Britax řada GO - středové madlo - vadí, že nejde vyklopit?

Anonymní
7.1.19 21:44

Britax řada GO - středové madlo - vadí, že nejde vyklopit?

Ahoj,

ráda bych se zeptala, jestli vám vadí u kočárků Britax z řady GO, že nejde odklopit madlo před dítětem? Chápu, že je sporťák nižší, kvuli stabilitě a právě jsem myslela že i kvuli tomu, aby mohlo dítě vystupovat/nastupovat samo. Ale potom jsem zjistila, že to nemůže, protože je tam to madlo. Tak mě to trochu zkřížilo plány, protože jsem myslela, že jsme konečně vybrali kočárek. Jak to vnímáte?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7542
7.1.19 22:42
@Anonymní píše:
Ahoj,ráda bych se zeptala, jestli vám vadí u kočárků Britax z řady GO, že nejde odklopit madlo před dítětem? Chápu, že je sporťák nižší, kvuli stabilitě a právě jsem myslela že i kvuli tomu, aby mohlo dítě vystupovat/nastupovat samo. Ale potom jsem zjistila, že to nemůže, protože je tam to madlo. Tak mě to trochu zkřížilo plány, protože jsem myslela, že jsme konečně vybrali kočárek. Jak to vnímáte?

Já tedy tenhle kočárek neznám, ale kdybych neměla odklopné madlo, tak malého nedostanu někdy do kočárku, když se zabejčí. Musím ho pokaždé odklopit a malého do kočáru natlačit, vzpíná se. Je mu 14 měsíců :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4296
7.1.19 23:35

To by mi vadilo, sice mám taky jiný kočár, ale se zapnutým madlem se tam dítě strká docela blbě, o to víc, když nechce zrovna moc spolupracovat :lol: Taky teď v zimě je to mnohem pohodlnější, „zastlat“ dítě a pak nacvaknout madlo přes fusak nebo deku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
121
8.1.19 00:18

Já mám starší Brio go, ale vypadá úplně stejně. Nijak mi to nevadilo u obou dětí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama