Britax First Class Si 0-18 nebo Chicco Zenith 0-18?

Anonymni
27.1.08 21:31

Britax First Class Si 0-18 nebo Chicco Zenith 0-18?

Jako v názvu tématu, poradíte mi někdo kterou sedačku si vybrat? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2237
27.1.08 21:43

Mame Zenith a jsme spokojeni, ale zalezi na delce ditete. My ji porizovali, protoze dcera vyrostla z vajicka v osmi mesicich a nechteli jsme ji jeste davat po smeru. Ale ve trech letech je ji uz mala a mame tam mladsi dceru. Je proste mensi nez sedacky 9-18 kg. Takze bych se soustredila i na tu delku. Jinak je tam jeste trosku slozitejsi upinani do auta nez u tech sedacek 9-18kg, ale jen o minutku.

Ted jsem jeste koukla na ten Britax a prijde mi lepsi. Zkusenost s nim ale nemam. Soudim tak, jen podle informaci z netu.

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2104
28.1.08 09:18

My máme Britax a Sebík je moc spokojen. Máme jí asi od jeho 5 ti měsíců. Neměl ještě 9 kg, ale do vajíčka se už nám nevlezl. Vozíme ho proti směru. dá se polohovat, ale jak u vajíčka to není. Doporučuji najít specializovanou prodejnu autosedaček a osobně vyzkoušet a dát i na pocity dítěte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2318
28.1.08 10:54

Ahoj,

já bych spíš dala na výsledky nezávislých testů, např. v těchto: http://www.adac.de/…itze/tab.asp?… se ani jedna z nich nevyskytuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7138
28.1.08 12:32

Pokud chcete jít do kategorie 0-18 tak z nich je lepší Britax first class, ale výždy je lepší jít cesdtou vajíčko 0-13, a potom sedačka 9-18, oni ty 0-18 jsou menší a brzo z nich dítě vyroste.
A před koupí rozhodně vyzkoušet v autě, u některých aut jsou totiž kŕatší pásy a tyto sedačky se pak nedají zapnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama