BRŇAČKY prosím sem :) (nejen) Rebešovice u Brna

Anonymní
23.2.20 14:20

BRŇAČKY prosím sem :) (nejen) Rebešovice u Brna

Moc poprosím o rady :D

1. Nemáte ( / někdo z Vašeho okolí), prosím, někdo zkušnost s pobytem / žitím v Rebešovicích? :)
  1. Nemáte někdo porovnání s Židlochovicemi, Maloměřicemi a dalšími oblastmi v okolí Brna?
  1. Pokud byste si měli vybrat, kde v Brně či jeho okolí bydlet, kde by to (NE)bylo?
  1. Je tu někdo, kdo by raději žil mimo Brno a jeho okolí?
  1. Jak dlouho to cca může autem ve špičce z Rebe do centra Brna trvat?

Moc a moc děkuju a stejně tak @Cenarius za reakci v předešlém tématu :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23.2.20 14:25

Mám zkušenosti s Chrlicemi, pokud už se vrátil vlak, tak je to do centra rychlé, od tama jede i autobus ten nejspíše jede i z Rebešovic. Záleží jak daleko budeš od něj. Autem bych byla vzteklá, tahle strana mi na centrum a dojíždění do práce dobrá nepřijde. Proto jsem v Chrlicích nekoupila dům.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
350
23.2.20 15:14

Z Chrlic autem max 20 min do centra, pokud jsou průjezdné oba pruhy. Při zúžení do jednoho tak jednou tolik.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1358
23.2.20 15:17

V Brně kdekoliv, s výjimkou snad některých čtvrtí na jihu.

Mimo Brno s denním dojížděním autem do Brna nikde. Smradu a ucpaných komunikací je tu už dost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.2.20 15:53

Moc děkuji za dosavadní příspěvky a těším se na další :)

To dojíždění mě docela děsí :?

Situace je taková, že hrozně dlouho již hledám bydlení v domku / cihlovém bytě v nejvyšším patře v Brně a velmi blízkém okolí, ale nic nenalézám :(

Byla jsem doteď zvyklá mít práci 5 min (doslova) od domu, tak nevím..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.2.20 20:12

Ještě někdo, prosím? :)

• Nahlásit
  • Citovat
3020
24.2.20 10:21

Ahoj. Bydlím kousek od Židlochovic. Dopravní dostupnost je následující: vlak, autobus cca za 20 minut v Brně. Autem 15 minut na první semafory, no a pak spíš podle dopravy a času kdy jezdíš. Jinak z Rebešovic to bude nějak podobně autobusem, autem rychlejší…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.2.20 14:03

Ahoj,

za mě Brno ne. Žila jsem tam 28 let, ale město nám nevyhovovalo, tak jsem se odstěhovali na venkov. Ale každý to vnímá jinak, někomu by třeba víc vyhovovalo z různých důvodů Brno. Na jeho okrajích jsou krásné lesy. My máme známé v Chrlicích a jednu dobu jsem dojížděla za bývalým do Rebešovic. Není to taková štreka. Do Chrlic se dá dojet vlakem, jsi tam na rozdíl od budu pohodlně za 15 minut. Sice jezdí jednou za hodinu, ale je to příjemnější. A do Rebešovic potom od nádraží busem a za chvíli jsi tam. My bydlíme vlakem několik zastávek za Chrlicemi a jsme spokojeni :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.2.20 14:04
@Anonymní píše:
Ahoj,za mě Brno ne. Žila jsem tam 28 let, ale město nám nevyhovovalo, tak jsem se odstěhovali na venkov. Ale každý to vnímá jinak, někomu by třeba víc vyhovovalo z různých důvodů Brno. Na jeho okrajích jsou krásné lesy. My máme známé v Chrlicích a jednu dobu jsem dojížděla za bývalým do Rebešovic. Není to taková štreka. Do Chrlic se dá dojet vlakem, jsi tam na rozdíl od budu pohodlně za 15 minut. Sice jezdí jednou za hodinu, ale je to příjemnější. A do Rebešovic potom od nádraží busem a za chvíli jsi tam. My bydlíme vlakem několik zastávek za Chrlicemi a jsme spokojeni :)

Jinak do Chrlic jezdí pravidelně i autobus…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama