Reklama

Britax B motion 4 - jak sundat zadní kolečka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Rezii
Zasloužilá kecalka 836 příspěvků 06.10.18 12:16
Britax B motion 4 jak sundat zadní kolečka

Prosím poraďte mi, potřebuju Britaxu B motion 4 sundat všechna kolečka, ale jdou mi jen přední, ty jsou jednoduché, to se procvakne ten čudlík jako byd každým z nich, ale na zadní jsem nepřišla a ani to nenašla v návodu, díky!!!

Reklama

Reakce:

kotyk
Echt Kelišová 7948 příspěvků 06.10.18 12:33

Na spodní straně pod pérováním je taková pacička, kterou je třeba povytáhnout a kolo se uvolní.

kotyk
Echt Kelišová 7948 příspěvků 06.10.18 12:36

A v manuálu je to sekce 3.13 strana 92.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >