudlíku tam nejsou žádné otvory. Jsou jiné, než pásy u přídavného sedátka. Ty jsou normální pětibodové.

PerličkaM.
Povídálka 39 příspěvků 28.01.17 12:30
:nevim:

kotyk
Echt Kelišová 7843 příspěvků 28.01.17 17:50

@PerličkaM. Pošli fotku. Jinak dá se to řešit extra kšírama do kočárku. http://www.eshopbaby.cz/…emodre-6m-1/?…

PerličkaM.
Povídálka 39 příspěvků 29.01.17 21:03

Tak fotka nejde nahrát nevím proč. Nicméně pásy jsou pevně našité a nejdou vyndat, takže je nemůžu ani vyměnit za 5-bodové, jen tam můžu dát ten postroj za kolečka. Musím říct, že jsem na sebe hodně naštvaná, že jsem si toho nevšimla hned. Paní jsem psala a prý to v této verzi (3-bodové pásy) koupila a stačilo jí to. Samozřejmě mi o tom zapomněla říct. Dnes jsem našla svůj starší postroj do kočárků, tak snad aspoň ten pomůže…

kotyk
Echt Kelišová 7843 příspěvků 29.01.17 21:55

@PerličkaM. Má to sedátko někde nějaký nápis? B-Dual je už z doby, kdy platila jak v USA, tak EU bezpečnostní norma, která neumožňuje výrobu a prodej kočárků s tříbodovým bezpečnostním pásem. Jukni sem http://www.bestbuggy.co.uk/…y-bestbuggy/

Je ta sedačka naklápěcí nebo se dají polohovat záda samostatně?

PerličkaM.
Povídálka 39 příspěvků 30.01.17 11:46

Záda se polohují samostatně. Na pásu přišitém k sedačce je nápis Britax. Nahoře jsou otvory pro pětibodové pásy, které by tam ale nešly dát, protože je to dole i po stranách přišité ty tříbodové. Značka tedy odpovídá. Jediné, co mě napadlo, že do kočárku byla vložena starší sedačka z jiného typu Britaxu, která tu sedí. Jinak fakt už nevím… :nevim:

Uživatel je onlineOrnwen
Závislačka 4235 příspěvků 1 inzerát 30.01.17 11:48

@PerličkaM. pokud tam jsou otvory, tak tam ty pásy někde jsou. Nemám b-dual, mám b-motion, ale v zádech je deska, ve které jsou taky otvory a když chci pásy posunout, musím to protáhnout úplně skrz. Takže látka, deska, látka. Nejsou tam někde schované?

kotyk
Echt Kelišová 7843 příspěvků 30.01.17 17:26

@PerličkaM. Jak píše @Ornwen, jestli jsou tam díry, byly tam i pásy. Ty horní pásy jdou normálně navléknout a zase vyvléknout na ty spodní tříbodovky. Obvykle jsou u Britaxů připevněné ke kostře a dají se vysunout za ten potah těma dírama. Ještě jednou jukni pod potah, jestli tam někde nejsou a nejdou vytáhnout ven. Kdyby tam nebyly, tak napiš do Britaxu.

PerličkaM.
Povídálka 39 příspěvků 30.01.17 20:09

Haló vždyť jsem už dávno psala, že mi paní sama potvrdila, že pásy jsou tříbodové. To si vážně myslíte, že jsme obě tak blbé, že bychom ty pásy v kostře nenašli nebo ani nehledali? Já tady neřeším, jestli ty pásy jsou tříbodové, já vím, že jsou. Chtěla jsem jen vědět, jestli se někdo setkal s podobným problémem u tohoto či podobného kočárku, a jak to řešit. Proč to tak je to nevím a už se to asi ani nedozvím…

Uživatel je onlineOrnwen
Závislačka 4235 příspěvků 1 inzerát 30.01.17 20:54

@PerličkaM. ale to by je fakt musel někdo ustříhnout (takže by to bylo vidět). Protože prostě nemají být tříbodové. Tečka.
Jako já ty ramenní taky moc nepoužívám, tak by mě právě nepřekvapilo, kdyby je někdo zastrčil, aby dítě netlačily.
Třeba u našeho to ani na sponě nepoznáš, že jsou 5 bodové. Protože ty ramenní se nasouvají na ty okolo pasu a jen ty se zastrkují do spony, co je přidělaná mezi nohama.

mne taky pani u jednoho kočárku tvrdila, že nemá aretaci při složení. A má, jen byla zatuhlá a je ulomený kousek, kterým se to povoluje… prostě je už několikátý majitel a už to tak dostala, třeba.

PerličkaM.
Povídálka 39 příspěvků 30.01.17 21:42

Tak teď mě fakt mrzí, že ty fotky nejdou fakt nahrát, jinak by jste sama viděla, jaké je to zapínání uprostřed a že by tam ty pětibodové pásy prostě ani nešli dát a vypadá to jinak, než pásy u spodní sedačky. Nevím už jak to vysvětlit. No zkrátka tam ty pásy nejsou, i když vám to asi připadá neuvěřitelné…

kotyk
Echt Kelišová 7843 příspěvků 30.01.17 21:54

@PerličkaM. Ten kočárek se nikdy s tříbodovými pásy nedělal. Takhle vypadá origoš http://fixmypram.co.uk/…harness.html Jediné, co mě napadá, že je prostě někdo olámal.

Uživatel je onlineOrnwen
Závislačka 4235 příspěvků 1 inzerát 31.01.17 06:41

@PerličkaM. Hele, takhle vypada stará (!) Prezka na britaxech http://www.mummymummymum.com/…SC_01381.jpg
Ty ramenni pasy-spony, se nasouvaji na ty nocni, takze prezka ma jen dve diry a uchyceni dole.
Skoda, ze ti nejdou ty fotky. Hrozně by me red zajimalo, co se s těmi pasy mohlo stat (jsem. v tomhle hrozna :oops: )

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama