Brnění a mravenčení při orgasmu

Anonymní
15.11.19 20:56

Brnění a mravenčení při orgasmu

Dobrý den, už několikrát se mi stalo, že jsem při orgasmu zažila něco, co nikdy. S mužem jsme se jako vždy milovali, ale tentokrát jsem vyvrcholení nedosáhla penisem, ale prsty. Takovýhle finále jsme zkoušeli takřka poprvé a musím říct, že jsem při tom zažila divný stav. Když mi muž našel můj bod G, k vyvrcholení se přidal tlak v hlavě, totální klepatůra celého těla a zvláštní brnění v obličeji. Po orgasmu to všechno zase odpadlo, ale i tak to bylo zvláštní. Mimo to mám problémy s krční páteří tak mě napadlo jestli to náhodou nebylo tím že jsem se při tom uvolnění nehla s nějakým obratlem či plotýnkou v krční páteři. Nebo to snad byl takový ten velký orgasmus? Děkuju 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
66879
15.11.19 21:12

A nebylo to k hyperventilaci - jako že jsi hodně zrychlené dýchala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15405
15.11.19 21:32

Ne, není to porucha, ale - kombinace pořádného orgasmu a trošky hyperventilace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6203
15.11.19 21:40

Možná tě olízl infarkt 8o :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.19 21:57

@Lama Lama je pravda, že na dýchání se nějak nezaměřuji 🤔

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.19 22:03
@Anonymní píše:
Dobrý den, už několikrát se mi stalo, že jsem při orgasmu zažila něco, co nikdy. S mužem jsme se jako vždy milovali, ale tentokrát jsem vyvrcholení nedosáhla penisem, ale prsty. Takovýhle finále jsme zkoušeli takřka poprvé a musím říct, že jsem při tom zažila divný stav. Když mi muž našel můj bod G, k vyvrcholení se přidal tlak v hlavě, totální klepatůra celého těla a zvláštní brnění v obličeji. Po orgasmu to všechno zase odpadlo, ale i tak to bylo zvláštní. Mimo to mám problémy s krční páteří tak mě napadlo jestli to náhodou nebylo tím že jsem se při tom uvolnění nehla s nějakým obratlem či plotýnkou v krční páteři. Nebo to snad byl takový ten velký orgasmus? Děkuju 8o

Nejhorší je, že se mi to děje jen při uspokojení rukou, při styku nikdy. 🤔

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat