Britax B - motion 3 plus - vaše spokojenost po delším používání?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.19 16:33
Britax B-motion 3 plus - vaše spokojnost po delším používání?

Ahoj, moc prosím, máte některá už více odzkoušený tento kočárek? Ptám se záměrně na pluskovou verzi. Jak se jezdí v horším terénu, ve sněhu? Co jízda MHD, nájezdy na obruvníky, nákupy s tímto kočárkem (jak projede mezi regály) a další hodnocení z běžného užívání? A hlavně, vejde se vám do výtahu a do předsíně v bytě? A co skládání do auta? A jak velké dítě se vám tam vejde? Našla jsem, že opěrka má jenom 46cm, to mi nepřijde moc…jiné kočárky mají 49-52cm, tak i k tomu bych se ráda zeptala. A řešili jste páskem plný sed? Díky moc :mavam:

Reakce:
Káťa19
Echt Kelišová 8877 příspěvků 18 inzerátů 20.01.19 17:00

Tady jsou nejake recenze, jinak ja mam nepluskovou verzi a vejdu se v pohode vsude, mam pasek pro uplny sed.
 https://www.emimino.cz/…sti/hledani/?…

Káťa19
Echt Kelišová 8877 příspěvků 18 inzerátů 20.01.19 17:02

V terenu se jezdi dobre, kvuli tomu jsem ho porizovala :palec: ale je to takovy plastovy kocar, treba to madlo neni moc dobre vychytane, nesmis zvedat za madlo velkou zatez, je to jen plast na dvou sroubech

Nudlaben
Kecalka 121 příspěvků 08.02.19 07:28

Mela jsem b-motion 3 plus a sel hnedka pryc, kocarek byl nestabilni, hlavne v terenu,ale i v mhd jak se naklanel do zatacek. Manzel je vetsi a delsi krok ma a slapal na kolecka. Vsichni ho vychalovali tak jsme zaky koupili sportak, ale velke zklamani. Jestli mas nekoho ve svem okoli a ma kocarek tak af ti pujci at muzes vyzkouset.Zalezi pokud chces teren opravdovy teren ne cyklostezku tak tento kocarek urcite ne. Je lepsi opravdu zainvestovat. :D

Káťa19
Echt Kelišová 8877 příspěvků 18 inzerátů 10.02.19 10:08

@Nudlaben ahoj, i špatná recenze je užitečná, mohla bys prosím svůj postřeh zkopírovat i sem do recenzí ?
díky :kytka: za ostatní maminky, co se budou rozhodovat

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.02.19 00:45

@Káťa19 @Nudlaben Já tomu teď nerozumím. Je tedy vhodný do terénu nebo ne? :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.02.19 00:47

@Nudlaben Terénem nemyslím cyklostezku :D …myslím tím sem tam polní cesta, lesní cesta, štěrk, kamení, ale i kočičí hlavy a rozkopané ulice.....Chceme kočárek na výlety, ne do OC (i když pro někoho žel výlet znamená OC, ale to se nás netýká)

Káťa19
Echt Kelišová 8877 příspěvků 18 inzerátů 15.02.19 07:44
@Anonymní píše:
@Káťa19 @Nudlaben Já tomu teď nerozumím. Je tedy vhodný do terénu nebo ne? :D

Proc anonymne?
Za me ano, ja s nim nemam zadny problem, jezdime na ryby, louky,lesy…ale nezkusila jsem kocarek za 20tis. Chapu,ze tam rozdily budou. Nicmene v teto cenove relaci muzu urcite doporucit, jedine co bych vytkla, ze je hodne casti z plastu. Ale projeli jsme zatim vsechno a kdyz jsou dobre nafoukla kolecka, tak nikde nezataci.

Káťa19
Echt Kelišová 8877 příspěvků 18 inzerátů 15.02.19 09:01

jinak tady máš diskuze o kočárcích do terénu ;)
 https://www.emimino.cz/…renu-326253/

https://www.emimino.cz/…renu-314203/

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >