Kočárky - Britax vs Valco snap vs. Joie literax?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

choco late
Povídálka 23 příspěvků 16.04.18 13:22
Britax vs Valco snap vs. Joie literax?

Dobry den. Vybiram sportak jsem z toho trochu nestastna nejak nevim treba poradite. V situ uvizly vyse zminovane…potrebuji castecne terenni jezdime vsude dobre skladny, polohovani do lehu, nemusi byt velky ulozny kos to jsrm nikdy nepotrebovala a cena by se mela pohybovat plus minus 5tis…ty sportaky terenni s nafukovacimi koly jsou cenove vys tak premyslim ktery v teto cenove relaci bude i trochu odpruzeny a ditko nebude totalne vydrncane…jo a ma to byt pro vetsi dite…tak aby chvili vydrzel…
Dekuji za kazdou radu pripadne porovnani.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

chaela
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 16.04.18 13:26

Ahoj, pokud chceš něco odpruženého částěčně do terénu, tak určitě ne Valco. Jako projede toho hodně, ale dítě je naklepaný, jak řízek. Sněhem nebo blátem se jet nedá. dpruženej není vůbec. Jeho hlavní výhodou je váha a skladnost. Ale i při jeho 6 nebo kolika kilech ho s děckem, nákupem, náhradním oblečením, dvěma motorkama a bábovkama do MHD nevytáhnu.

zuzik321
Povídálka 38 příspěvků 4 inzeráty 16.04.18 13:41

Ahoj ja mam valco 4kolku s nafukovacimi koly. Stal asi 8tis.ale nemuzu si ho vynachvalit. Lehoucky, skladny, polohovatelny. Jezdime na prochazky do lesa a nema problem s terenem. Jediny co je blby je, ze kdyz je bahno nabali se pod ty predni blatniky. Musim to cistit kazdou chvili jinak se kolecka netoci. Ale to se mi stavalo i u predeslyho kocaru. I tak je kocar skvelej.

Janina_81
Ukecaná baba ;) 1941 příspěvků 16.04.18 13:42

Máme Joie, teda ale Muze, jako golfáče dobrý, jako sporťák nic moc. Do terénu to je za cenu naklepaného dítěte, a taky na velké dítě to moc není, mám 2 leťáka, 93 cm a už od léta má hlavu na úrovni (teď už přes) tu horní trubku.

choco late
Povídálka 23 příspěvků 16.04.18 14:14
@chaela píše:
Ahoj, pokud chceš něco odpruženého částěčně do terénu, tak určitě ne Valco. Jako projede toho hodně, ale dítě je naklepaný, jak řízek. Sněhem nebo blátem se jet nedá. dpruženej není vůbec. Jeho hlavní výhodou je váha a skladnost. Ale i při jeho 6 nebo kolika kilech ho s děckem, nákupem, náhradním oblečením, dvěma motorkama a bábovkama do MHD nevytáhnu.

Dekuji ten tedy ne…mate bez nafukovacich kol ze…?

choco late
Povídálka 23 příspěvků 16.04.18 14:15
@zuzik321 píše:
Ahoj ja mam valco 4kolku s nafukovacimi koly. Stal asi 8tis.ale nemuzu si ho vynachvalit. Lehoucky, skladny, polohovatelny. Jezdime na prochazky do lesa a nema problem s terenem. Jediny co je blby je, ze kdyz je bahno nabali se pod ty predni blatniky. Musim to cistit kazdou chvili jinak se kolecka netoci. Ale to se mi stavalo i u predeslyho kocaru. I tak je kocar skvelej.

No prave ta cena uz je vysoko…a s tema nafuk.koly to je ktery Valco prosim?

choco late
Povídálka 23 příspěvků 16.04.18 14:17
@Janina81 píše:
Máme Joie, teda ale Muze, jako golfáče dobrý, jako sporťák nic moc. Do terénu to je za cenu naklepaného dítěte, a taky na velké dítě to moc není, mám 2 leťáka, 93 cm a už od léta má hlavu na úrovni (teď už přes) tu horní trubku.

Fakt a ja cetla tak dobre recenze…taky potrebuji aby vydrzel do 2,5let alespon. Tak to se mi zase zuzil vyber a muzu zacit znovu :)

chaela
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 16.04.18 14:17

@choco late Ano, bez nafukovacích kol. Lze dokoupit nafukovací, ale odpružení se tím nezíská, navíc to dost přidá na váze. Já jsem s Valcem maximálně spokojená, ale do terénu mám jinej.

kotyk
Echt Kelišová 7650 příspěvků 16.04.18 16:12

Z těch tří skutečně do terénu jen tříkolka Motion od Britaxu, Agile je klepátko do města, co projede, ale není to extra zážitek. Jinak na občasný výlet se dají vzít všechny.

zuzik321
Povídálka 38 příspěvků 4 inzeráty 17.04.18 10:55
@choco late píše:
No prave ta cena uz je vysoko…a s tema nafuk.koly to je ktery Valco prosim?

mame tenhle ****ale mam ten taylor made ktery byl drazsi jen proto ze ma jine barvy, da se vybrat i z tech normalních barev krasny kocar.

edit admin - odstraněn odkaz

choco late
Povídálka 23 příspěvků 17.04.18 12:51
@zuzik321 píše:
mame tenhle http://www.valco.cz/…p4_sport.php ale mam ten taylor made ktery byl drazsi jen proto ze ma jine barvy, da se vybrat i z tech normalních barev krasny kocar.

Takze myslite ze s tim Valco snap 4sport muzu i na nezpevnenou cestu jo? Dekuji

zuzik321
Povídálka 38 příspěvků 4 inzeráty 17.04.18 14:27
@choco late píše:
Takze myslite ze s tim Valco snap 4sport muzu i na nezpevnenou cestu jo? Dekuji

Ja s nim jezdim pravidelne do lesa a v pohode, ale nemuzete cekat ze pojedete pres koreny a nebude to drncat. Vybiram si ty lepsi cesty a jezdi se mi s nim dobre.

choco late
Povídálka 23 příspěvků 19.04.18 15:43
@zuzik321 píše:
Ja s nim jezdim pravidelne do lesa a v pohode, ale nemuzete cekat ze pojedete pres koreny a nebude to drncat. Vybiram si ty lepsi cesty a jezdi se mi s nim dobre.

Muzu vedet velky je dost..vleze se i vetsi dite? Nekde jsem cetla ze uz v roce a pul to je docela na tesno…co do vysky myslim

kotyk
Echt Kelišová 7650 příspěvků 19.04.18 15:54

@choco late Je velký dost, opěrka má 48cm a je nad ní ještě dost místa. Tady máš foto s dítkem http://rollherstroller.blogspot.cz/…-review.html

kotyk
Echt Kelišová 7650 příspěvků 19.04.18 15:57

A tady máš recenzi s pětileťačkou https://www.lucieslist.com/…ller-review/ Jinak Snap a Snap Sport mají sed stejný, liší se v kolech.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Před soudem, ale stylově! Tereza pojala aféru s heroinem jako vlastní exhibici

Česká pašeračka Tereza se v Pákistánu během úterý dostavila k dalšímu soudu,... číst dále >

Smutná Koukalová: Nevzali ji na galavečer, pak tam kritizovali její knihu!

V pražském Foru Karlín se včera uskutečnil galavečer Biatlonista roku, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Reklama