Britax Römer king II LS - BATERIE

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
alliena
Povídálka 39 příspěvků 30.11.18 21:54
Britax Römer king II LS - BATERIE

Ahoj. Dnes nám přišla sedačka, kde je kontrolka, co má pomáhat při nastavení pásu. Kontrolka tam je, kabely taky, ale nemám kam vložit baterie :think: má někdo tuto sedačku?

Reakce:
katyna1984
Zasloužilá kecalka 583 příspěvků 30.11.18 21:57

@alliena my je tam uz měli, schválně jsem se na to ptala v obchodě, kde jsme kupovali, paní ji má také a prý za roky používání stále funguje bez výměny čehokoliv

alliena
Povídálka 39 příspěvků 30.11.18 21:59

@katyna1984 a kde? Sundala jsem potah po celé sedačce a nikde není nic, kam bych ty baterie vložila

alliena
Povídálka 39 příspěvků 30.11.18 22:01

@katyna1984 a kontrolka nesviti, takže tam žádné nejsou, asi mi poslali nějaký špatný kus :zed:

katyna1984
Zasloužilá kecalka 583 příspěvků 30.11.18 22:03

No já to nezkoumala. Prostě sedačka přišla připravena k použití. Začne to svitit v momentě, kdy do ní posadite dítě a dáte mu pásy. V ten moment se rozsviti kontrolka červeně. Ve chvili, kdy je správně dotáhnete, zacinka a rozsviti se zeleně.

alliena
Povídálka 39 příspěvků 30.11.18 22:09

@katyna1984 nám to nefunguje, koukala jsem i do návodu a tam je to ukázaný, kde by to mělo být, ale já tam nic nemám :/ v pondělí si tam zavolám tedy

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Peče, vaří a skvěle vypadá: Rosická je největší trefou slavného fotbalisty

Radka Kocurová (37) je velmi prozíravá žena. Kromě toho, že s léty neztrácí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >