Brnění a stahování břicha nad pupkem 19 tt

3
29.9.20 11:45

Brnění a stahování břicha nad pupkem 19 tt

Dobré dopoledne,

už třetí den mě trápí podivné pocity v oblasti nad pupíkem. Nejprve cítím brnění, potom se jakoby stáhnou boky břicha k sobě do středu a pak začnou brnět a stahovat se také svaly v bedrech. Tyto pocity mám v pravidelných intervalech, včera večer asi po dobu 3 hodin co 5 minut. Dnes dopoledne už asi 2 hodiny, tak co 10 minut. Předtím to bylo méně pravidelné. Není to nijak bolestivé, spíše nepříjemné.

Zřejmě se jedná o běžný jev, ale koukala jsem se, že stahy se objevují v oblasti dělohy, která je v 19 tt pouze v podbřišku.

Jsem z toho trochu neklidná a budu moc ráda, když se podělíte o své zkušenosti :-)

Děkuji a přeji krásné dny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
666
29.9.20 12:03

Mně podobně bolelo břicho v 22. týdnu, bolest začínala právě taky nahoře kolem pupíku a postupně se rozlézala do celého břicha a bolelo to dost. Myslím, že mi v tu dobu i trochu tvrdlo břicho. Dost mě to vylekalo, tak jsem více polehávala a odpočívala. Druhý den jsem byla na 2. screeningu a tam jsem se zmínila doktorovi a řekl, že mám pár dní více odpočívat a je fakt, že pak už to bylo lepší a za pár dní už mě to nebolelo vůbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
29.9.20 12:37
@pecora píše:
Mně podobně bolelo břicho v 22. týdnu, bolest začínala právě taky nahoře kolem pupíku a postupně se rozlézala do celého břicha a bolelo to dost. Myslím, že mi v tu dobu i trochu tvrdlo břicho. Dost mě to vylekalo, tak jsem více polehávala a odpočívala. Druhý den jsem byla na 2. screeningu a tam jsem se zmínila doktorovi a řekl, že mám pár dní více odpočívat a je fakt, že pak už to bylo lepší a za pár dní už mě to nebolelo vůbec.

Děkuji za informace, já jsem právě v práci a moc tady ve škole odpočívat nezvládám, ale uklidnila jste mě :-) jestli je to jen z námahy, tak to nebude nic vážného.

Příspěvek upraven 29.09.20 v 12:38

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
565
29.9.20 12:38

Já bych být tebou zavolala na gynekologii. Pravděpodobně ti nasadí magnezium. Nemusí to být závažné, ale jestli jsi prvorodička a bolest přichází v intervalech, radši bych to nepodceňovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
29.9.20 12:42
@anahry píše:
Já bych být tebou zavolala na gynekologii. Pravděpodobně ti nasadí magnezium. Nemusí to být závažné, ale jestli jsi prvorodička a bolest přichází v intervalech, radši bych to nepodceňovala.

Já už piju třetí týden Magnosolv. Na poradnu jdu 16. 9., já právě nechci zbytečně plašit :nevim:, jsem trochu nejistá prvorodička a podle všeho se v těhotenství pořád něco takového děje…kolegyně v práci mě odbyly, že jsem těhotná a ne nemocná.
Děkuji za příspěvek… asi zkusím raději brnknout…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat